Προς το περιεχόμενο

Cosmote Γερμανός επιστροφή 20% μεσω eurobank για αγορες 199€ και ανω απο 8/3 -22/3 [TEΛΟΣ]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εσεις που πηρατε το κινητο με φοιτητικη προσφορα πως το κανατε?

σας ηρθε καποιο mail?

ή μπορει ο καθενας φοιτητης να το παρει?

 

Τσεκαρε εδω:

 

http://www.insomnia.gr/topic/637856-galaxy-s7-s7-edge-%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%B7-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%86%CE%BF%CE%B9%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B5%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%BF-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BF%CF%80/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια για να βοηθησω λιγο, σημερα αγορασα το s7 το απλο με τον κωδικο για φοιτητες στα 399 και με καρτα eurobank μπηκαν αμεσως τα 79.8 ευρω, πιστωση στη καρτα αρα ουσιαστικα βγηκε στα 320 ευρω...σημειωνω οτι ειμαι παλιος κατοχος της καρτας..

Επιβεβαιώνω κι εγώ. Αγορά χθες του s7 edge, παλιός κάτοχος της εφαρμογής επιστροφή της eurobank, τιμή 499 ευρώ, επιστροφή στην χρεωστική μου κάρτα 99,80 ευρώ άμεσα διαθέσιμα για εξαργύρωση σε συνεργαζόμενες επιχειρήσεις (και στον ίδιο τον γερμανό θα μπορούσα επιτόπου να κάνω αγορές πχ αξεσουάρ για το κινητό).

 

εσεις που πηρατε το κινητο με φοιτητικη προσφορα πως το κανατε?

σας ηρθε καποιο mail?

ή μπορει ο καθενας φοιτητης να το παρει?

 

ΥΓ Θα ήθελα και από εδώ να ευχαριστήσω το μέλος Gorjah που μου έστειλε με pm (και χωρίς καμία χρέωση! :-) ) τον κωδικό του

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τυχον υπάρχει κάποιος φίλος που δεν χρειάζεται τον κωδικό, θα ήμουν υπόχρεος αν θα μπορούσε να μου στείλει ένα pm.

(διευκρίνηση: δεν τον αγοράζω τον κωδικό, αν κάποιος φίλος δεν τον χρειάζεται και θέλει να τον δώσει για να πάω άμεσα να ολοκληρώσω την αγορά.).

 

Ευχαριστώ παιδιά.

 

 

 

Και με αφορμη ποστς που εσβησα τωρα μολις για 3η φορα στο παρον τοπικ, να παρακαλεσω να σταματησετε να ζητατε κωδικους για το s7 γιατι θα κλειδωσει και το παρον τοπικ για τον ιδιο λογο που κλειδωσε και το αλλο.

 

Καλο ειναι να μην μπαινουμε συνεχεια σε αυτη την διαδικασια.

Αν ζηταει καποιος καποιο εκπτωτικο κωδικο μπορει να πχ να το γραψει στο "Ψαχνω για" (αν συμφωνει και ο admin) για να μην γεμιζουμε τα τοπικ με ασχετα με το θεμα post... :-)  :-)​ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-7COQQZ8 νόμιζα είναι απο τα κλασσικά σπαμ μηνύματα τις κοσμοτέ και δεν έδωσα σημασία,αν το προλάβει κάποιος. Ο κωδικός μέχρι σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περιορισμός στην ποσότητα των ειδών;

Αν πχ πάρω ένα αντικείμενο με 150 ευρώ και ένα άλλο με 100 ευρώ, θα πάρω 20% x 250 = 50 ευρώ επιστροφή; Αρκεί η αγορά να γίνει ταυτόχρονα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι το καταλαβαίνω εγώ. Για να πάρεις 20% επιστροφή αρκεί η συνολική αγορά να υπερβαίνει τα 199 ευρώ. Δηλαδή μπορείς να πάρεις 2 smartphones με μια αγορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν εχω καταλαβει με την επιστροφη τι γινεται; σου δινουν πισω ευρω που μπορεις να τα χρησιμοποιησεις κανονικα; ας πουμε το app μου λεει εχω επιστροφη 4€. Τι σημαινει αυτο; πως μπορω να παρω φθηνοτερα το switch;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...