Προς το περιεχόμενο

Cosmote Γερμανός επιστροφή 20% μεσω eurobank για αγορες 199€ και ανω απο 8/3 -22/3 [TEΛΟΣ]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να τελειώνουμε με το θέμα με όποιον έχει απορία παιδιά. Πήγα Cosmote.Αγόρασα το s7 Edge. Πλήρωσα με eurobank κάρτα..Μου κράτησε τα 499€ κανονικά και δεν μου έκανε επιστροφή 99.80€ που έπρεπε.Αλλά 4.99€ που είναι η βασική επιστροφή δηλαδή 1%..αλλα στο χαρτί το γράφει κανονικά..το 20% επιστροφή θα μπει μέχρι 22/4 στην κάρτα σε μορφή ηλεκτρονικο πορτοφόλι. Δηλαδή δεν τα βγάζεις τα λεφτά.Αλλά αγοράζεις με αυτά τα λεφτά από εταιρίες που συνεργάζονται με eurobank.η απατεωνια είναι η εξής,οτι στην τράπεζα μου είπανε ότι δεν είναι από τα 499€ το 20%,αλλα για το πόσο των 300€, γιατί μέχρι τα 199€ έχει ήδη 1%,αρα πάνω από αυτό το ποσό ισχύει,Δηλαδη από 199€ μέχρι 499€ δηλαδή στα 300€ ισχύει το 20%.τωρα περιμένω να δω πόσα θα μπούνε στην κάρτα για να βάλω βενζίνη λογικά σε κανένα Εκο.Ευχομαι να μπουν 99.80. Γιατί στο χαρτί της προσφοράς δεν το λένε αυτό.ετρεχα πόσες ώρες να βγάλω άκρη. Αυτό ισχύει Και ήθελα να το μοιραστώ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να τελειώνουμε με το θέμα με όποιον έχει απορία παιδιά. Πήγα Cosmote.Αγόρασα το s7 Edge. Πλήρωσα με eurobank κάρτα..Μου κράτησε τα 499€ κανονικά και δεν μου έκανε επιστροφή 99.80€ που έπρεπε.Αλλά 4.99€ που είναι η βασική επιστροφή δηλαδή 1%..αλλα στο χαρτί το γράφει κανονικά..το 20% επιστροφή θα μπει μέχρι 22/4 στην κάρτα σε μορφή ηλεκτρονικο πορτοφόλι. Δηλαδή δεν τα βγάζεις τα λεφτά.Αλλά αγοράζεις με αυτά τα λεφτά από εταιρίες που συνεργάζονται με eurobank.η απατεωνια είναι η εξής,οτι στην τράπεζα μου είπανε ότι δεν είναι από τα 499€ το 20%,αλλα για το πόσο των 300€, γιατί μέχρι τα 199€ έχει ήδη 1%,αρα πάνω από αυτό το ποσό ισχύει,Δηλαδη από 199€ μέχρι 499€ δηλαδή στα 300€ ισχύει το 20%.τωρα περιμένω να δω πόσα θα μπούνε στην κάρτα για να βάλω βενζίνη λογικά σε κανένα Εκο.Ευχομαι να μπουν 99.80. Γιατί στο χαρτί της προσφοράς δεν το λένε αυτό.ετρεχα πόσες ώρες να βγάλω άκρη. Αυτό ισχύει Και ήθελα να το μοιραστώ

Μια διευκρίνηση. Από αυτά που διάβασα στους όρους-προυποθέσεις συμβαίνει το εξής, αυτοί που εγκατέστησαν την εφαρμογή πριν τις 07/03/2017 παίρνουν σαν €πιστροφή 20% ολόκληρου του ποσού(80€ για το S7) εκέινη την στιγμή για επόμενη αγορά, ενώ όσοι την εγκατέστησαν από τις 08/03/2017 και μετά παίρνουν 1% μέχρι τα 199 € και 20% για το υπόλοιπο ποσό(2€ + 40 € για το S7) τα οποία μπαίνουν μέχρι τις 21/04/2017 . Φαντάζομαι πως κατέβασες την εφαρμογή μετά τις 08/03/2017 για αυτό και πήρες τα 42 € αντί για τα 80 € .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μιλάω για s7 Edge.Πήρα 4.99€ επιστροφή, δηλαδή 1%.μου είπανε στην cosmote ότι θα περιμένεις το άλλο 19% μέχρι την 21/4.δεν το χάνεις μου λέει.απλα στους παλιούς χρήστες μπαίνει κατευθείαν. Απλά στους νέους καθυστερεί. Αυτο γράφει και το χαρτί που έχω με το 20% επιστροφή.και μου είπανε ευχαριστουμε πολύ που αγοράσατε από εμάς και για την εμπειρία που τους πρόσφερα σήμερα γιατί ούτε αυτοί γνώριζαν.κλαμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδη βλεπω οτι υπαρχουν παρερμηνιες πιο πανω και εχει δωσει like ακομα και ο TS... :)

 

Τι έτρεχα πολλές ώρες κτλ ρε παιδιά; Οι όροι είναι ξεκάθαροι.

Πριν αγοράσουμε κάτι διαβάζουμε τους όρους και τις προϋποθέσεις.

 
Ναι ειναι ξεκαθαροι και δεν λενε πουθενα το παρακατω με τα κοκκινα:
 

Μια διευκρίνηση. Από αυτά που διάβασα στους όρους-προυποθέσεις συμβαίνει το εξής, αυτοί που εγκατέστησαν την εφαρμογή πριν τις 07/03/2017 παίρνουν σαν €πιστροφή 20% ολόκληρου του ποσού(80€ για το S7) εκέινη την στιγμή για επόμενη αγορά, ενώ όσοι την εγκατέστησαν από τις 08/03/2017 και μετά παίρνουν 1% μέχρι τα 199 € και 20% για το υπόλοιπο ποσό(2€ + 40 € για το S7) τα οποία μπαίνουν μέχρι τις 21/04/2017 . Φαντάζομαι πως κατέβασες την εφαρμογή μετά τις 08/03/2017 για αυτό και πήρες τα 42 € αντί για τα 80 € .


Το οποιο μαλιστα λεει το μελος οτι του το ειπαν και απο την τραπεζα.

 

Για να τελειώνουμε με το θέμα με όποιον έχει απορία παιδιά. Πήγα Cosmote.Αγόρασα το s7 Edge. Πλήρωσα με eurobank κάρτα..Μου κράτησε τα 499€ κανονικά και δεν μου έκανε επιστροφή 99.80€ που έπρεπε.Αλλά 4.99€ που είναι η βασική επιστροφή δηλαδή 1%..αλλα στο χαρτί το γράφει κανονικά..το 20% επιστροφή θα μπει μέχρι 22/4 στην κάρτα σε μορφή ηλεκτρονικο πορτοφόλι. Δηλαδή δεν τα βγάζεις τα λεφτά.Αλλά αγοράζεις με αυτά τα λεφτά από εταιρίες που συνεργάζονται με eurobank.η απατεωνια είναι η εξής,οτι στην τράπεζα μου είπανε ότι δεν είναι από τα 499€ το 20%,αλλα για το πόσο των 300€, γιατί μέχρι τα 199€ έχει ήδη 1%,αρα πάνω από αυτό το ποσό ισχύει,Δηλαδη από 199€ μέχρι 499€ δηλαδή στα 300€ ισχύει το 20%.τωρα περιμένω να δω πόσα θα μπούνε στην κάρτα για να βάλω βενζίνη λογικά σε κανένα Εκο.Ευχομαι να μπουν 99.80. Γιατί στο χαρτί της προσφοράς δεν το λένε αυτό.ετρεχα πόσες ώρες να βγάλω άκρη. Αυτό ισχύει Και ήθελα να το μοιραστώ


Παντως εγω νομιζω οτι του τα ειπαν λαθος απο την τραπεζα, ο υπαλληλος πιστευω οτι δεν γνωριζε καλα ή δεν συνεννοηθηκαν τελως παντων καλα με τον πελατη και οτι το ποσο που θα μπει μεχρι τις 21-4-2017 θα ειναι για ολο το ποσο αγορας. Αρα λεω οτι θα μπει στην επομενη φαση το ποσο των 94,81€ γιατι αυτο λενε τα ψιλα γραμματα, αυτο λενε οι οροι. Εκει που αναφερει οτι οι αγορες μικροτερες των 199 ευρω εχουν 1% επιστροφη, ειναι επομενος ορος που αφορα ολα τα μελη και δεν αφορα τον προηγουμενο ορο - κουκιδα, δεν αφορα δηλαδη μονο οσα εγγραφτηκαν μετα τις 8-3-2017. Και οπως και να εχει μιλαει για αγορες μικροτερες των 199 ευρω, δεν μιλα πουθενα για "τα πρωτα 199 ευρω" μεγαλυτερης αγορας!

 

Οι οροι ειναι κοπιαρισμενοι απο μελος στο ποστ 9

http://www.insomnia.gr/topic/638798-cosmote-%CE%B3%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CF%82-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%AE-20-%CE%BC%CE%B5%CF%83%CF%89-eurobank-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%82-199%E2%82%AC-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CE%BD/?p=55523455&do=findComment&comment=55523455

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οι όροι είναι ξεκάθαροι, αρκεί να έχεις πτυχίο νομικής, με βαθμό 8.5 και άνω

 

 

Πραγματικά τι δεν είναι ξεκάθαρο;

 

Πέντε γραμμές είναι και τα λέει καθαρά και ωραία. Δεν είναι κακό να διαβάζουμε 6 προτάσεις πριν δώσουμε 500€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για να βοηθησω λιγο, σημερα αγορασα το s7 το απλο με τον κωδικο για φοιτητες στα 399 και με καρτα eurobank μπηκαν αμεσως τα 79.8 ευρω, πιστωση στη καρτα αρα ουσιαστικα βγηκε στα 320 ευρω...σημειωνω οτι ειμαι παλιος κατοχος της καρτας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παλιός κάτοχος της κάρτας από ότι έχω καταλάβει σύμφωνα με τους όρους δε λέει κάτι.

Λογικά παλιός κάτοχος του app είσαι.

Δηλαδη είχες συνδέσει την κάρτα σου με το app πριν τις 7/3, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...