Προς το περιεχόμενο

Συμβατά Μελάνια για Canon Pixma MX925


rafa1919

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.

 

Είμαι κάτοχος του εν λόγω πολυμηχανήματος και θα ήθελα να μάθω εάν τα συγκεκριμένα συμβατά μελάνια είναι καλής ποιότητας κι εάν κάποιος τα έχει χρησιμοποιήσει να μας πει την εμπειρία του από αυτά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

http://www.planetink.gr/550-551-multipack.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Θα δοκιμασω και θα σου πω.. δες και Link.png Site: εδω εχουν καλες τιμες και ποιοτητα, timia καρτντασια και αυτοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

 

Είμαι κάτοχος του εν λόγω πολυμηχανήματος και θα ήθελα να μάθω εάν τα συγκεκριμένα συμβατά μελάνια είναι καλής ποιότητας κι εάν κάποιος τα έχει χρησιμοποιήσει να μας πει την εμπειρία του από αυτά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

http://www.planetink.gr/550-551-multipack.html

επειδή ψαχνω πολυμηχανημα

πόσο καιρό το έχεις εισαι γενικα ευχαριστημένος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε billstamaniac το μηχάνημα σε ό,τι κι αν του ζήτησα δε με πρόδωσε ποτέ. Άψογη συνδεσιμότητα με Wi-Fi, το Cloud Print και η Android εφαρμογή της Canon λειτουργούν υποδειγματικά από την πρώτη μέρα και σε ποιότητα εκτύπωσης, αντιγράφων και σάρωσης είναι όλα τα λεφτά. Επίσης, όταν θέλησα να στείλω κάποια fax δεν αντιμετώπισα το παραμικρό ζήτημα. Όλα άριστα. Το μόνο που με χαλάει είναι ότι παρά την ομορφιά του είναι γυαλιστερό πλαστικό και επιρρεπές σε γρατσουνιές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00CYK1O7C/ref=ya_aw_oh_bia_dp?ie=UTF8&psc=1

 

4 πενταδες 14 ευρω + μεταφορικα. Δοκιμασμένα

 

Όντως,πολυ καλο μηχάνημα!

Αυτά σκέφτομαι να πάρω. ;)

Έχουν chip πειραγμένο;

Πόση ποσότητα μελανιού έχει το κάθε δοχείο;

Διαρκούν αρκετό καιρό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σε νοιάζει αμα εχει 4 ευρω η πεντάδα; :-D

Τα δοχεία ειναι διαφανα και βλέπεις πόσο εχουν μέσα, νομίζω είναι περιπου στα 5/6. Αμα θέλεις σου στέλνω φωτο αύριο απο ενα καινούργιο.

Λογο δουλειάς τυπώνω που κ που φωτογραφίες σε φωτογραφικό χαρτί και κανένα πρόβλημα. Η μονη διαφορά με τα γνήσια που εχω δει είναι στο κείμενο. Το μαύρο δεν ειναι τοοοοσο έντονο αλλά λίγο ποιο αχνό.

Αυτο με το chip δεν το κατάλαβα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σε νοιάζει αμα εχει 4 ευρω η πεντάδα; :-D

Τα δοχεία ειναι διαφανα και βλέπεις πόσο εχουν μέσα, νομίζω είναι περιπου στα 5/6. Αμα θέλεις σου στέλνω φωτο αύριο απο ενα καινούργιο.

Λογο δουλειάς τυπώνω που κ που φωτογραφίες σε φωτογραφικό χαρτί και κανένα πρόβλημα. Η μονη διαφορά με τα γνήσια που εχω δει είναι στο κείμενο. Το μαύρο δεν ειναι τοοοοσο έντονο αλλά λίγο ποιο αχνό.

Αυτο με το chip δεν το κατάλαβα...

Αν επιτρεπεται ποσο καιρο τα χρησιμοποιεις τα συγκεκριμενα?

Βασικα ποσο παλια ειναι μια φωτογραφια με τα συγκεκριμενα μελανια? Το ρωταω να δω αν εχουν εμφανιστει ή οχι σημαδια φθορας, θαμπαδας, ξεβαψιματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι βλέπω τα πρώτα τα έλαβα αρχές Οκτωβρίου.

Όχι, δεν έχω καμία παλιά φωτογραφία εκτυπωμένη (τις καταθέτω σε υπηρεσίες), μόνο μία από όταν αγόρασα τον εκτυπωτή, αλλά είναι με τα γνήσια μελάνια.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...