Προς το περιεχόμενο

ps4 slim 500gb 199€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


serian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έριξα μια παρραγγέλια ευχαριστώ manolo, αλλά πουθενά δεν μου έβγαλε πόσο είναι τα μεταφορικά(Κρήτη μένω)

Τώρα είμαι σε αναμονή,δεν έχω ξαναπαραγγείλει και τίποτα απο εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα μια παρραγγέλια ευχαριστώ manolo, αλλά πουθενά δεν μου έβγαλε πόσο είναι τα μεταφορικά(Κρήτη μένω)

Τώρα είμαι σε αναμονή,δεν έχω ξαναπαραγγείλει και τίποτα απο εκεί.

 

http://www.digitalpassion.gr/%CF%84%CF%81%CF%8C%CF%80%CE%BF%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%AE%CF%82-%CE%BA%CF%8C%CF%83%CF%84%CE%B7/

 

Σύμφωνα με αυτό να υπολογίζεις άλλα 10 ευρώ 

 

ΥΓ. και σε αυτό η τιμή πήγε 299 πλέον

 

YΓ2. EDIT: αφού σου απάντησαν ήδη... αχρείαστη η απάντηση μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν μου έχει έρθει email αλλά λογικά θα έρθει και μένα.


Ακόμα δεν μου έχει έρθει email αλλά λογικά θα έρθει και μένα.

 

Edit:Μόλις με πήραν τηλέφωνο και με ακύρωσαν και μένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεπούλησε σαν φρέσκο ψωμάκι σήμερα το ps4

Ναι γιατί ΜΕ 199 δύσκολο να φτιάξεις υπολογιστή για τηλεόραση, λογικό ήταν.

Μια καλή κάρτα γραφικών κοστίζει 150 μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατί ΜΕ 199 δύσκολο να φτιάξεις υπολογιστή για τηλεόραση, λογικό ήταν.

Μια καλή κάρτα γραφικών κοστίζει 150 μόνο.

 

Τα παιχνίδια όμως είναι πανάκριβα σε σχέση με το PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνίδια όμως είναι πανάκριβα σε σχέση με το PC.

Ενταξει στην τηλεοραση δνε θα παιξεις οπως στο pc...καμια σχεση το 1 με το αλλο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει στην τηλεοραση δνε θα παιξεις οπως στο pc...καμια σχεση το 1 με το αλλο !

Γιατί; Τι σε εμποδίζει να παίξεις με controller στο PC ή αν δε θες να έχεις ολόκληρη γκουμούτσα στο σαλόνι (εκτός αν μιλάμε για mini itx gaming build) να συνδέσεις ένα steam link.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί; Τι σε εμποδίζει να παίξεις με controller στο PC ή αν δε θες να έχεις ολόκληρη γκουμούτσα στο σαλόνι (εκτός αν μιλάμε για mini itx gaming build) να συνδέσεις ένα steam link.

Τιποτα δεν σε εμποδιζει...απλα για 2πλο προτιμω τηλεοραση πανω απο 42΄ , στο pc εχω 23αρα.

Εξαλλου παιζω διαφορετικα παιχνιδια στην καθε μια μηχανη, στο Ps 4  Cs go δεν λεει...και δεν ξερω αν εχει ( παραδειγμα ηταν αυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν σε εμποδιζει...απλα για 2πλο προτιμω τηλεοραση πανω απο 42΄ , στο pc εχω 23αρα.

Εξαλλου παιζω διαφορετικα παιχνιδια στην καθε μια μηχανη, στο Ps 4  Cs go δεν λεει...και δεν ξερω αν εχει ( παραδειγμα ηταν αυτο).

Ναι έτσι το καταλαβαίνω απόλυτα, απλά προσπαθώ να κατανοήσω το σκεπτικό «δίνω λίγα στην αρχή και μετά τα σκάω (ίσως και περισσότερα) σε παιχνίδια», γιατί το έχω ακούσει από κόσμο που αγοράζει κονσόλα για να παίξει παιχνίδια που υπάρχουν και στο PC. Εσύ μου το διαχωρίζεις με συγκεκριμένο τρόπο που έχει μια λογική π.χ. να προτιμάς να παίζεις first person shooters στο PC σου με mouse και keyboard. Τέλος πάντων, ξεφεύγει αυτό απ' το θέμα και σηκώνει πολύ συζήτηση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έτσι το καταλαβαίνω απόλυτα, απλά προσπαθώ να κατανοήσω το σκεπτικό δίνω λίγα στην αρχή και μετά τα σκάω (ίσως και περισσότερα) σε παιχνίδια, γιατί το έχω ακούσει από κόσμο που αγοράζει κονσόλα για να παίξει παιχνίδια που υπάρχουν και στο PC. Εσύ μου το διαχωρίζεις με συγκεκριμένο τρόπο που έχει μια λογική π.χ. να προτιμάς να παίζεις first person shooters στο PC σου με mouse και keyboard. Τέλος πάντων, ξεφεύγει αυτό απ' το θέμα και σηκώνει πολύ συζήτηση.

Μην ξεχνας τα exclusives βλέπε horizon zero dawn, uncharted, last of us, bloodborne και πολλά άλλα. 200 ευρώ είναι αστείο ποσό για να το συζητάμε και έαν κάποιος κάνει υπομονή βρίσκει με 20 και 30 ευρώ παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έτσι το καταλαβαίνω απόλυτα, απλά προσπαθώ να κατανοήσω το σκεπτικό «δίνω λίγα στην αρχή και μετά τα σκάω (ίσως και περισσότερα) σε παιχνίδια», γιατί το έχω ακούσει από κόσμο που αγοράζει κονσόλα για να παίξει παιχνίδια που υπάρχουν και στο PC. Εσύ μου το διαχωρίζεις με συγκεκριμένο τρόπο που έχει μια λογική π.χ. να προτιμάς να παίζεις first person shooters στο PC σου με mouse και keyboard. Τέλος πάντων, ξεφεύγει αυτό απ' το θέμα και σηκώνει πολύ συζήτηση. 

Δεν νομιζω οτι ξεφευγουμε ισα ισα βοηθαμε τους νεους στο " αθλημα" για να μην κανουν λαθος κινησεις..

200 ευρω δεν τα λες λιγα  σημερα με αυτην την κριση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έτσι το καταλαβαίνω απόλυτα, απλά προσπαθώ να κατανοήσω το σκεπτικό «δίνω λίγα στην αρχή και μετά τα σκάω (ίσως και περισσότερα) σε παιχνίδια», γιατί το έχω ακούσει από κόσμο που αγοράζει κονσόλα για να παίξει παιχνίδια που υπάρχουν και στο PC. Εσύ μου το διαχωρίζεις με συγκεκριμένο τρόπο που έχει μια λογική π.χ. να προτιμάς να παίζεις first person shooters στο PC σου με mouse και keyboard. Τέλος πάντων, ξεφεύγει αυτό απ' το θέμα και σηκώνει πολύ συζήτηση. 

Ναι γιατι στην Ελλαδα ως γνωστον η πλειοψηφια εχει τεραστια ποικιλια απο πλευρας παιχνιδιων που αγοραζει....

https://www.enternity.gr/Article/Games/Gfk-Hellas/GfK-Hellas-%CE%A0%CF%89%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-games-%CE%94%CE%B5%CE%BA%CE%AD%CE%BC%CE%B2%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%82-2016/41002.html

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνας τα exclusives βλέπε horizon zero dawn, uncharted, last of us, bloodborne και πολλά άλλα. 200 ευρώ είναι αστείο ποσό για να το συζητάμε και έαν κάποιος κάνει υπομονή βρίσκει με 20 και 30 ευρώ παιχνίδια.

 

Όχι σε καμία περίπτωση δεν τα ξεχνάω, γι' αυτό άλλωστε έχω κι εγώ κονσόλες! Όμως αν τα βάλω κάτω ενώ στο PC το αρχικό κόστος είναι μεγάλο, στη συνέχεια μου έχει βγει πολύ φθηνότερο προσθέτοντας και το κόστος των παιχνιδιών σε σχέση με τις κονσόλες. Παρόλο που εστιάζω μόνο στα exclusives, αγοράζω συνήθως μεταχειρισμένα παιχνίδια και κυνηγώ προσφορές στα digital downloads.

Στην τελική το PC δεν το έχεις μόνο για gaming, οπότε πρέπει να το υπολογίσουμε κι αυτό σαν ένα μεγάλο πλεονέκτημα έναντι των κονσολών.

 

 

Δεν νομιζω οτι ξεφευγουμε ισα ισα βοηθαμε τους νεους στο " αθλημα" για να μην κανουν λαθος κινησεις..

200 ευρω δεν τα λες λιγα  σημερα με αυτην την κριση..

 

Άστα να πάνε...

 

Ναι γιατι στην Ελλαδα ως γνωστον η πλειοψηφια εχει τεραστια ποικιλια απο πλευρας παιχνιδιων που αγοραζει....

https://www.enternity.gr/Article/Games/Gfk-Hellas/GfK-Hellas-%CE%A0%CF%89%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-games-%CE%94%CE%B5%CE%BA%CE%AD%CE%BC%CE%B2%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%82-2016/41002.html

:-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...