Προς το περιεχόμενο

ps4 slim 500gb 199€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


serian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως προειπε πανω ο φιλος στο παμπλικ συνταγματος 10 η ωρα που το πηρα εγω ειχε γυρω στα 15 κομματια.

199 η κονσολα κ 20 ευρω η τριετεις εγγυηση του παμπλικ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οπως προειπε πανω ο φιλος στο παμπλικ συνταγματος 10 η ωρα που το πηρα εγω ειχε γυρω στα 15 κομματια.

199 η κονσολα κ 20 ευρω η τριετεις εγγυηση του παμπλικ!

ποσο ειναι η εγγυηση κανονικα? 2 ετη?

θα υπαρχει σε 3 χρονια το public? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο ειναι η εγγυηση κανονικα? 2 ετη?

θα υπαρχει σε 3 χρονια το public? :P

 

O πωλητης μ ειπε οτι η σονυ δινει ενα. κ οτι του παμπλικ μονο για σημερα απο 39 στα 20 τωρα αν με παραμυθιασε τι να σου πω, ενα 20αρικο αξιζει πιστευω για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. δυσκολο να μν ειναι ανοιχτο σε τρια χρονια το παμπλικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο plaisio ps4 199E

http://www.plaisio.gr/games/playstation4/ps4-konsola/Sony-PS4-Slim-500-GB-PS719845454.htm

και Microsoft XBOX ONE 500 GB Refurbished 199E

http://www.plaisio.gr/games/xbox-one/xbox-one-konsola/Microsoft-Xbox-One-500GB-Refurbished-5CM-00010.htm

για σημερα και 40 λεπτα ακομη για online παραγγελια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσική παρουσία και για μας που το κοντινότερο κατάστημα είναι 20km και είναι εργάσιμη; Να΄ναι καλά το Πλαίσιο... Ευχαριστώ τα παιδιά που ειδοποίησαν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα ειχα βαλει στοχο το pro αλλα λογω του κοστους και οτι δεν εχω 4κ tv κ μιας κ απεχω καποια χρονια απο το gaming δεν ειμαι σιγουρος για το ποσο χρονο μπορω να διαθεσω πλεον. οποτε στα 200 ευρω δεν αντιστεκεσαι, στο μελλον μαζι με την τηλεοραση αναβαθμιζεις κ κονσολα (προ, σκορπιο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συγνωμη για να καταλαβω γιατι η προσφορα κατεβηκε απ'ολα τα site. Πλαισιο παιζει ακομα αν πας απο κει? ειναι 24hr προσφορα??

 

Σε ολους θα παιζει αρκει να εχουν αποθεμα, αφου οπως εχει ανακοινωθει απο χθες απο την σονυ, ειναι μονο για Παρασκευη και "μεχρι εξαντλησεως των αποθεματων". Φανταζομαι αναφερεται στα αποθεματα των καταστηματων και οχι τα δικα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγες σε μαγαζι και δεν ειχαν εννοεις; Γιατι εχει γραφτει ηδη και εδω και στο διπλα τοπικ οτι ονλαιν δεν παιζει πλεον.

 

 

Πλαίσιο και seven δεν δίνουν ούτε έδιναν σε αυτή την τιμή στα μαγαζιά. Μάλιστα στο πλαίσιο και public Ηρακλείου όταν ρώτησα μου είπαν δεν υπάρχει τέτοια προσφορά και άκουσα λάθος. Δεν είχαν ιδέα.  Η προσφορά ήταν μόνο για online! Το ίδιο και για Κωτσόβολο! Μόνο το public έδωσε σε αυτή την τιμή και μόνο σε συγκεκριμένα καταστήματα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.

Δεν ξέρω εάν έγινε έκπτωση από την Σόνυ ή price match αλλά πέρα από αυτά τα τέσσερα καταστήματα κανένα άλλο δεν έκανε αυτή την προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...