Προς το περιεχόμενο

Middle Earth: Shadow Of War


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι σαν witcher. Αντίο κόσμε μετά

στο μυαλό μου είσαι!

 

έτσι να χει φυλές,το lore να περιλαμβάνει σιλμαρίλιον και lord of the rings (θα ήθελα κυρίως),αλλά γενικά εαν το πιάσουν με τα διάφορα βιβλία θα ναι και πάλι οκ!

 

Δυστυχώς έβαλα το LOTRO αλλά και πάλι δεν μου άρεσε και έφαγε σουτ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 653
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Monolith είναι μια εταιρία που αφιερώνεται στο gameplay και όχι στο story και ευτυχώς που πήραν δικαιώματα από κάτι υπάρχον γιατί δεν το έχουν story wise παρόλο που "κλέβουν" καλά στοιχεια. That said στο gameplay είναι εκεί που shine η εταιρία και δεν νομίζω ποτε να δούμε story driven rpg, ήδη νομίζω το τράβηξαν και το κάναν "rpg" με τα loot, armors κτλ. Full rpg Witcher όπως λέτε απίστευτα χλωμό και tbh άμα δούμε άλλο epic rpg πιο λογικό να σχετίζεται με GOT παρα με TLOR.

 

Δεν είναι τυχαίο που το W3 σε λίγες μέρες θα κλείσει τα δυο χρονια και ακόμα δεν έχει καν ανακοινωθεί μελλοντικό epic rpg, ίσως γιατί καμια εταιρία atm δεν νιώθει "έτοιμη" να συναγωνιστεί το έπος ή πολύ απλά είναι κλεισμένοι στις σπηλιές τους και κάνουν brainstorming το πως και τι (bethesda) :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλή η μεζαμπλή του, εαν εμενες απλυτος πίσω από εχθρικες γραμμές επί εβδομάδες κάπως έτσι (και χειρότερα) θα ήταν το μαλλί σου!

 

Χτενισμένο ανάλαφρο με λάμψη?! :P  Γιατί στο video είναι σαν διαφήμιση σαμπουάν :D Άπλυτο μαλλί βδομάδων έχει βάρος, δεν γυαλίζει και έχει γίνει φυσικές τζίβες ;)

 

Τι είναι μεζαμπλή btw?! Ούτε το google δεν το βρίσκει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτενισμένο ανάλαφρο με λάμψη?! :P Γιατί στο video είναι σαν διαφήμιση σαμπουάν :D Άπλυτο μαλλί βδομάδων έχει βάρος, δεν γυαλίζει και έχει γίνει φυσικές τζίβες ;)

 

Τι είναι μεζαμπλή btw?! Ούτε το google δεν το βρίσκει :D

παρλε βου φρανσαί; :)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...