Προς το περιεχόμενο

Middle Earth: Shadow Of War


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 653
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

άλφα ρε γαβ γαβ! :-D

 

Απλώς φοβάμαι ότι το τελικό προϊόν που θα δούμε θα είναι,περπατώ 2 λεπτά να φτάσω στο μέρος και εκεί δώσε arena fights orcs v orcs και άντε θα χτυπάμε και μεις τίποτα για να περάσει η ώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενερώνω με το γεγονός οτι Orcs vs Orcs.... ? wtf? 

 

Το πρώτο δεν το έπαιξες?! Και να ήθελε να κάνει κάτι άλλο brand μονο orcs παίζουν μπάλα στην mordor :D Προσωπικά το βρήκα καταπληκτική ιδέα γιατί ο Talion δεν θυσιάζει κανέναν και πολεμάει τον Sauron με τον δικό του στρατό. Παρόλα αυτά νομίζω αυτό θα έχει μάχες και με humans/elves/whatever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι ποσο να το τραβηξουν ακομα.

Δηλαδη εχουν φτιαξει ενα στορυ απο το τιποτα,που να παει ακομα...

Σε λιγο ο ταλιον θα κατεβει μονος του να παρει το δαχτυλιδι και να το πεταξει μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παρόλα αυτά νομίζω αυτό θα έχει μάχες και με humans/elves/whatever.

Μην είσαι ρατσιστής με τους κοντούς τριχωτούς μας φίλους.... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο δεν το έπαιξες?! Και να ήθελε να κάνει κάτι άλλο brand μονο orcs παίζουν μπάλα στην mordor :D

 

Δεν ξέρω/ δε με ενδιαφέρει αλλά θα μπορούσε να είχε Χαράντριμ για ποικιλία.

 

Για να πούμε και του στραβού το δίκιο βέβαια, δεν είναι τελείως αδικαιολόγητο το να σφάζονται τα Ορκς μεταξύ τους για κάποια αφορμή. Παράδειγμα το πώς τα μισά Ορκ εξόντωσαν τα άλλα μισά όταν έπιασαν αιχμάλωτο το Φρόντο, για τα λάφυρα (αν και ειδική περίπτωση, το παραδέχομαι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην είσαι ρατσιστής με τους κοντούς τριχωτούς μας φίλους.... :P

 

I also said whatever :P

 

Για να πούμε και του στραβού το δίκιο βέβαια, δεν είναι τελείως αδικαιολόγητο το να σφάζονται τα Ορκς μεταξύ τους για κάποια αφορμή. Παράδειγμα το πώς τα μισά Ορκ εξόντωσαν τα άλλα μισά όταν έπιασαν αιχμάλωτο το Φρόντο, για τα λάφυρα (αν και ειδική περίπτωση, το παραδέχομαι).

 

Δεν υποτίθεται υπάρχουν διαφορες μεταξύ orcs, uruks, goblins κτλ και για αυτό άλληλο-σφάζονται?! Sorry είμαι τελείως άσχετος με το lore όπως έχω ξανά πει.

 

Δεν ξέρω/ δε με ενδιαφέρει αλλά θα μπορούσε να είχε Χαράντριμ για ποικιλία.

 

Χρειάστηκε να google twice γιατί στα ελληνικά δεν! Νομίζω δεν έχει human races για το gore, θα έλεγε αλλα μάλλον θα έπρεπε να αλλάξουν κάπως το combat system. Προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου αλλα καταλαβαίνω ότι η ποικιλία βοηθάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά νομίζω θα ήταν πιο epic να διοικείς humans νάνους ξωτικά κτλ. Ένα χαρακτηριστικό του είναι Although not entirely dim-witted and occasionally crafty, they are portrayed as miserable beings, hating everyone including themselves and their masters, whom they serve out of fear. They make no beautiful things, but rather design cunning devices made to hurt and destroy. Οπότε μάλλον και εκεί βασίστηκε το concept πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απλά νομίζω θα ήταν πιο epic να διοικείς humans νάνους ξωτικά κτλ.

 

Τι δουλειά έχουν οι νάνοι και τα ξωτικά στην Mordor;;;

 

Είπαμε, fan fiction και τα λοιπά, αλλά μην το παραχέσουμε κιόλας. Σιγά μην βάλουν και τα χελωνονιντζάκια μέσα στο game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς δεν έχουν δουλειά εκεί. Αλλά καθώς το παιχνίδι είναι region control προφανώς θα μπορούσαν να παίζουν νάνοι και elf. Αλλά οκ από την στιγμή που παίζεις μόνο μέσα στην mordor δεν θα γινόταν αλλιώς. Απλά θα ήθελα το παιχνίδι να παίζει σε πλήρη χάρτη της μέσης γης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα ο στρατός του ταλιον δέχεται επιθέσεις λογικά και από την μόρντορ Αλλά και από τους άλλους λαούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακάρι να βγει καλό!

 

στο τέλος μπας αποφασίσουν να μας δώσουν ένα middle earth RPG στο ίδιο στυλ, να χάσουμε την υπόλοιπη ζωή μας μέσα κει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...