Προς το περιεχόμενο

Στις 29 Μαρτίου ανακοινώνεται το νέο Samsung Galaxy S8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο τα οσα εχω διαβάσει ως τώρα, κρατω πολυ μικρο καλάθι. 

Κατι για μη ουσιαστικη βελτιωση της μπαταρίας, κάτι για τοποθετηση του fingerprint sensor στην πλάτη... οποτε δε θα τα παμε καλα.

αυτο ειναι καλο νεο πισω στη πλατη fingerprint sensor ...εμενα με βολευει παντως στο ματε 8 ..δε καταλαβα γιατι βγαλανε το ir blaster κ γιατι δε βαζουν 2 σιμ δε ειμαστε ολοι 16χρονα με wats up εχουμε συνδεση κ αλλη εταιρικη σιμ πρεπει να κουβαλαμε 2 κινητα θελουν 1000ρικο οταν αλλαξουν επιστρεφω σε iphone, sammy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μην αφησω τα ουζα μου για να δω την ''μπομπα''. Πλακα κανω. ασφαλως και περιμενουμε κατι καλο αλλα πολυ με ανησυχει το γεγονος με το προηγουμενο ''εκρηκτικο'' μοντελο.Μακαρι να ειναι καλο το 8!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι καλο νεο πισω στη πλατη fingerprint sensor ...εμενα με βολευει παντως στο ματε 8 ..δε καταλαβα γιατι βγαλανε το ir blaster κ γιατι δε βαζουν 2 σιμ δε ειμαστε ολοι 16χρονα με wats up εχουμε συνδεση κ αλλη εταιρικη σιμ πρεπει να κουβαλαμε 2 κινητα θελουν 1000ρικο οταν αλλαξουν επιστρεφω σε iphone, sammy

 

 

Εχω 2 κινητα με fingerprint sensor. Το ενα στην πλάτη, το αλλο στο κάτω μερος της οθονης. Απειρως χρηστικοτερο το δευτερο. Το αλλο για να το ξεκλειδωσεις αναγκαστικα πρεπει να το σηκώσεις και να σημαδέψεις στην πλατη στα τυφλα.

 

Αλλο το δε μου αρεσει και αλλο το ποιο ειναι χρηστικο. Εγω ψηφιζω παντα χρηστικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος "περιμένει" δηθεν αδημονώντας το καινουργιο Σαμ, τι ακριβως περιμένει? Να δει πόσο λουστράρισμα παραπάνω μπορεί να παρει η επιφάνεια του κινητου ώστε να δείχνει μαύρομπλε στις φωτοσοπαρισμένες φωτογραφίες ? Και μετά?

 

Ειλικρινά δηλαδή είναι να τρελαίνεσαι. Τι περιμένει ακριβώς το βούρλο ο καταναλωτής, όπου κι αν είναι στη γη. Είτε ο Χονγκογκέζος ή κάτοικος Ντουμπάι ζάμπλουτος αγοραστής, είτε ο ΠΤΩΧΕΥΜΕΝΟΣ έλληνας που τα μαζεύει ευρώ ευρώ και τον άλλο μηνα θα τον κυνηγάει η εφορία και η ΔΕΗ.
Εχοντας δουλέψει τις ΔΥΟ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ συσκευές του 2016, δηλ Huawei και OnePlus (ξέρετε ποια...), αδυνατώ, ειλικρινά να κατανοήσω γιατί τον τρώει κάποιον το χέρι του να ξοδέψει τα ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ για πολύ πιο μέτριες συσκευές. Καλή αναμονή, κι όσο για το βούρλο τον CEO της Samsung, τι να πω, ελπίζουμε σαχλαμαράκο, αφού δεν σε ξήλωσε το Δ/Σ, με Δημόσια Διαπόμπευση όπως συνηθίζεται στην Κορέα, (σε οποιαδήποτε Εταιρεία του Nasdaq 100 θα είχες πάει σπιτάκι σου για Χαμομήλι τώρα...), τουλάχιστον να έβαλες μυαλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος "περιμένει" δηθεν αδημονώντας το καινουργιο Σαμ, τι ακριβως περιμένει? Να δει πόσο λουστράρισμα παραπάνω μπορεί να παρει η επιφάνεια του κινητου ώστε να δείχνει μαύρομπλε στις φωτοσοπαρισμένες φωτογραφίες ? Και μετά?

 

Ειλικρινά δηλαδή είναι να τρελαίνεσαι. Τι περιμένει ακριβώς το βούρλο ο καταναλωτής, όπου κι αν είναι στη γη. Είτε ο Χονγκογκέζος ή κάτοικος Ντουμπάι ζάμπλουτος αγοραστής, είτε ο ΠΤΩΧΕΥΜΕΝΟΣ έλληνας που τα μαζεύει ευρώ ευρώ και τον άλλο μηνα θα τον κυνηγάει η εφορία και η ΔΕΗ.

Εχοντας δουλέψει τις ΔΥΟ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ συσκευές του 2016, δηλ Huawei και OnePlus (ξέρετε ποια...), αδυνατώ, ειλικρινά να κατανοήσω γιατί τον τρώει κάποιον το χέρι του να ξοδέψει τα ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ για πολύ πιο μέτριες συσκευές. Καλή αναμονή, κι όσο για το βούρλο τον CEO της Samsung, τι να πω, ελπίζουμε σαχλαμαράκο, αφού δεν σε ξήλωσε το Δ/Σ, με Δημόσια Διαπόμπευση όπως συνηθίζεται στην Κορέα, (σε οποιαδήποτε Εταιρεία του Nasdaq 100 θα είχες πάει σπιτάκι σου για Χαμομήλι τώρα...), τουλάχιστον να έβαλες μυαλο...

Γιατί τόσο hate φίλε μου; Εντάξει το καταλαβαίνω ότι ίσως είναι υπερτιμημένα τα τηλέφωνα αλλά παίζει καλά το ρόλο της σαν top of the line εταιρεία η Σάμμυ. Θα συμφωνήσω μαζί σου για τα κινέζικα που ανέφερες (κάτοχος σ7 υπόψιν), αλλά πουλάει και το wow factor της edge οθόνης (που ναι οκ δεν προσφέρει κάτι παραπάνω αλλά τον παράγοντα καφετέρια τον έχει κερδίσει καλύτερα και από τα μηλόφωνα). Το πληρώνεις κι αυτό τι να κάνουμε... Μέσα στο χάος από κινητά με το ίδιο design που πρέπει να είσαι ιδρυτικό μέλος του gsm arena για να τα ξεχωρίσεις μεταξύ τους από μακριά, οι edge οθόνες φαίνονται από το απέναντι πεζοδρόμιο και διασφαλίζει ότι αυτός που το έχει έχει κάποια φράγκα παραπάνω (προς θεού όχι πλούσιος). Βέβαια δεν είναι μόνο αυτό, το σ7 ας πούμε έχει την πρωτοκαθεδρία για ένα χρόνο τουλάχιστον στην καλύτερη κάμερα για παράδειγμα. Είναι απλά μόδα τα κινητά, σαν τα τζιν ένα πράμα, παίρνεις τζιν με 50 ευρώ παίρνεις και με 180...πάλι τζιν είναι...αφού υπάρχει κόσμος (όπως κι εγώ) που τα αγοράζει, θα τα βγάζουνε και σε αυτές τις τιμές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...