Προς το περιεχόμενο

Galaxy s7 & s7 edge - "οριακη" προσφορα για φοιτητες - μονο για οποιον ελαβε sms-κωδικο


Aris St

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο κατα τη γνωμη μου δεν ειναι για τοπικ, αλλα τουλαχιστον θα γραψω στον τιτλο οτι ειναι οριακη και οτι αφορα επιλεκτικη προσφορα μονο με sms-κωδικο ωστε να μπορει να σταθει καπως.

Το ήξερα εγώ! :)

 

Για την ακρίβεια, bestprice το έχει στα 435ε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ολοι αυτοι που τρεχουν να αγορασουν s7/edge τωρα, πραγματικα τα 35-40 ευρω περιμενατε να σας σωσουν? Η περισσοτερο λειτουργει σαν placebo effect για να δωσετε στον εαυτο σας δικαιολογια για να αγορασετε? :P

 

Οταν ηδη δινεις 400 ευρω για κινητο, τα 440 δεν κανουν και καμια διαφορα. Να πω για 100 ευρω οκ, αλλα οχι 40.

Ειναι σαν να θες να αγορασεις GTR, και αντι για 100Κ το δινει 90Κ, και τρεχεις να το αγορασεις. Αφου ηδη δινεις 90Κ, τα 10Κ θα σε σωσουν?

 

 

(δεν λεω οτι ειναι ασημαντο ποσο τα 40 ευρω, αλλα οταν διατιθεσαι ηδη να δωσεις 400 ευρω για κινητο, που θεωρειται πολυτελεια, γιατι και των 250 το ιδιο πραγμα κανουν, τοτε αυτο δεν θεωρειται και προσφορα)

 

 

Καλο για οσους ηδη ηθελαν να αγορασουν απο πριν το συγκεκριμενο κινητο(με τα 40 ευρω που κοβουν παιρνουν και θηκη+ screen protector), και οχι για οσους  αποφασισαν να το παρουν απο το πουθενα επειδη ειδαν την "προσφορα".

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδοποιος διαφορα ειναι, πως ο γερμανος πρεπει να κανει δοσεις (και ατοκες), πως εχει σε ολη την ελλαδα ενω σκρουτζομαγαζα οχι, πως στην συνειδηση του κοσμου ειναι πιο "εμπιστο" μαγαζι (τι να πεις εδω...), ενω τελος, δεν παυει να εχει την καλυτερη τιμη της αγορας, εστω και οριακα -10% σε σχεση με τον ανταγωνισμο.

 

Φανταζομαι γενικα θα πεσει κι αλλο λιγο η τιμη, οσο πλησιαζουμε στην ελευση του 8. 

 

bonus: εχει και 1% επιστροφη με καρτες eurobank !  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε κανένας "μη φοιτητής" να το αγοράσει με  κωδικό από αυτούς που έχουν λάβει? 

υπάρχει checkρισμα ταυτοπροσωπειας??

 

θα με ενδιέφερε και εμένα αν κάποιος δε θέλει τον κωδικό του και  να μπορώ να τον χρησιμοποιησω εννοειται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα σε κατάστημα Γερμανός στην Καλλιθέα για το S7 Edge.

Μετά απο 50 λεπτά καταλήξαμε ότι μάλλον δεν υπάρχει τέτοια προσφορά, παρά μόνο για το απλό S7 (προσπαθούσε χωρίς επιτυχία να περάσει τον κωδικό για το edge) και αν θέλω να πάω άλλη μέρα αφού πρώτα μιλήσουν με τα κεντρικά ώστε να μάθουν τι συμβαίνει και όόόόταν θα τους στείλουν οδηγίες τότε να δούμε πως θα προχωρήσουμε ...

Αυτά προς ενημέρωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...