Προς το περιεχόμενο

Εκτύπωση αυτοκόλλητων με έναν Lexmark Universal v2 XL


Dimitrios51

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρωτιέμαι αν θα αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα κατα την εκτύπωση μονοχρωμων αυτοκόλλητων με έναν Lexmark Universal v2 XL x204 ?
Επίσης βάζω το κοινό χαρτή Α4 για αυτοκόλλητα μέσα έτσι; Δεν χρειάζεται κάτι επιπλέον για να γίνει η εκτύπωση? (ρωτάω επειδή δεν έχω ξανατυπώσει αυτοκόλλητα)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις οδηγίες νομίζω θα λέει μέχρι πόσα γραμμάρια χαρτί μπορεί να τυπώσει. Απλά αυτό να ελέγξεις.

 

Επίσης πρέπει να μάθεις από πια μεριά πρέπει να βάλεις το χαρτί για να σου τυπωθεί πάνω στο αυτοκόλλητο και όχι από την πίσω μεριά :P 

 

Το χαρτί ναι μπαίνει εκεί που βάζεις και το A4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις οδηγίες νομίζω θα λέει μέχρι πόσα γραμμάρια χαρτί μπορεί να τυπώσει. Απλά αυτό να ελέγξεις.

 

Επίσης πρέπει να μάθεις από πια μεριά πρέπει να βάλεις το χαρτί για να σου τυπωθεί πάνω στο αυτοκόλλητο και όχι από την πίσω μεριά :P

 

Το χαρτί ναι μπαίνει εκεί που βάζεις και το A4

 

Τι εννοείς μέχρι πόσα γραμμαρια χαρτί; δεν βρίσκω πουθενα στο ιντερνετ να λεει κάτι τέτοιο,είναι πολύ χοντρό το αυτοκόλλητο χαρτί Α4; δεν έχω πιάσει ποτέ να δω :P 

Επίσης έχεις να μου προτείνεις κάποιο μαγαζί,ακόμα και απο εξωτερικό όπου μπορώ να βρω όσο το δυνατόν πιο φθηνό χαρτί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι αν θα αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα κατα την εκτύπωση μονοχρωμων αυτοκόλλητων με έναν Lexmark Universal v2 XL x204 ?

Επίσης βάζω το κοινό χαρτή Α4 για αυτοκόλλητα μέσα έτσι; Δεν χρειάζεται κάτι επιπλέον για να γίνει η εκτύπωση? (ρωτάω επειδή δεν έχω ξανατυπώσει αυτοκόλλητα)

Προσεξε πολυ να μην αφαιρεις μερικα τυπωμενα αυτοκολλητα και μετα ξαναχρησιμοποιεις το χαρτι να τυπωσεις και τα υπολοιπα,αυτο μπορει να ''σηκωσει'' απο την θεση του καποια αυτακολλητα και μετα να κολλησουν στον φουρνο.

Μετα,φασκελοκουκουλωστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...