Προς το περιεχόμενο

αγορά χύμα μελάνια και continuous system


ababapanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα ,εχω ενα πολυμηχανημα epson px720WD με το continuous system , συγκεκριμενα αυτο  http://www.ebay.com/itm/Non-Oem-Ciss-ink-refill-system-fits-with-Epson-PX810W-PX820FWD-PX720WD-/271966326688?hash=item3f5274cfa0:g:KywAAOSwDNdV2vri

 

επειδή τα μελάνια τελειώνουν σιγα σιγα στο δοχείο , ψάχνω να αγοράσω χύμα μελάνι  τουλάχιστον 100 ml για το καθε χρωμα.

βρήκα κατι χύμα μελάνια σε μπουκαλακια αλλα γράφουν οτι ειναι για HP μοντελα , αν τα χρησιμοποιησω στο δικο μου λετε να υπαρχει πρόβλημα?

 

Εχετε να μου προτείνεται κάποιο κατάστημα για αγορα χυμα μελανιών σε οικονομική τιμη?

 

ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,αλλη πυκνοτητα ,ρευστοτητα κτλ.....θα μπουκωσουν οι κεφαλες.

επειδή τα μελάνια τελειώνουν σιγα σιγα στο δοχείο , ψάχνω να αγοράσω χύμα μελάνι  τουλάχιστον 100 ml για το καθε χρωμα.

βρήκα κατι χύμα μελάνια σε μπουκαλακια αλλα γράφουν οτι ειναι για HP μοντελα , αν τα χρησιμοποιησω στο δικο μου λετε να υπαρχει πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί δεν παίρνεις τα γνήσια χυμα μελάνια για τον l805/l810(6 μελάνια παίρνουν κ αυτοί) που είναι κ "φωτογραφικά"?

 

Θα σου βγει λίγο παραπάνω αλλά τα βρίσκεις παντού, σίγουρα θα έχεις καλύτερη απόδοση/διάρκεια και δεν θα χεις κ το άγχος για τις κεφαλές σου..

 

Υ.γ Κανένα 8ευρω βγαίνουν τα 70ml.Και επιπλέων τρέχει προσφορά στο public που παίρνεις το 2ο σε μισή τιμή οπότε ίσως σου βγουν και λιγότερα από eBay.

Επεξ/σία από @topos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...