Προς το περιεχόμενο

Apple, Facebook, Google, Twitter και Microsoft στρέφονται δικαστικά εναντίον του κλεισίματος των αμερικανικών συνόρων


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι εννοεις; Μιλας για τη 9/11; Τι σχεση εχει αυτο με το σημερα; Επειδη ηταν ο Οσάμα απο τη Σαουδικη Αραβια;

Και ο Χιτλερ απο την Αυστρια ηταν, μηπως να φανε και ολοι οι Αυστριακοι ban?

Επισης αμα κοψει με Σαουδικη Αραβια και λοιπους, που ξερει τι καθηκια ειναι και αυτοι κατα βαθος, δεν θα εχεις βενζινη να βαλεις στο αμαξι σου.

Αναγκαιο κακο ειναι και αυτοι.

Έχει κι η Αίγυπτος αντίστοιχα πετρέλαια? Κι από εκεί ήταν τρομοκράτης της 9/11, δεν είναι μόνο η Σαουδική Αραβία...

 

Αν είναι να εξαιρείς κάμποσες τι νόημα έχει το επιχείρημα της ασφάλειας για το ban των υπολοίπων? Η τρύπα παραμένει...

 

Γιατί λοιπόν βρίσκεις παράλογο ότι άμα εξαιρούσαν τους εργαζομένους τους δεν θα υπήρχε πρόβλημα? Ασε που λέγεται ότι δραστηριοποιούνται επιχειρήσεις του Drumpf στις χώρες που άφησαν έκτός διατάγματος. Money talks bullshit walks...

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Σε ποια στερεότυπα αναφέρεσαι; Ότι ορισμένα αραβικά κράτη κακοποιούν τους Χριστιανούς, καταστρέφουν ναούς και λιθοβολούν δεν είναι μυθοπλασία αλλά γεγονός, δεν φταίω εγώ αν δεν ενημερώνεσαι (θα μου πεις τώρα ότι η προπαγάνδα των ΜΜΕ πολεμά τους φιλήσυχους Άραβες). Ακόμα και σε πιο ανεπτυγμένα κράτη, όπως η Σαουδική Αραβία, έχουν το δικαίωμα να μπουκάρουν στο σπίτι αλλόθρησκου δίχως ένταλμα και να ψάξουν για πράγματα που δεν συμβαδίζουν με το Ισλάμ. Για την περίπτωση που είσαι Εβραίος δεν το συζητάμε καν...

Τώρα τα υπόλοιπα που μου λες για γενοκτονίες κτλ, τα ακούω βερεσέ διότι είναι εκτός θέματος. Δεν αναφέρθηκα κάπου για το ήθος των Η.Π.Α. (συμφωνώ μάλιστα μαζί σου σε αυτό), εδώ μιλάμε για το αναφαίρετο δικαίωμά τους να απαγορεύσουν την είσοδο σε κάποιους που θεωρούν ανεπιθύμητους στην χώρα τους. Είτε είναι χαζοί είτε όχι που ψήφισαν κάποιον που ήθελε να κλείσει τα σύνορα (λες κι εμείς που ψηφίζουμε όποιον πει "λεφτά υπάρχουν" είμαστε εξυπνότεροι), είναι δικαίωμά τους.

Πραγματικά η υποκρισία ορισμένων σε αυτό το θέμα είναι σχεδόν διασκεδαστική, όλο αυθαίρετες π@π@ρολογίες... Αν οι Αφγανοί γκρεμίσουν μια χριστιανική εκκλησία στην χώρα τους και εξορίσουν τους αλλόθρησκους είναι "η κουλτούρα τους τέτοια και πρέπει να την σεβόμαστε", αν οι δυτικοι κάνουν το ίδιο στους Αφγανούς είναι "καταπίεση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων"... τι να πει κανείς;

Άμα είναι εκτός θέματος οι γενοκτονίες και οι πόλεμοι που γίνονται και προκαλούν τη μετανάστευση, είναι περιττό να το συζητήσουμε περαιτέρω. Απλά θέλουμε και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο.

Και επειδή λέμε για υποκρισίες κτλ, σκατά στους Ταλιμπάν που δε θα σεβαστούν ανθρώπινα δικαιώματα όπως ανεξιθρησκία, σκατά και στον Τραμπ και το συνάφι που κάνουν παρεμφερείς ενέργειες. Δύο όψεις του ίδιου νομίσματος είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε αυτό προτείνει. Με φασίστες, ναζιστές, εθνικιστές, ακροδεξιούς και τα λοιπά κατακάθια δεν υπάρχει διάλογος. Μόνο απομώνοση. Αυτό έλειπε να δίνουμε λόγο σε άτομα που αν ήταν στο χέρι τους θα μας τον είχαν απαγορέυσει.

Δηλαδή κάνεις το ίδιο που θα κάνανε και αυτοί; #logic

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λαικισμος δεν εξυπηρετει να συμφεροντα του λαου  εισαι λιγο μπερδεμενος .

Παραδειγμα λαικισμου  ειναι να λες θα αυξησω τους μισθους και τις συνταξεις σε χρεωκοπημενη χωρα  οταν αυτο γνωριζεις πως δεν μπορεις να το κανεις, απλα για να υφαρπαξεις την ψηφο.

Οταν εφευρισκεις εχθρους παντου για να αποφυγεις την αυτοκριτικη .Οταν υποσχεσε πως θα καταργησεις ενα φορο που αποδιδει στα ταμεια του κρατους 500 εκατομμυρια και απο την αλλη δεν εχεις να προτεινεις κατι αλλο που να αντικαταστησει αυτα τα εσοδα και στο τελος φυσικα δεν καταργεις ουτε τον αρχικο φορο .

Οταν σου χαιδευουν τα αυτια και σου λενε οτι θες να ακουσεις ταζοντας σου ευκολες λυσεις ,"μαγικες".Αυτο  ειναι λαικισμος  και ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος του "λαου" διοτι  ιστορικα αποδεδειγμενα  προσφερει μονο δεινα  και στο τελος τα παιδια του "λαου" ειναι αυτα που χυνουν το αιμα τους στα διαφορα πεδια των μαχων

Και για να ερθουμε και στα δικα μας τωρα ειμαστε ακριβως στην φαση που πρεπει να προσεχουμε τι ευχομαστε διοτι το αποτελεσμα αυτου  θα σας εκπληξει δυσαρεστα οπως συμβαινει παντα αλλωστε  οταν επιλεγει με τυφλη οργη  ο οχλος .

Μια χαρά ακριβολογώ. Αυτό που περιγράφεις είναι η παροχολογία με προεκλογική εξαπάτηση των ψηφοφόρων και η γενικώς η δημαγωγία. Λαϊκιστικές πολιτικές και αιτήματα αναδύονται όταν μεγάλα τμήματα του λαού μίας χώρας αισθάνονται ότι βρίσκονται σε διάσταση με την κυβερνώσα ελίτ και άρχουσα τάξη μίας χώρας. Εκφράστηκε από την στήριξη στον Τραμπ και ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΤΑΙ με την αντίδραση των τεράστιων εταιριών, ότι η ελίτ έχει αντίθετα συμφέροντα με τον αμερικάνο πολίτη, αφού ζητάει να εφαρμοστεί ΑΝΤΙΘΕΤΗ πολιτική από αυτή που μόλις ψήφισε ο λαός εντελώς πρόσφατα. Δες και τον όρο populism πχ στην wikipedia.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στον Τράμπ.. και δεν μιλάω ειρωνικά.

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι οντως έχει γίνει τέτοιο μπλόκ στο Αμέρικα.

 

Αυτό που όφειλαν να κάνουν οι χώρες που είναι όντως ΕΘΝΗ το κάνει αυτός για μια χώρα που είναι ψευδο-ΕΘΝΟΣ..

 

Οχύρωση απέναντι στην εισβολή. Γιατί όσο και να σας έχουν πιπιλίσει τα παπαγαλάκια των ΜΜΕ το μυαλό, με την προπαγάνδα τους, πρόκειται για άριστα σχεδιασμένη εισβολή. 

Το βασικότερο ανθρώπινο δικαίωμα είναι το ΔΙΚΟ μου και μετά των άλλων.

 

Πρώτα εγώ, η οικογένεια μου, το έθνος μου που κτίστηκε με αίμα και ιδρώτα των προγόνων μου, για να μπορώ να ζω και να αναπνέω, και να απολαμβάνω ότι καλό έχει κληρονομηθεί. Σε αυτή την εποχή, πολλά απο τα  κληρονομηθέντα αγαθά έχουν κλαπεί μέσα απο το γνωστό τραπεζο-οικονομικό κόλπο, αλλά δεν παύουν να υπάρχουν κάποια.

 

Εν τέλει για την εισβολή/ πληθυσμιακή αλλοίωση σε παγκόσμιο επίπεδο, οι αποδείξεις υπάρχουν, όπως υπάρχουν και τα τεκμήρια τα ιστορικά, τα ηθικά και κοινωνιολογικά που να δικαιολογούν αυτό που λέω.

Όποιος θέλει βρίσκει ή συζητάει χωρίς παρορμητισμούς, μόνο με τη λογική και τη γνώση. Χωρίς γνώση, δεν έχω δικαίωμα να έχω γνώμη. Καλύτερα σιωπή και αφουγκρασμός.

 

ΥΣ.. Μην σχολιάσει κανένας φασίστας της ταμπέλας με απάντηση που θα μου αποδίδει ταμπέλα, γιατί δεν θα απαντήσω.  Θα απαντήσω μόνο σε τεκμηριωμένα επιχειρήματα απο ενήλικους συζητητές.

 

 

 

Εύγε. Δεν θα μπορούσα να τα πω καλύτερα. Ετοιμάσου όμως τώρα και για τη κάρτα του ναζί, του φασίστα, του ξενοφοβικού, ρατσιστή υμνητή του Χίτλερ. Αυτά πάνε μαζί πλέον. Μόλις τολμήσεις να μιλήσεις κατά της παγκοσμιοποίησης είσαι αμέσως και νεοναζί.

 

Αλλά τι συζητάμε τώρα όταν κάποιοι έχουν υποστεί τέτοια πλύση εγκεφάλου που θεωρούν φιλάνθρωπες τις πολυεθνικές. Απο κει καταλαβαίνεις...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή κάνεις το ίδιο που θα κάνανε και αυτοί; #logic

 

Οχι δεν κάνω το ίδιο. Εγώ απλά τους απομονώνω ως άτομα από την παρέα μου και αν το έκαναν όλοι τότε και από την κοινωνία μας. Δεν θα δολοφονήσω κανέναν. Αλλά δεν μπορεί να με αναγκάσει κανένας να ακούω τα κόπρανα που βγαίνουν απ το στόμα τους...γκέγκε???

Εύγε. Δεν θα μπορούσα να τα πω καλύτερα. Ετοιμάσου όμως τώρα και για τη κάρτα του ναζί, του φασίστα, του ξενοφοβικού, ρατσιστή υμνητή του Χίτλερ. Αυτά πάνε μαζί πλέον. Μόλις τολμήσεις να μιλήσεις κατά της παγκοσμιοποίησης είσαι αμέσως και νεοναζί.

 

Ο τύπος μιλάει για ΠΛΥΘΗΣΜΙΑΚΗ ΑΛΛΟΙΩΣΗ !!! Προφανώς και θα τον πούμε ΝΕΟΝΑΖΙ και ΦΑΣΙΣΤΑ !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος μιλάει για ΠΛΥΘΗΣΜΙΑΚΗ ΑΛΛΟΙΩΣΗ !!! Προφανώς και θα τον πούμε ΝΕΟΝΑΖΙ και ΦΑΣΙΣΤΑ !!! 

 

Δηλαδή όποιος δεν θέλει η χώρα του, ο τόπος του, να γεμίσει αλλοδαπούς είναι νεοναζί και φασίστας? Καταλαβαίνεις τι λες? Ξέρεις τι θα πει νεοναζί και τι θα πει φασίστας?

 

Ο ναζισμός είναι έκφραση του γερμανικού εθνικισμού και περιλαμβάνει ιδέες όπως η πίστη σε άρια φυλή, μίσος για τους εβραίους, μίσος για τους αναπήρους, μίσος για τις άλλες φυλές τις οποίες θεωρεί κατώτερες και χρήσιμες μόνο προς υποδούλωση και πίστη σε απολυταρχικό καθεστώς.

 

Ο φασισμός είναι η έκφραση του ιταλικού εθνικισμού με παρόμοιες περίπου ιδέες και πίστη σε ολοκληρωτικό καθεστώς.

 

Το να μη θες αλλοδαπούς στη χώρα σου δε σημαίνει ούτε ότι είσαι αντιδημοκράτης, ούτε ότι είσαι αντισημίτης, ρατσιστής, οπαδός της άριας θεωρίας αλλά κάποιος που απλά προσπαθεί να διασώσει το πολιτισμό του και τα ήθη και έθιμά του από τον αφανισμό. Με το να φέρνεις καραβιές ανθρώπων διαφορετικών δογμάτων και κοσμοαντιλήψεων ουσιαστικά τα υποσκάπτεις. Αν δε μπορείς να το δεις αυτό, δεν μπορώ να σε βοηθήσω περαιτέρω.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δηλαδή όποιος δεν θέλει η χώρα του, ο τόπος του, να γεμίσει αλλοδαπούς είναι νεοναζί και φασίστας? Καταλαβαίνεις τι λες? Ξέρεις τι θα πει νεοναζί και τι θα πει φασίστας?

 

Ο ναζισμός είναι έκφραση του γερμανικού εθνικισμού και περιλαμβάνει ιδέες όπως η πίστη σε άρια φυλή, μίσος για τους εβραίους, μίσος για τους αναπήρους, μίσος για τις άλλες φυλές τις οποίες θεωρεί κατώτερες και χρήσιμες μόνο προς υποδούλωση και πίστη σε απολυταρχικό καθεστώς.

 

Ο φασισμός είναι η έκφραση του ιταλικού εθνικισμού με παρόμοιες περίπου ιδέες και πίστη σε ολοκληρωτικό καθεστώς.

 

Το να μη θες αλλοδαπούς στη χώρα σου δε σημαίνει ούτε ότι είσαι αντιδημοκράτης, ούτε ότι είσαι αντισημίτης, ρατσιστής, οπαδός της άριας θεωρίας αλλά κάποιος που απλά προσπαθεί να διασώσει το πολιτισμό του και τα ήθη και έθιμά του από τον αφανισμό. Με το να φέρνεις καραβιές ανθρώπων διαφορετικών δογμάτων και κοσμοαντιλήψεων ουσιαστικά τα υποσκάπτεις. Αν δε μπορείς να το δεις αυτό, δεν μπορώ να σε βοηθήσω περαιτέρω.

 

Το έκανες το "χάπι" όχι απλά χρυσό αλλά ...πλατινένιο! :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου. Με τη λογική του biozweistein είμαι και γω νεοναζί αφού δεν θέλω αλλοδαπούς στη χώρα μου. Συνάμα όμως είμαι δημοκράτης, συμπαθώ τους Εβραίους, δεν πάσχω από ψευδαισθήσεις για ανωτερότητα της φυλής, δεν μισώ τα άλλα έθνη. Βλέπεις ότι η ταμπέλα του νεοναζί λοιπόν είναι εκτός τόπου και χρόνου? Δεν μισούμε τους αλλοδαπούς, απλά προσπαθούμε να διαφυλάξουμε τις παραδόσεις, τα ήθη, τις αξίες αυτού του έθνους τα οποία με τη μαζική είσοδο μεταναστών θα αποτελέσουν παρελθόν. Γιατί? Τι θα πεις αν ξυπνήσεις μια μέρα και το 40% του πλυθησμού θα είναι ξένοι, λαμβάνοντας υπόψιν την υπογεννητικότητα της χώρας? Για ποιο κυρίαρχο ελληνικό έθνος θα μιλήσεις?

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καθόλου. Με τη λογική του biozweistein είμαι και γω νεοναζί αφού δεν θέλω αλλοδαπούς στη χώρα μου. Συνάμα όμως είμαι δημοκράτης, συμπαθώ τους Εβραίους, δεν πάσχω από ψευδαισθήσεις για ανωτερότητα της φυλής, δεν μισώ τα άλλα έθνη. Βλέπεις ότι η ταμπέλα του νεοναζί λοιπόν είναι εκτός τόπου και χρόνου? Δεν μισούμε τους αλλοδαπούς, απλά προσπαθούμε να διαφυλάξουμε τις παραδόσεις, τα ήθη, τις αξίες αυτού του έθνους τα οποία με τη μαζική είσοδο μεταναστών θα αποτελέσουν παρελθόν. Γιατί? Τι θα πεις αν ξυπνήσεις μια μέρα και το 40% του πλυθησμού θα είναι ξένοι? Για ποιο κυρίαρχο ελληνικό έθνος θα μιλήσεις?

 

Μην πιάνεσαι μόνο απο το "νεοναζί", δεν είναι αυτό το θέμα μας! Το "δεν θέλω αλλοδαπούς στη χώρα μου", δεν μπορούμε να το προσπεράσουμε σαν κάτι απλό και φυσιολογικό. Αυτές οι συμπεριφορές και οι απόψεις δεν μένουν μόνο εκεί. Ο άλλος όταν μιλάει για αλλοδαπούς έχει στο μυαλό του εγκληματίες που θα του βιάσουν τη δίμετρη ξανθιά γυναίκα του ή θα τον σφάξουν επειδή κάνει το σταυρό του ή θα του πάρουν τη δουλειά ή θα τον κολλήσουν κάτι μολυσματικό και άλλα ...χαριτωμένα. Είναι η ίδια περίπτωση που λες κι εσυ για όσους δεν γνωρίζουν τι σημαίνει ναζισμός...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν κάνω το ίδιο. Εγώ απλά τους απομονώνω ως άτομα από την παρέα μου και αν το έκαναν όλοι τότε και από την κοινωνία μας. Δεν θα δολοφονήσω κανέναν. Αλλά δεν μπορεί να με αναγκάσει κανένας να ακούω τα κόπρανα που βγαίνουν απ το στόμα τους...γκέγκε???

 

Δεν νομίζω ότι είπε κανείς να κάτσεις να ακούσεις τι λένε (μιας και απλώς έγραψε την άποψη του) αλλά μια χαρά κόπρανα βγάζεις και εσύ από ότι φαίνεται.

Βέβαια καταλαβαίνω. Υπάρχει ελευθερία λόγου κτλ εφόσον συμφωνούν μαζί σου. Αλλιώς ταμπέλα κτλ. (τους έκανες ήδη "δολοφόνους")

 

 

Και τα "γκέγκε" κράτα τα για το χωριό σου.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πιάνεσαι μόνο απο το "νεοναζί", δεν είναι αυτό το θέμα μας! Το "δεν θέλω αλλοδαπούς στη χώρα μου", δεν μπορούμε να το προσπεράσουμε σαν κάτι απλό και φυσιολογικό. Αυτές οι συμπεριφορές και οι απόψεις δεν μένουν μόνο εκεί. Ο άλλος όταν μιλάει για αλλοδαπούς έχει στο μυαλό του εγκληματίες που θα του βιάσουν τη δίμετρη ξανθιά γυναίκα του ή θα τον σφάξουν επειδή κάνει το σταυρό του ή θα του πάρουν τη δουλειά ή θα τον κολλήσουν κάτι μολυσματικό και άλλα ...χαριτωμένα. Είναι η ίδια περίπτωση που λες κι εσυ για όσους δεν γνωρίζουν τι σημαίνει ναζισμός...

 

Φυσικά και είναι το θέμα μας όταν προσπαθούμε να εκφράσουμε την άποψή μας και πετάγεται ο καθένας και μας υβρίζει αποκαλώντας μα φασίστες και νεοναζί. Είμαι ξεκάθαρος για το τι εννοώ με τον όρο "αλλοδαπός". Επίσης προβλέπεται από το σύνταγμα ότι η χώρα δεν είναι μπάτε σκύλοι αλέστε και υπάρχουν συγκεκριμένες διατάξεις που προστατεύουν την ύπαρξη του έθνους και του πολιτισμού του. Συνεπώς δε πρόκειται για κάτι πολύπλοκο ή αφύσικο αλλά για κάτι πολύ πραγματικό και λογικό. Δε μπορεί σε μια χώρα που σύμφωνα με επίσημα στοιχεία το 2080 θα έχει πληθυσμό 7 εκατομμυρίων, να επιτρέπεις τις αθρόες εισροές λαθρομεταναστών.

 

Και γενικά γίνεται θέμα για τον Τραμπ όταν δεν απαγόρευσε την είσοδο στις ΗΠΑ για όλους τους μουσουλμάνους αλλά μόνο για εκείνους που προέρχονται από 7 χώρες. Χώρες οι οποίες εντάχθηκαν στη σχετική λίστα από τη κυβέρνηση Ομπάμα και οι οποίες είναι ύποπτες ως πηγές τρομοκρατών, σαν και αυτούς που έχουν κατασφάξει την Ευρώπη. Ο ρατσιστής Τραμπ λοιπόν από τις 50+ μουσουλμανικές χώρες, μπλόκαρε εκείνους που προέρχονται από συγκεκριμένες 7 επιτρέποντας την ίδια στιγμή την είσοδο σε άλλες 43+ χώρες. Ποια είναι η πλάκα? Από τις 5 πολυπληθέστερες μουσουλμανικές χώρες, καμία δε βρίσκεται στη κόκκινη λίστα. Θέμα από το τίποτα με λίγα λόγια.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως οι ακραίες απόψεις εκκολάπτονται εκτενώς και σκόπιμα σε καιρούς δυσχέρειας. Όταν οι "νόμιμοι" πολίτες ευθύνονται για τη συνολική κατάντια και τον ξεπεσμό μιας χώρας, είναι εύκολο να πετάξουν το μπαλάκι σε άλλους. Είναι απλό και όπως φαίνεται φυσιολογικό.

 

Ο Εφιάλτης ήταν Έλληνας, όπως ήταν οι δολοφόνοι του Καποδίστρια, οι εύποροι Ρωμιοί της Τουρκοκρατίας, οι Γερμανοτσολιάδες της κατοχής, οι τσανακογλείφτες των σημερινών πολιτικών κομμάτων, κλπ.

 

Αντικειμενικά, αυτοί που κατέστρεψαν και υποδούλωσαν τη χώρα σε ξένα συμφέροντα είναι οι Έλληνες, οι οποίοι ξαφνικά κόπτονται (γιατί άδειασε το πορτοφόλι) για το εθνικό συμφέρον της χώρας τους (δηλαδή το πορτοφόλι τους).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια ελπιδα αν θεωρεις οτι οι πολυεθνικες νοιαζονται για δικαιωματα...

Οχι βεβαια, υπαρχει ελπιδα γιατι δεν ειναι σουλτανος σαν τον διπλανο μας να κανει οτι θελει και ολοι μοκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βέβαια, πώς θα ευαισθητοποιήσουμε τους ιθαγενείς; Βάζοντας μια φωτό με παιδιά φυσικά! Κλασικό τέχνασμα, αλλά πλέον δεν πιάνει.

 

Ρε insomnia, μην γίνεσαι σαν τα άλλα ΜΜΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...