Προς το περιεχόμενο

Apple, Facebook, Google, Twitter και Microsoft στρέφονται δικαστικά εναντίον του κλεισίματος των αμερικανικών συνόρων


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτούς που διώχνουν Πρέπει να δουλεύουν Apple, Facebook, Google, Twitter και Microsoft κ.Τ.Λ για Αυτό το ενδιαφέρον.

συν ότι θα χάσουν και πελάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Κάποιος να μπανάρει το εθνίκι,και να του θυμίσει με ιστορικά και ηθικά τεκμήρια πως ο λοιπός κόσμος δε συζητά μαζί τους,αλλά τους βάζει σε πάτους πηγαδιών.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικη η φωτογραφία με τις μαντίλες και τραγική η εμφάνιση αυτών που συμμετέχουν μόνο όταν υπάρχει θέμα σχετικό με Ισλάμ-sw κλπ

Τρελη σανό-προπαγάνδα μέσω τεχνολογικών sites υποτίθεται σοβαρών όπως το verge, τελείως αυθόρμητα και ειλικρινα!

Πέφτει super μάσα οποίος προλάβει πήρε. Για ψίχουλα βάφτητε καφετί και βουρ στα ΚΕΠ για επίδομα και κάρτα σιτησης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτούς που διώχνουν Πρέπει να δουλεύουν Apple, Facebook, Google, Twitter και Microsoft κ.Τ.Λ για Αυτό το ενδιαφέρον.

συν ότι θα χάσουν και πελάτες.

Nooope, το μπλόκο ισχύει για όσους δεν έχουν ήδη κάρτα εργασίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφημιστικά κόλπα της πλάκας.
Συνολικά 6500 άτομα επηρεάζονταν σε όλες τις ΗΠΑ από την απαγόρευση.

Έχουν κάνει όλοι την τρίχα τριχιά, κι ελπίζω να μη γίνει κανένα τρομοκρατικό χτύπημα και ο Τραμπ τους πάει όλους αίμα μετά..

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πολυεθνικες κανουν κατι σωστο, και καποιοι δεν εχετε ουτε το σθενος να το σχολιασετε θετικα. Ξεφευγετε απο την ουσια και γραφετε οτι να ναι.

 

Καμια ελπιδα. Εχει χαθει η μπαλα πλεον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος να μπανάρει το εθνίκι,και να του θυμίσει με ιστορικά και ηθικά τεκμήρια πως ο λοιπός κόσμος δε συζητά μαζί τους,αλλά τους βάζει σε πάτους πηγαδιών.

Σιγά και εσύ, κατούρα λίγο.

 

Ευτυχώς αρκετοί πλέον δεν "συζητάνε" ούτε με το άλλο άκρο γιατί από ότι φαίνεται είναι χειρότερο.

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω να δω καμια αναρτηση απο Τζιχαντιστες να απειλουν τις ΗΠΑ για τον ρατσιστικο διαταγμα του Trump.

Τοτε θα κλαψω απο γελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ......

καποιοι εδω μεσα απο τα φραγκα που σκευτεστε ολοι μερα , βλεπετε παντου "φραγκοφονιαδες" σαν την παρτι σας ..

 

Υπαρχουν και οραματιστες ανθρωποι ομως ,εκτος απο εσας τους μιζερους γκρινιαρηδες του εμφια και της φορολογιας ...

Αν δεν είχαν υπαλλήλους σε άλλες χώρες εκτός από την Αμερική, ούτε που θα τους ένιαζε. Αλλά γενικά τώρα βρήκαν την ευκαιρία μπας και φανούν, και ξεχαστούν τα άπλυτα τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτούς που διώχνουν Πρέπει να δουλεύουν Apple, Facebook, Google, Twitter και Microsoft κ.Τ.Λ για Αυτό το ενδιαφέρον.

συν ότι θα χάσουν και πελάτες.

Πάλι καλά δεν διώχνουν κάποιον, απαγόρευσαν την είσοδο για 4 μήνες, επίσης επιτράπηκε η είσοδος σε 800 άτομα που εργάζονται σε εταιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο chef,γραφεις εδω και εχασες την τατιανα για σωστη ενημερωση......

Ο Τραμπ,που ειναι μοναδικη ελπιδα για την Ελλαδα,αφου θα στραφει εναντια στην γερμανια και την ΕΕ,εκλεχτικε ΝΟΜΙΜΑ.Και τηρει αυτα που ειπε ΠΡΟ εκλογων.

Προφανως η Αμερικη με μερικά απο τα καλυτερα πανεπιστημια θαχει πρόβλημα ευφυιων νεων,η απλα οι αλλοδαποι ειναι φτηνοτεροι και ανχωνονται οι πολυεθνικες??????

Εδω εχουμε προθυπουργο που λεει ψεματα ολη μερα.3000 δημοσιους υπαλληλους προσελσβε 0κτωβριο-δεκεμβριο,προφανως νυχτα και διξα του παιδια, ενω την πορτα ανεργιας το ιδιο διαστημα την ειδαν 25.000.....

Φροντιζει χιλιάδες αλλοδαπους,οταν οι αιτησεις για επιδομα αλληλεγυης θα φτασουν τις 900.000.

Και θα νε χαλασει ο Τραμπ που σεβεται τους πολιτες του?

  • Like 20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μπράβο στον Τράμπ.. και δεν μιλάω ειρωνικά.

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι οντως έχει γίνει τέτοιο μπλόκ στο Αμέρικα.

Αυτό που όφειλαν να κάνουν οι χώρες που είναι όντως ΕΘΝΗ το κάνει αυτός για μια χώρα που είναι ψευδο-ΕΘΝΟΣ..

 

Οχύρωση απέναντι στην εισβολή. Γιατί όσο και να σας έχουν πιπιλίσει τα παπαγαλάκια των ΜΜΕ το μυαλό, με την προπαγάνδα τους, πρόκειται για άριστα σχεδιασμένη εισβολή. 

Το βασικότερο ανθρώπινο δικαίωμα είναι το ΔΙΚΟ μου και μετά των άλλων.

 

Πρώτα εγώ, η οικογένεια μου, το έθνος μου που κτίστηκε με αίμα και ιδρώτα των προγόνων μου, για να μπορώ να ζω και να αναπνέω, και να απολαμβάνω ότι καλό έχει κληρονομηθεί. Σε αυτή την εποχή, πολλά απο τα  κληρονομηθέντα αγαθά έχουν κλαπεί μέσα απο το γνωστό τραπεζο-οικονομικό κόλπο, αλλά δεν παύουν να υπάρχουν κάποια.

Εν τέλει για την εισβολή/ πληθυσμιακή αλλοίωση σε παγκόσμιο επίπεδο, οι αποδείξεις υπάρχουν, όπως υπάρχουν και τα τεκμήρια τα ιστορικά, τα ηθικά και κοινωνιολογικά που να δικαιολογούν αυτό που λέω.

 

Όποιος θέλει βρίσκει ή συζητάει χωρίς παρορμητισμούς, μόνο με τη λογική και τη γνώση. Χωρίς γνώση, δεν έχω δικαίωμα να έχω γνώμη. Καλύτερα σιωπή και αφουγκρασμός.

ΥΣ.. Μην σχολιάσει κανένας φασίστας της ταμπέλας με απάντηση που θα μου αποδίδει ταμπέλα, γιατί δεν θα απαντήσω.  Θα απαντήσω μόνο σε τεκμηριωμένα επιχειρήματα απο ενήλικους συζητητές.

 

Οι πρόγονοί σου δεν πολέμησαν με σημαία τον εθνικισμό, την ξενοφοβία, το ρατσισμό και το μίσος...

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...