Προς το περιεχόμενο

Τα πάντα περί Custom water cooling


alldaynews

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε πουτι μου με ξεπερναει... Ποιος λογικος ανθρωπος βλεπει αυτα τα υγρα https://www.watercoolinguk.co.uk/p/PrimoChill-VUE-Pre-Mix-Display-Coolant-910ml--32oz-UV-Blue-SX_65774.html με πραγματακια να αιωρουνται μεσα ορατα στο γυμνο ματι, μετα κοιταει τα fin στα gpu k cpu block και λεει ελα μωρε τωρα... Τι μαλακια να γινει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μια λύση που θα χρησίμευε σε τέτοιες περιπτώσεις είναι ενα μπανάκι υπερήχων με εξαίρεση τα ψυγεία φυσικά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για καθαρισμα.Μιας και χρησιμοποιώ ήδη για ατμοποιητες μου και καθαριζουν μια χαρα.Θα δοκιμασω και ενα fitting μετα απο λιγο καιρο μιας και  προσφατα εβαλα υγρο με χρωμα στη λουπα

Επεξ/σία από alldaynews
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

👍Ενημερωσε.. ακουγεται ενδιαφερον και για απλο service / αλλαγη υγρων. Εγω συνηθως τα ξεπλενω σε απιονισμενο νερο με ενα πινελακι, πρεπει να υπαρχει κατι πιο high tech 😁

Επεξ/σία από niko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, niko13 είπε

👍Ενημερωσε.. ακουγεται ενφιαφερον και για απλο service / αλλαγη υγρων. Εγω συνηθως τα ξεπλενω σε απιονισμενο νερο με ενα πινελακι, πρεπει να υπαρχει κατι πιο high tech 😁

Μιλαω με σιγουρια γιατι βαζοντας ατμοποιητη καινουργιο που μολις ανοιχτηκε και ειχε ελαφρως λαδακι εγινε πεντακαθαρο και φυσικα ουτε μυρωδιες ουτε τιποτα.Θα δοκιμαστει μιας και βλεποντας το βιντεο μου ρθε η φλασια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα ενα βιντεο που ο gamer nexus προσπαθει να καθαρισει block με υπερηχους.το block μεσα στη λιγδα. 

Οποτε alldaysnews η εμπνευση σου εχει λογικη. Ενταξει δεν περιμενω να αναστρεφει την οξειδωση αλλα για απλο καθαρισμα μακας παιζει κ να δουλεψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...