Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσε επίσημο press render του νέου Samsung Galaxy S8;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως τα φέρνει η ζωή, τελικά το S8 δεν είναι το flagship που ονειρευόμουν. Τίποτα δεν έχει νόημα πλέον, μόνη λύση η αυτοκτονία γαμώ τη ζωή μου.

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ!!

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ 83% ΕΜΠΡΟΣΘΙΑΣ ΟΨΗΣ. ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΠΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙ RE ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ Η ΟΘΟΝΗ!!! ΦΑΓΩΘΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΑ BEZELLESS.

ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΣΑΝ ΔΙΣΚΟ ΣΕ ΜΠΑΡΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ.

ΖΩΑ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα προβλήματα του σύγχρονου νεοέλληνα.πολύ σοβαρά όπως βλέπεται.δώσε και 4 και 5 και 6 μνημόνιο και αφορολόγητο στα 5.000 ευρω να δω μετά αν το πρόβλημα του είναι το δακτυλικό αποτύπωμα και όχι το κωλόδαχτυλο που θα φάει.ξέρω ξερω θα γίνει αναφορά το σχόλιο.

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπρος κούκλα, πίσω πανούκλα!

 

1 βήμα εμπρός, 5 βήματα πίσω. Samsung σύνελθε!

4GB flagship το 2017?

3000mAh 5.8"?

Δακτυλικό αποτύπωμα πίσω?

Οθόνη που μάκρυνε κι άλλο και πλησιάζουμε στο "τηλεκοντρόλ"?

 

Όχι... Κρίμα και φέτος είχα ψηθεί να πάρω "το τέλειο S" μετά την αποτυχία του προηγούμενου...

Θεωρείς δηλαδή ότι τα 4gb ram για κινητή συσκευή είναι λίγα?? 2gb ram (βλέπε iphone) και τρέχει απροβληματιστα και με απίστευτο multitasking. Μακάρι να έχουν κάνει σωστό optimize και σε πληροφορώ ότι θα τρέχει πολυυυυ καλύτερα από συσκευές με 6+ram. Τώρα για όλα τα άλλα συμφωνώ απόλυτα.. το fingerprint μου φαίνεται τέλειως κουφό και η μπαταρία σε μεγαλύτερη οθόνη με ίδια ανάλυση αντί να μεγαλώσει μικραίνει.. Αλλά ακομα εικασίες κάνουμε.. Θα φανεί στη παρουσίαση..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπρος κούκλα, πίσω πανούκλα!

 

1 βήμα εμπρός, 5 βήματα πίσω. Samsung σύνελθε!

4GB flagship το 2017?

3000mAh 5.8"?

Δακτυλικό αποτύπωμα πίσω?

Οθόνη που μάκρυνε κι άλλο και πλησιάζουμε στο "τηλεκοντρόλ"?

 

Όχι... Κρίμα και φέτος είχα ψηθεί να πάρω "το τέλειο S" μετά την αποτυχία του προηγούμενου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα προβλήματα του σύγχρονου νεοέλληνα.πολύ σοβαρά όπως βλέπεται.δώσε και 4 και 5 και 6 μνημόνιο και αφορολόγητο στα 5.000 ευρω να δω μετά αν το πρόβλημα του είναι το δακτυλικό αποτύπωμα και όχι το κωλόδαχτυλο που θα φάει.ξέρω ξερω θα γίνει αναφορά το σχόλιο.

Για ποιο λόγο να κάνεις αυτό το σχόλιο σε ένα forum όπου μοιραζόμαστε απόψεις για τεχνολογία και διάφορα άλλα θέματα?

 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η είδηση μου κατέστρεψε τη ζωή. Θα μου κλείσει το σπίτι, μ'έχει κάνει αλήτη, θα μου βάλει φωτιά, γι'αυτό Samsung κάτσε καλά. Συμπάσχω με το φίλο από πάνω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρείς δηλαδή ότι τα 4gb ram για κινητή συσκευή είναι λίγα?? 2gb ram (βλέπε iphone) και τρέχει απροβληματιστα και με απίστευτο multitasking. Μακάρι να έχουν κάνει σωστό optimize και σε πληροφορώ ότι θα τρέχει πολυυυυ καλύτερα από συσκευές με 6+ram. Τώρα για όλα τα άλλα συμφωνώ απόλυτα.. το fingerprint μου φαίνεται τέλειως κουφό και η μπαταρία σε μεγαλύτερη οθόνη με ίδια ανάλυση αντί να μεγαλώσει μικραίνει.. Αλλά ακομα εικασίες κάνουμε.. Θα φανεί στη παρουσίαση..

TO IPHONE ΤΡΕΧΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ IOS ΚΑΙ ΟΧΙ ANDROID. 

ΤΟ IOS ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ C++ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ CPU ΑΡΑ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΗ RAM ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ANDROID ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ JAVA ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ RAM ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΟΛΑΒΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ. FULL ΜΠΑΚΑΛΙΚΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως ηρθατε στην εποχη της μονιμως βρωμικης καμερας !

 

Καθε δεξιοχειρας (88-92% του πλανητη, πηγη Wikipedia), εφοσον αγορασει την καταπληκτικη αυτη συσκευη, θα πρεπει να περασει το δαχτυλο του πανω απο την καμερα. Συνεπως, η χρηση της συσκευης προτρεπει τη μονιμη καθαριοτητα της δεξιας χειρας.

 

Σχεδον 6 ιντσες, αυτης της αναλυσης, με αυτες τις μπαταριες (που πλεον περναν 8 σταδια ελεγχου, ευτυχως)

 

Συνεχεια στον ανορθοδοξο πολεμο με τη Google, με ενα πολυ σημαντικο εργαλειο: το εξτρα πλαινο πληκτρο του νεου ψηφιακου βοηθου.

 

3η χρονια με το ιδιο sandwich design συσκευης.

 

Ουρλιαζει καινοτομια και εγω #παραιτουμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπεργαματο απλα

 

το 6.2 στειλτε το μου τωρα 

 

..μπαταρια 3.5? μμ εδω λιγο ..αλλα ενταξει παιζουν κι αλλα πραγματα ρολο οσον αφορα τη διαρκεια της 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...