Προς το περιεχόμενο

Xerox Phaser 6020 (έγχρωμος laser) συμβατά toners


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Μου έχουν κάνει δώρο έναν έγχρωμο laser εκτυπωτή Xerox Phaser 6020 και σε λίγο θα μου τελειώσει το μαύρο μελάνι που είχε στην αρχική συσκευασία και ψάχνω για αντικατάσταση. Το αυθεντικό μαύρο Xerox Toner 106R02759 Black είναι πολύ ακριβό, περίπου στα 65€, και ψάχνω εναλλακτικές. Στο skroutz είδα ότι υπάρχουν κάποια συμβατά ή ανακατασκευασμένα toners με κόστος λιγότερο του 1/3 του αυθεντικού. Έχει κανείς εμπειρία με κάποιο από αυτά, μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο αξιόπιστο που θα δουλέψει χωρίς να κινδυνέψει ο εκτυπωτής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει κανείς εμπειρία με τον συγκεκριμένο εκτυπωτή; Επειδή έπεσε επικίνδυνα η στάθμη του μελανιού και πρόκειται να παραγγείλω άμεσα όποιος ξέρει το οτιδήποτε ας με κατευθύνει μη πάω στα τυφλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά με 15€ πήρα συμβατό μαύρο από Tonerhellas. Οι πρώτες εκτυπώσεις μια χαρά δείχνουν ελπίζω να συνεχίσει έτσι.

 

 

Ελπίζω να μη θεωρηθεί διαφήμιση (αλλιώς κάποιος mod ας το διαγράψει), απλώς δεν έβρισκα τίποτα σχετικό στο forum για συμβατα toner για τον Xerox Phaser 6020 και είπα να πω την εμπειρία μου μήπως και βοηθηθεί κάποιος στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...