Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για εκτυπωτή


nikos volanakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα Μοντέλο Xerox phaser 7500n επαγγελματικό έπεσε στα χέρια μου. Θέλει τύμπανα και τονερ . Τα Βρίσκω όλα γνήσια στα 200 ευρώ, όχι από την αντιπροσωπεία . Παιδιά Επειδή έπεσε στα χέρια μου και δεν έχω ιδέα. Αυτός καινούργιος κοστίζει 3000 . Πόσο μπορώ να τον διώξω έτσι όπως είναι; και τι μπορώ να κάνω; Που μπορώ Τον πουλήσω;Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ανάλογα και με τη κατάσταση του ένα κατάστημα πώλησης μεταχειρισμένων μηχανημάτων που θα:

 

-Είχε ελέγξει η/και αντικαταστήσει το maintenance kit του

-Είχε ελέγξει όλα τα μέρη για καλή λειτουργία

-Είχε φροντίσει να υπάρχουν μέσα τόνερ και τύμπανο (όχι απαραίτητα καινούρια ή γνήσια αλλά να έβγαζε κάποιες χιλιάδες αντίγραφα πριν χρειαστεί αναλώσιμα)

-Έδινε εγγύηση τουλάχιστον για 6 μήνες ή 15000-20000 εκτυπώσεις 

 

θα τον έδινε λιανική γύρω στα 600-800 ευρώ (με παραστατικό, αρα περιλαμβάνεται και ΦΠΑ 24%)

 

Δες τι απο τα παραπάνω προσφέρεις εσύ και προσάρμοσε ανάλογα την τιμή.


Καλησπέρα Μοντέλο Xerox phaser 7500n επαγγελματικό έπεσε στα χέρια μου. Θέλει τύμπανα και τονερ .Τα Βρίσκω όλα γνήσια στα 200 ευρώ , όχι από την αντιπροσωπεία . Παιδιά Επειδή έπεσε στα χέρια μου και δεν έχω ιδέα. Αυτός καινούργιος κοστίζει 3000 . Πόσο μπορώ να τον διώξω έτσι όπως είναι; και τι μπορώ να κάνω; Που μπορώ Τον πουλήσω;Ευχαριστώ

Α, και κάτι ακόμη. Αν βρίσκεις τα γνήσια του τόνερ και τύμπανα με 200 ευρώ όλα , υπέδειξε μου κι εμένα από που. Απο όσο ξέρω το γνήσιο το μαύρο του μόνο κάνει πάνω απο 250 ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...