Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέσα σε ένα super market, δυο τύποι τρακάρουν μεταξύ τους με τα καρότσια τους. Πάνω που είναι έτοιμοι να αλληλοσιχτιριστούν, ανακαλήπτουν ότι είναι παλιοί φίλοι.

- Που είσαι ρε Θανάση, χρόνια και ζαμάνια...

- Έλα ρε Μανώλη, χαθήκαμε ρε φίλε, τι κάνεις;

- μια χαρά μωρέ, αλλά έχω χάσει την γυναίκα μου εδώ μέσα και ψάχνω να την βρώ...

- και εγώ το ίδιο ρε φίλε... Ας ψάξουμε μαζί, μπας και τις βρούμε πιό γρήγορα. Λοιπόν, πως είναι η γυναίκα σου;

- Είναι ψηλή, περίπου 1.80, λεπτή με μεγάλο στήθος, ξανθιά, με γαλάζια μάτια, και φοράει μαύρο μίνι και μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες... Η δικιά σου πώς είναι;

- καλά, γ@μησέ την την δικιά μου, πάμε να βρούμε την δικιά σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

καραλοοοοοοοοολ!!!να και το δικο μου:

 

 

 

Φίλε μου, εσύ που κάνεις τον κόπο να διαβάσεις αυτό εδώ το κείμενο, άκουσε μια συμβουλή. Μην διαβάσεις παρακάτω. Δεν έχει τίποτα να σου πει αυτό το κείμενο. Τίποτα απολύτως, κανένα νόημα, καμμιά ουσία.

Σε βλέπω όμως αρκετά επίμονο και περίεργο, ακόμη, θα έλεγα. Συνεχίζεις ακόμη να διαβάζεις. Μα αφού σου είπα, αυτό το κείμενο δεν έχει τίποτα να σου δώσει. Εσύ εκεί. Επιμένεις. Σε έχει φάει η περιέργεια. Εχεις ήδη φτάσει στην μέση κι όμως συνεχίζεις ακόμη να διαβάζεις. Όταν όμως φτάσεις στο τέλος και συνειδητοποιήσεις ότι δεν έβγαλες τίποτα, μην τα βάλεις μαζί μου.

Εγώ σε είχα προειδοποιήσει. Για όλα φταίει η ακατανίκητη περιέργειά σου, που ενώ σου λέω, από την αρχή, ότι αυτό το κείμενο γράφτηκε απλά για να γραφτεί, εσύ εξακολουθείς να επιμένεις να το διαβάσεις ολόκληρο.

Σταμάτα να διαβάζεις τώρα. Όσο είναι ακόμη καιρός. Δείξε δυνατός. Δείξε ότι έχεις θέληση. Έχεις ακόμη λίγο χρόνο για να αλλάξεις γνώμη. Είσαι όμως τόσο ξεροκέφαλος που το έφτασες στο τέλος του. Και τώρα που το τέλειωσες, μπράβο σου! Τι κατάλαβες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανε ο τοτος σεξ με την αδερφη του, οποτε του λεει εκεινη.

-Τοτε πηδας πολυ καλυτερα απτο μπαμπα

-Το ξερω μου το εχει πει και η μαμα

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανε ο τοτος σεξ με την αδερφη του, οποτε του λεει εκεινη.

-Τοτε πηδας πολυ καλυτερα απτο μπαμπα

-Το ξερω μου το εχει πει και η μαμα

:D

 

συγγνωμη αλλα βλακεια....:-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήτανε 2 υποβρύχια και παίζανε τάβλι, πάει ένα τρίτο και τους λέει:

- Ρε σεις, να παίξω και εγώ?

- Όχι

- Καλά, πάω να πάρω ψωμί!

 

Αχαχαχαχαχαχαχα, καμμένο αλλά έλιωσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτάει το παιδί τον πατέρα του, τι σημαίνει η λέξη πουστης. Ο πατέρας του αφού το σκέφτεται για λίγο του απαντάει:

- "Θυμάσαι που για αρκετό καιρο, όταν ήσουν πιο μικρός έλειπα από το σπίτι; Ε λοιπόν ήμουν σε ένα μέρος που το λένε φυλακή ... Εκεί δεν υπήρχαν γυναίκες, και κάποιοι έπρεπε να κάνουν τις γυναίκες ... Εγώ λοιπόν ήμουν στο ίδιο κελί με έναν άλλο κύριο, και κάποιος έπρεπε από τους δύο να κάνει την γυναίκα. Αποφασίσαμε λοιπόν να παίξουμε κορώνα - γράμματα για το ποιός από τους δύο θα έκανε την γυναίκα την πρώτη βδομάδα. Ετυχε λοιπόν στον μπαμπά, και ο μπαμπάς έκανε την γυναίκα για μία βδομάδα ... Την δεύτερη εβδομάδα έτυχε πάλι στον μπαμπά, και ο μπαμπάς έκανε την γυναίκα. Την τρίτη βδομάδα πάλι έτυχε στον μπαμπά, και έκανε την γυναίκα για άλλη μία βδομάδα. Την τέταρτη εβδομάδα όμως έτυχε στον άλλον να κάνει την γυναίκα, αλλά αυτός δεν δέχτηκε να την κάνει... Ε, αυτός είναι ο πoυστης!!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγαπητό μου παιδί,

σου γράφω σιγά γιατί ξέρω πως δε μπορείς να διαβάσεις γρήγορα. Δεν μένουμε εκεί που μέναμε παλιά. Ο μπαμπάς σου διάβασε στην εφημερίδα ότι τα περισσότερα ατυχημάτα γίνονται μέσα σε 20χμ από το σπίτι και έτσι μετακομίσαμε. Δεν μπορώ να σου στείλω τη διεύθυνση, γιατί η τελευταία οικογένεια που έμενε εδώ πήρε μαζί της τα νούμερα για να μην αλλάξουν διεύθυνση.

Το καινούργιο σπίτι έχει και πλυντήριο. Την πρώτη μέρα έριξα τέσσερα πουκάμισα, τράβηξα το χερούλι και δεν τα ξαναείδαμε από τότε. Έβρεξε δύο φορές την τελευταία εβδομάδα εδώ. Τρεις μέρες την πρώτη και τέσσερις τη δεύτερη. Το παλτό που ήθελες να σου στείλω, η θεία σου είπε ότι είναι βαρύ για το ταχυδρομείο με όλα τα κουμπιά, και έτσι τα κόψαμε και τα βάλαμε στην τσέπη για να τα βρεις.

Η οικογένεια είναι καλά. Ο πατέρας σου έχει μια υπεύθυνη δουλειά. Να φανταστείς, 500 άτομα είναι από κάτω του. Κόβει το γρασίδι στο νεκροταφείο.

Η αδελφή σου έκανε παιδί σήμερα το πρωί. Δεν έμαθα αν είναι αγόρι ή κορίτσι και έτσι δεν ξέρω αν είσαι θείος ή θεία.

Πήραμε τις προάλλες ένα λογαριασμό από το νεκροταφείο. Έλεγε ότι αν δεν πληρώσουμε την τελευταία δόση για το τάφο της γιαγιάς θα μας την επιστρέψουν.

Τα δυσάρεστα τώρα. Τρεις φίλοι σου πέσανε με το φορτηγάκι από τη γέφυρα. Ο Βασίλης οδηγούσε, ο Γιώργιος και ο Γιάννης ήταν πίσω στο ανοιχτό. Ο Βασίλης σώθηκε, κατέβασε το παράθυρο και κολύμπησε στην ακτή. Αλλά οι άλλοι δύο πνίγηκα. Δεν μπορούσαν να κατεβάσουν την πορτούλα για να φύγουν.

Ο θείος σου έπεσε σε ένα βαρέλι με ουίσκι. Κάποιοι προσπάθησαν να τον βγάλουν, αλλά τους έδιωξε όλους και πνίγηκε.

Όχι πολλά νέα αυτή τη φορά. Τπτ σημαντικό δεν έγινε

Να μας γράφεις πιο συχνά.

 

Με αγάπη,

η μαμά σου.

 

Υ.Γ. Θα σου έστελνα λεφτά, αλλά ο φάκελος ήταν ήδη κλειστός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ειναι παλιο αλλα εχει βασει:

Η δεκαοxτάχρονη Ελένη βγαίνει για πρώτη φορά σε κλαμπ.

Μόλις γυρνάει σπίτι, στις 6 το πρωί, την περίμεναν οι γονείς της.

-"Που ήσουν Ελένη;" λέει η Μαμά.

- "Σε ένα κλαμπ."

- "Ακούς άντρα... σε κλαμπ. Μετά τι έκανες;"

- "Ήπια ένα ποτό."

- "Ακούς άντρα...ήπιε ποτό. Μετά τι έκανες;"

- "Βρήκα ένα αγόρι."

- "Ακούς άντρα... βρήκε ένα αγόρι, μετά;"

- "Τα φτιάξαμε."

- "Ακούς άντρα... τα φτιάξανε, μετά;"

- "Του πήρα πίπα.

- "Ακούς άντρα... πίπα,μετά;

- "Με γάμησε...."

- "Ακούς άντρα... την γάμησε τι έχεις να πεις;"

- "Άντε στο διάολο πουτανάκι μας καύλωσες πρωί πρωί..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήτανε 2 υποβρύχια και παίζανε τάβλι, πάει ένα τρίτο και τους λέει:

- Ρε σεις, να παίξω και εγώ?

- Όχι

- Καλά, πάω να πάρω ψωμί!

 

Αχαχαχαχαχαχαχα, καμμένο αλλά έλιωσα....

 

εγω το ξερω αλλιως:

Ηταν 2 υποβρυχια πανω σε ενα δεντρο και παιζανε σκακι. Απο κατω περναει ενα τανκ και του λενε

-Ελα πανω να σε γαμησουμε!

-Δεν μπορω τωρα εχω να παω για κουρεμα!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ειναι παλιο αλλα εχει βασει:

Η δεκαοxτάχρονη Ελένη βγαίνει για πρώτη φορά σε κλαμπ.

Μόλις γυρνάει σπίτι, στις 6 το πρωί, την περίμεναν οι γονείς της.

-"Που ήσουν Ελένη;" λέει η Μαμά.

- "Σε ένα κλαμπ."

- "Ακούς άντρα... σε κλαμπ. Μετά τι έκανες;"

- "Ήπια ένα ποτό."

- "Ακούς άντρα...ήπιε ποτό. Μετά τι έκανες;"

- "Βρήκα ένα αγόρι."

- "Ακούς άντρα... βρήκε ένα αγόρι, μετά;"

- "Τα φτιάξαμε."

- "Ακούς άντρα... τα φτιάξανε, μετά;"

- "Του πήρα πίπα.

- "Ακούς άντρα... πίπα,μετά;

- "Με γάμησε...."

- "Ακούς άντρα... την γάμησε τι έχεις να πεις;"

- "Άντε στο διάολο πουτανάκι μας καύλωσες πρωί πρωί..."

 

Παλιό αλλά καλό :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε άλλο ένα:

"Προς υπουγό εθνικής αμύνης,

Κύριε, αξιότιμε, υπουργέ παίρνω το θάρρος να σας γράψω αυτό το γράμμα, ελπίζοντας στην αποδοχή από μέρου σας του σοβαρού προβλήματός μου.

Περιμένω να μου έρθει το χαρτί για να παρουσιαστώ. Είμαι 24 χρονών και έχω παντρευτεί μια χήρα 44 χρονών που έχει μια κόρη 25 χρονών, την οποία και παντρεύτηκε ο πατέρας μου.

Επομένως ο πατέρας μου, αφού παντρεύτηκε την κόρη μου είναι γαμπρός μου. Επιπλέον η κόρη μου, αφού είναι σύζυγος του πατέρα μου έγινε και μητριά μου. Η γυναίκα μου και εγώ αποκτήσαμε τον περασμένο Ιανουάριο ένα γιο. Κατά συνέπεια, εκείνος είναι αδερφός της συζύγου του πατέρα μου, δλδ κουνιάδος του. Είναι όμως και θείος μου, αφού είναι αδερφός της μητριάς μου. Άρα ο γιός μου είναι θείος μου.

Η σύζυγος του πατέρα μου απέκτησε τα Χριστούγεννα ένα γιο, ο οποίος είναι ταυτόχρονα αδερφός μου, αφού είναι γιος του πατέρα μου και εγγονός μου αφού είναι γιος της κόρης της γυναίκας μου. Συνεπώς εγώ είμαι αδερφός του εγγονού μου, και επειδή ισχύει ότι ο σύζυγος τής μητέρας κάποιου είναι πατέρας του, αυτό έχει ως αποτέλεσμα να είμαι πατέρας της κόρης της γυναίκας μου και αδελφός του γιου της. Επομένως είμαι παππούς μου Δεδομένω αυτού, σας παρακαλώ να με απαλλάξετε από τα στρατιωτικά μου καθήκοντα, αφού ο νόμος απαγορεύει, πατέρας, γιος και εγγονός να υπηρετούν ταυτόχρονα στο στρατό."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Συμμετοχή σε τηλεπαιχνίδι.

- Παρουσιαστής: Θα σας κάνω τρεις ερωτήσεις αν απαντήσετε σωστά θα κερδίσετε 3,000,000 δρχ. Ξεκινάμε...

1 Ερώτ.: Τι είναι αυτό που κάνει νιαου-νιαου στα κεραμίδια;

- Παίχτης.: Είναι μια Γάτα.

- Παρουσ.: Λυπάμαι χάσατε, ήταν μαύρη η γάτα.

- Παίχτης:!

- Παρουσ. Ερώτηση 2η. Τι είναι αυτό που έχει μηχανή μπροστά, βαγόνια πίσω, κάνει τσαφ-τσουφ και τρέχει σε ράγες;

- Παίχτης: Είναι ένα τραίνο Κύριε..

- Παρουσ.: Λυπάμαι χάσατε, ήταν εμπορικό το τραίνο.

- Παίχτης:!

- Παρουσ.: Τι είναι αυτό που έχει μηχανή, τιμόνι, 4 ρόδες και περπατά στον δρόμο;

- Παίχτης:Αυτοκίνητο Κύριε...

- Παρουσ.: Λυπάμαι Κύριε χάσατε ήταν φορτηγό αυτοκίνητο. Δεν κερδίσατε μίαν άλλη φορά.

- Παίχτηs: Κύριε παρουσιαστά θα ήθελα να σας κάνω και εγώ μια μόνο ερώτηση και εάν κερδίσετε θα σας δώσω 10,000,000δρχ

- Παρουσ.: Δέχομαι!

- Παίχτης: Τι είναι αυτό που είναι ανάμεσα σε δυο γυναικεία πόδια, έχει χειλάκια και γύρω-γύρω τρίχες;

- Παρουσ.: M**νί Κύριε.

- Παίχτης: Λυπάμαι φίλε έχασες ήταν της μάνας σου το Μ**νί.

 

 

Παλιο και αυτο:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...