Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

κατι τετοιες γελοιες δικαιολογιες προσπαθω να βρω κι εγω για να μην τρωω αλλα δεν τα καταφερνω. αυτο το ξεχασα να φαω που εχω ακουσει απο διαφορες ανορεξικες ποσο μου την δινει. σοβαρα μωρη βλαμενη; ξεχασες να φας; δλδ το αισθημα της πεινας σου ειναι αγνωστο; :mad: :mad: :mad:

 

καλα ρε ναουμ,χαλαρωσε..

 

κ μενα μου χει τυχει να εχει περασει η ωρα (για διαφορους λογους) κ να μη φαω..κ σοβαρα δεν ειμαι βλαμενος και οχι το αισθημα της πεινας δε μου ειναι αγνωστο.

 

ναουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν βράδυ και ένας άντρας προσπαθούσε μέσα στην κάψα του να καλέσει ροζ τηλέφωνο.

Έκανε λάθος όμως και τηλεφώνησε σε ένα μοναστήρι.

Μοναχή: - Εδώ μονή.

Αντρας (εντελώς παραξενεμένος):

- Εδώ πότσος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλεπω πως ο Κοσταντζο(τερματοτυφλακας του ΟΣΦΠ) θα γινει το νεο αλα chuck norris meme :P

 

Δεν ειναι ανεκδοτα αλλα μερικα εχουν γελιο:

 

Ο Κοστάντζο άλλαξε τον τρόπο με τον οποίο βλέπουμε το ποδόσφαιρο.Σήμερα πχ μπορούμε να πούμε πως είχε 2 κλασσικές ευκαιρίες για απόκρουση.

 

Ο Κοστάντσο έχει κρατήσει αλέκιαστη την εμφάνισή του για 8934768934758973 λεπτά.

 

O Kostantzo φοβαται μην κανει χερι.

 

Σε αντίθεση με τους γέρους ο Κοστάνζο μόνο από χέσιμο μπορεί να πάει…

 

Ο μύθος λέει πως πριν τον Κοστάντζο δεν είχαν τα τέρματα δίχτυα,τα έβαλαν μετά για να μην κυνηγάνε τη μπάλα συνέχεια

 

Καλησπέρα σας. Σήμερα στο 2ο μάθημα "Γκολκιπινγκ 1.0" θα μάθουμε για την κλειστή μας γωνία. Κοσταντσο κάνεις ΠΑΛΙ φασαρία. Πέρνα έξω!

 

Όλα είναι ανοιχτά για το δεύτερο ημίχρονο, ειδικά η εστία του Olympiakos.

 

Ο Κοστάντζο απέκρουσε σε τετ α τετ. Στα πρόθυρα της αυτοκτονίας ο παίκτης της Άρσεναλ, δεν αντέχει να υποστεί την καζούρα των άλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλοπυ paste αλλα δεν τα εχω ξανακουσει και ειπα να τα μοιραστω! Το κουραζουμε αλλα τα συγκεκριμενα με αρεσαν πολυ :devil:

 

Ο Τσακ Νόρις ξεπαρθένιασε το παρθένο ελαιόλαδο

Ο Τσακ Νόρις έριχνε Χριστοπαναγίες προ Χριστου

Ο Τσακ Νόρρις έμαθε τρόπους στον Λέγειν

Στο γαμο του Τσακ Νορις ο Ησαΐας χόρευε live!

Ο Τσακ Νόρις δεν μπορεί να πάθει καρδιακή προσβολή γιατί η καρδιά του δεν έχει τα κότσια να τον προσβάλει

Ο Τσακ Νόρις μπορεί να ξεχάσει τα λυτά της μαλλιά

Το όνομα του Τσακ Νόρις βγάζει λεξάριθμο 11 888 και τυχαίο δεν νομιζω

Οτι λέει ο λόγος το έχει ακούσει απ' τον Τσακ Νόρρις

Ο Τσακ Νόρις ακούει να δει

Ο Τσάκ Νόρις μπορεί να ταξιδέψει από την USA στην USB !!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία χιουμοριστική προσέγγιση και εναγώνια προσπάθεια να βρούμε λόγους για να μας αρέσει η οικονομική κρίση. Λεφτά... μπορεί να μην υπάρχουν, λόγοι όμως υπάρχουν για να μας αρέσει η οικονομική κρίση, αρκεί να έχουμε αίσθηση του χιούμορ.

1. Μου αρέσει που όταν λέω για αύξηση στο αφεντικό μου δε με αγριοκοιτάζει αλλά λιώνει στα γέλια. Άσε που έδιωξε κανα δυο που δε μου άρεσε η μούρη τους.

2. Μου αρέσει που πολλοί φίλοι μουμετανάστευσαν για καλύτερο μέλλον, γιατί θα έχω extra προορισμούς διακοπών στο εξωτερικό.Άσε που όλο και κάτι θα στέλνουν τις γιορτές.

3. Μου αρεσει που ακρίβυνε η βενζίνη και είναι απλησίαστη, και κουνάω λιγότερο το αμάξι γιατί αυτό σημαίνει ότι θα το έχω για περισσότερα χρόνια, κάνω καλό στην καρδιά μου και είμαι και πολύ μούρη όταν προτείνω σε φίλους να πάμε τσάρκα με το αμάξι στην εθνική. Ασε που όταν πάμε για μπάνιο το καλοκαίρι τσοντάρουν πια όλοι για βενζίνη ενώ παλιά κάναν τον κινέζο.

4. Μου αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά. Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον.

5. Επιπλέον για τις γκόμενες, είσαι σίγουρος πια 100% ότι δε σε θέλει για τα λεφτά σου.

6. Μου αρέσει που ο κουλουρτζής έξω από τα μπουζούκια έχει πιο πολύ δουλειά από τη λουλουδού μέσα στα μπουζουκια.

7. Μου αρέσει ο καφές που κερδίζω στο τάβλι με φιλαράκια αποτελεί το 2%του μισθού μου που σημαίνει ότι σε 50 παρτίδες έχω βγάλει ένα μισθό.

8. Μου αρέσει που θα κόψουν τα επιδόματα. Δεν άντεχα να περιμένω σε ουρές όρθιος.

9. Μου αρέσει που το μέλλον της χώρας είναι αβέβαιο, γιατί σε όλους μας έλειπε λίγο πολύ η περιπέτεια στη ζωή μας.

10. Μου αρέσει που μπορώ να έχω κατάθλιψη ελεύθερα. Παλιά μου τα είχαν πρήξει όλοι "Τι σου λείπει ρε ****** ; Τη δουλειά σου την έχεις, το αμαξάκι σου,τι άλλο θες ;"

11. Μου αρέσει που στο σούπερ μάρκετ σπάνια περιμένεις πια τον μπροστά να χτυπήσει 2 καρότσια ψώνια, και αν πέσεις σε τέτοιον, του λες να σε καλέσει και σένα στο πάρτυ.

12. Μου αρέσει που βλέπω αυτούς που αποταμιεύαν τόσα χρόνια, να χάνουν τα λεφτά τους, γιατί νιώθω καλύτερα που εγώ τα χάλαγα πάντα μέχρι τελευταίο ευρώ και τώρα από "σπάταλος" έγινα "προνοητικός" γιατί τουλάχιστον πρόλαβα και τα χάρηκα.

13. Μου αρέσει που γίνονται πιο πολλοί πολιτικοί γάμοι, γιατί σε αυτούς τουλάχιστον δε χρεώνουν για τους πολυέλαιους.

14. Μου αρέσει που την έχουν δει ξαφνικά όλοι οικολόγοι, και καλά ότι κάνουν οικονομία γιατί προστατεύουν το περιβάλλον.

15. Μου αρέσει που λένε ότι θα ξαναγυρίσουμε στη δραχμή, γιατί επιτέλους θα ξοδέψω τις δραχμές που είχα φυλάξει για ενθύμιο και μου έσπαγαν τα νεύρα όταν δεν είχα μία και υπολόγιζα ότι αντιστοιχούν σε 60-70 ευρώ αλλά δεν τις άλλαζε πια η τράπεζα.

16. Μου αρέσει που αν πω ότι δουλέυω 2 φορές τη βδομάδα με κοιτούν με συμπάθεια και μου λένε κουράγιο, ενώ πιο παλιά σκεφτόντουσαν "Ρε τον τεμπέλη"..

17. Μου αρέσει που θα έχω και γω μία ιστορία πόνου και δυστυχίας να λέω στις επόμενες γενιές για το παρελθόν της χώρας, όπως εμείς ακούγαμε για χούντα και κατοχή. Αλλιώς θα με πέρναγαν για πολύ φλώρο.

 

και

 

 

 

During a recent password survey, it was found that a blonde was using the following password:

 

MickeyMinniePlutoHueyLouieDeweyDonaldGoofyWashington

 

When asked why she had such a long password, she said she was told that it had to be 8 characters long and include at least one capital . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4. Μου αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά. Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον.

 

5. Επιπλέον για τις γκόμενες, είσαι σίγουρος πια 100% ότι δε σε θέλει για τα λεφτά σου.

 

'Εεεετσι

 

 

 

 

(η ξανθιά τα 'σπασε επίσης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γυναίκα πεθαίνει και πηγαίνει στον παράδεισο. Εκεί την υποδέχεται ο άγιος Πέτρος και την ξεναγεί.

- Εδώ λοιπόν, τέκνoν μου, βλέπεις το δωμάτιο των ρολογιών. Εδώ μέσα υπάρχουν εκατομμύρια ρολόγια τοίχου για τους ζωντανούς που λένε ψέματα. Κάθε φορά που κάποιος λέει ψέματα, ο λεπτοδείκτης του ρολογιού του μετακινείται μια φορά και αλλάζει λεπτό.

Έτσι μετριούνται τα ψέματα που λέει ο κάθε άνθρωπος στη ζωή του.

- Πω πώ! Εντυπωσιακό. άγιε Πέτρο μου, μπορώ να σου ζητήσω μια χάρη;

-Πες μου, τέκνoν μου.

- Θέλω, αν γίνεται, να μου δείξεις το ρολόι του άντρα μου.

- Χμμ... αυτό που μου ζητάς είναι λιγάκι δύσκολο... Τέλος πάντων, έλα μαζί μου.

- Μα... άγιε μου, πού πάμε; Δε βρίσκεται κάπου εδώ μέσα;

- Όχι. Το έχει πάρει για ανεμιστήρα ο Θεός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...