Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε μια μελετη που συμετειχαν επιστημονες απο διαφορες χωρες, υπηρχε ενα δωματιο , το οποιο ειχε μεσα ενα πλεκτο μισοτελειωμενο,ενα σαντουιτς, και μια θεογκομενα ημιγυμνη....Τα αντικειμενα του πειραματος ...ενας Αμερικανος ,ενας Γερμανος,και ενας Ελληνας...

Εκαστος θα επρεπε να μπει στο δωματιο να φαει το σαντουιτς, να τελειωσει το πλεκτο , και να πηδηξει το γκομενακι...με οποια σειρα θελει αυτος.....

 

Μπουκαρει πρωτα ο Αμερικανος....παει κατευθειαν στο σαντουιτς...μετα το γκομενακι...και τελος το πλεκτο....

Βγαινοντας οι επιστημονες τον ρωτανε γιατι ακολουθησε αυτη την σειρα...

"Ε ετσι ειναι στο America...πρωτα ενα καλο γευμα, μετα η διασκεδαση...για να πας με ορεξη στην δουλεια....

 

Ο Γερμανος με το που μπαινει πεφτει με τα μουτρα στο πλεκτο...μετα καταβροχθιζει το σαντουιτς , και τελος το Γκομενακι...

Του εκαναν λοιπον την ιδια ερωτηση....

"Ε ετσι ειναι στην Deutschland...πανω απο ολα η δουλεια μετα το φαγητό και στο τελος η διασκεδαση....

 

Τρίτος ο Ελληνας...με το που μπαινει λεει στην γκομενα..."μωρη πιασε το πλεκτο...και αρχισε να πλεκεις στα 4"....βουταει και το σαντουιτς...και πηδουσε τρωγοντας..... :shock:

Εκπληκτοι οι επιστημονες του λενε,"ρε φιλε πως το σκεφτηκες αυτο?"

"Ε ετσι ειναι στην Ελλαδα για να φας καλα πρεπει να πηδας τον εργαζομενο...." :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είναι ένας κρητικός και παίρνει ταξί απο το ξενοδοχείο που έμενε, κάπου στη Βουλιαγμένη, για Ομόνοια.

"Γειά σας κύριε. Που πάμε?", ρωτάει ο ταξιτζής.

"Γεια σου σύντεκνε, στην Ομόνοια θέλω μωρέ".

Ξεκινάνε, μετά απο κανα 5λεπτο βγάζει την πιστόλα ο Κρητικός, τη βάζει στο κεφάλι του ταξιτζή και του λέει,

"Βγάλτον έξω τώρα και τραβα μια μαλατσία",

άναυδος ο ταξιτζής "Μα τι λέτε κύριε.. δεν γίνονται αυτά",

"Ρε βγάλτην έξω σου λέω και τράβα μια μαλακία αλλιώς θα σου την παίξω"

Τρομοκρατημένος ο ταξιτζής, τον βγάζει έξω, αρχίζει τραβάει μαλακία, ο κρητικός με τη πιστόλα στο χέρι. Τελειώνει.. Οπως πηγαίναν, πάλι ο κρητικός το πιστόλι στον κρόταφο, "Βγάλτον έξω και τράβα μια μαλακία αλλιώς θα σου την παίξω εδω κ τώρα".

"Μα.. ", πάει να πει ο ταξιτζής, "Βγάλτον τώρα είπα.", ο κρητικός.

Αντε πάλι ο ταξιτζής, τον βγάζει, τον παίζει, τελειώνει..

 

Μ' αυτά και μ' αυτά έχουν φτάσει Ομόνοια, ο ταξιτζής έχει τραβήξει 5-6 μαλακίες, έχει ξεθεωθεί.

"Φτάσαμε κύριε", του λέει,

"Πάμε πάλι πίσω στο ξενοδοχείο", του λέει ο κρητικός.

 

"Μα κύριε μου είπατε Ομόνοια..",

"Πάμε πίσω σου 'πα, μη φοβάσαι θα σε πληρώσω".

 

Γυρνάει ο ταξιτζής, ξεκινάει για το ξενοδοχείο. Σε κάποια φάση εκεί λίγο πριν φτάσουν, βγάζει ο κρητικός το πιστόλι, "Βγάλτον και τράβα άλλη μια μαλακία μη στην ανάψω".

"Μα ρε φίλε, δε μπορώ άλλο", του λέει ο ταξιτζής. "Δε γίνεται έχω λιώσει στη μαλακία, πονάω, δε γίνεται".

"Τράβα μια μαλακία αλλιώς θα σε σκοτώσω".

 

Τι να κάνει και ο ταξιτζής, τον βγάζει έξω τον παίζει, τελειώνει.. Έχουν φτάσει έξω απ το ξενοδοχείο.

"Τράβα άλλη μια", λέει ο κρητικός ακόμη πιο αγριεμένος.

"ΕΕεεε ρε φίλε ΟΧΙ. ΔΕ γίνεται, στ αρχίδια μου. Σκότωσε με! Δε μπορώ άλλο, ούτε να τον ακουμπήσω δε μπορώ", του λέει ο ταξιτζής.

 

 

 

"Ωραία.. τώρα μπορείς να πας την κόρη μου στο αεροδρόμιο!"

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μια γιαγιάκα και πάει να περάσει το δρόμο...

 

Ξαφνικα πετάγονται δυο αλήτες μαλλιάδες και της αρπάζουν την τσάντα.

 

Η γιαγιά όμως δεν την αφήνει την τσάντα και έτσι την βαράνε και την σέρνουνε στο δρόμο για κανα πεντάρι μέτρα..

 

Τελικά την αφήνει και οι αλήτες φεύγουν με την τσάντα...

 

Ξαφνικά δέκα μέτρα πιο κάτω πετάγεται ένα χελωνονιντζάκι, τους αρχίζει στο κυνήγι, τους φτάνει, τους δέρνει και επιστρέφει στη γιαγιά με την τσάντα της...

 

Την σηκώνει ,την ξεσκονίζει , την περνάει και απέναντι στο δρόμο

 

Του λέει η γιαγιά:

 

- Να σαι καλά παιδί μου, με έσωσες. Πως σε λένε γιε μου?

 

-Χελωνονιντζάκι γιαγιάκα!

 

- Αχ, τέτοιους παλήκαρους βγάζει η Κρήτη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεντύνεται η γυναίκα και καθ΄οδόν για το κρεβάτι ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΕΞ χτυπάει το πόδι στο κομοδίνο...

 

Άντρας: χτύπησες αγάπη μου; μωρό μου; κούκλα μου; ζωή μου;

 

ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ η γυναίκα καθ΄οδόν προς το μπάνιο ξαναχτυπάει στο κομοδίνο.

 

Άντρας: Στραβομάαααααρα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ειναι το μεγαλυτερο καλο της Καβαλας/Αλεξανδρουπολης?

 

 

Ειναι κοντα στη Σαμοθρακη

 

 

 

Δικο μου

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=A-fhgNoYR-E

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...