Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. · Κρυμμένο από Lucifer, 17 Σεπτεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Lucifer, 17 Σεπτεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

- Θέλω να μη δουλέψω ποτέ ξανά στη ζωή μου!

-Η ευχή σας, διαταγή μου, απαντά το τζίνι.

 

72681900.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πάει ένας δημοσιογράφος σε ένα βοσκό και τον ρωτάει:-Θα ήθελα να σας κάνω μερικές ερωτήσεις για ένα ρεπορτάζ.-Πολύ ευχαρίστως.Πείτε μου.-Πόση χλόη τρώνε ημερησίως τα πρόβατά σας;-Τα άσπρα ή τα μαύρα;-Τα άσπρα.-Τα άσπρα τρώνε περίπου 20 κιλά χλόη.-Και τα μαύρα;-Και τα μαύρα περίπου 20 κιλά τρώνε.-Να ρωτήσω κάτι άλλο.Πόσο νερό πίνουν;-Τα άσπρα ή τα μαύρα;-Τα άσπρα!-Aυτές τις μέρες τα άσπρα λόγω ζέστης πίνουν πολύ.Περίπου 40 λίτρα.-Και τα μαύρα;-Και αυτά λόγω ζέστης πίνουν πολύ.Περίπου 40 λίτρα και αυτά.Ο δημοσιογράφος τσαντίζεται και τον ρωτάει:-Το καλοκαίρι όταν τα κουρεύετε,πόσα κιλά μαλλί βγάζουν;-Τα άσπρα ή τα μαύρα;-Τα άσπρα γαμώτο!-Τα άσπρα βγάζουν περίπου 200 κιλά.-Και τα μαύρα;-Και τα μαύρα περίπου 200 κιλά.-Γιατί το κάνεις αυτό; Aφού και τα μαύρα και τα άσπρα τα ίδια κάνουν!-Γιατι τα άσπρα είναι δικά μου!-Και τα μαύρα;-Και τα μαύρα δικά μου είναι!

 

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ! με διαφορά το καλύτερο του θρεντ!

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ! με διαφορά το καλύτερο του θρεντ!

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ! με διαφορά το καλύτερο του θρεντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ! με διαφορά το καλύτερο του θρεντ!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ! με διαφορά το καλύτερο του θρεντ!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ! με διαφορά το καλύτερο του θρεντ!

 

 

Leonardo-DiCaprio-as-Dom-Cobb-in-Inception-leonardo-dicaprio-17977614-1364-768.jpg

οχι που δεν θα τοβαζα ^_^

 

 

 

 

---------------------------

 

μαγκες θελω την βοηθεια σας,

εχουμε ενα καθηγητη στο σχολειο,

μπορει να τον ξερετε καπιοι

 

θελουμε να κανουμε κατι παρομιο με τον chuck norris

 

μας ειπε την παρασκευη διαφορα κατορθοματα του οταν ηταν μικρος,

οτι ειχε καταστρεψει μια εθουσα με νιτρογλικερινη, ειχε κανει μια γατα μπαλονι, ειχε φτιαξει μακαρονια με θαλασινο νερο, παραλιγο να κοψει φετες εναν ανθροπο σε ενα εργοστασιο και τον διοξανε, οτι ειχε το διαβολο μεσα του και διαφορα τετοια ..

 

tips:

ειναι θεολογος,μεγαλος σε ηλικια, δεν κανει ποτε μαθημα..

 

εχουμε ιδι μερικα.

εαν δεν ερθει ο βουτσαρας στο σχολειο, το σχολειο ερχετε στον βουτσαρα.

ο βουτσαρας εχει κοψει τον Χριστό στα θρησκευτικα

ο βουτσαρας εκει φυτισει με τον Χριστό στον στρατο

ο βουτσαρας θα μας κανει μαθημα τον τα μακαρονια βρασουν χωρις νερο

ο βουτσαρας σκουπιζετε με τα τεστ των μαθητων

στην αρχη ηταν το τιποτα , τοτε ο βουτσαρας του εδωσε αποβολη και το τιποτα πηγε σπιτι του.

ο βουτσαρας θα μας κανει μαθημα οταν η Ελλάδα ξεχρεωσει

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαγωνιζόμενη στο τηλεπαιχνίδι ''Ποιός θέλει να γίνει εκατομμυριούχος'' έχει φτάσει στην τελευταία ερώτηση.Αν απαντήσει σωστά,κερδίζει 200.000 ευρώ.Αν απαντήσει λάθος,κερδίζει μόνο 32.000.Όπως ήταν αναμενόμενο,η ερώτηση δεν ήταν εύκολη υπόθεση:"Ποιό από τα παρακάτω είδη πουλιών δε χτίζει μόνο του τη φωλιά του;"Οι πιθανές απαντήσεις ήταν:Α) ο κόνδορας Β) το χελιδόνι Γ) ο κούκος Δ) το σπουργίτι.Η γυναίκα βρισκόταν σε δύσκολη θέση.Δε γνώριζε την απάντηση.Και ήταν σε ακόμα πιο δύσκολη θέση γιατί είχε εξαντλήσει 2 από τις 3 βοήθειες.Το μόνο που της απέμενε ήταν να τηλεφωνήσει μια φίλη.Η γυναίκα όμως απευχόταν τη χρήση αυτής της βοήθειας,γνωρίζοντας πως η μοναδική φίλη της που θα βρισκόταν σπίτι εκείνη την ώρα ήταν ξανθιά.Αλλά η διαγωνιζόμενη δεν είχε εναλλακτική.Τηλεφώνησε στη φίλη της και της διάβασε την ερώτηση και τις τέσσερις πιθανές απαντήσεις.Χωρίς κανέναν απολύτως δισταγμό,η ξανθιά απαντάει:-Είναι πανεύκολο! Η σωστή απάντηση είναι το Γ) ο κούκος.Η ξανθιά είχε απαντήσει με τόση αυτοπεποίθηση,που η διαγωνιζόμενη δε μπορούσε παρά να την εμπιστευτεί.Σταυρώνοντας τα δάχτυλά της,η διαγωνιζόμενη λέει:-Γ) ο κούκος.Η απάντηση ήταν σωστή και η γυναίκα ήταν εκατομμυριούχος.Είχε κερδίσει 200.000 ευρώ.Τρεις μέρες αργότερα η νικήτρια του διαγωνισμού διοργανώνει ένα πάρτι για οικογένεια και φίλους,συμπεριλαμβανομένης της ξανθιάς που τη βοήθησε να κερδίσει.-Τζένη,δεν ξέρω πώς να σε ευχαριστήσω,λέει η νικήτρια.Χάρη σ' εσένα,είμαι εκατομμυριούχος.Και ξέρεις κάτι; Ήταν η ταχύτητα και σιγουριά με την οποία απάντησες στην ερώτηση που με έπεισε να επιλέξω το Γ.Παρεμπιπτόντως,πως και γνώριζες τη σωστή απάντηση;-Έλα τώραααα! Της λέει η ξανθιά.Όλοι γνωρίζουν πως οι κούκοι δε χτίζουν φωλιές.Ζουν σε ρολόγια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαγωνιζόμενη στο τηλεπαιχνίδι ''Ποιός θέλει να γίνει εκατομμυριούχος'' έχει φτάσει στην τελευταία ερώτηση.Αν απαντήσει σωστά,κερδίζει 200.000 ευρώ.Αν απαντήσει λάθος,κερδίζει μόνο 32.000.Όπως ήταν αναμενόμενο,η ερώτηση δεν ήταν εύκολη υπόθεση:"Ποιό από τα παρακάτω είδη πουλιών δε χτίζει μόνο του τη φωλιά του;"Οι πιθανές απαντήσεις ήταν:Α) ο κόνδορας Β) το χελιδόνι Γ) ο κούκος Δ) το σπουργίτι.Η γυναίκα βρισκόταν σε δύσκολη θέση.Δε γνώριζε την απάντηση.Και ήταν σε ακόμα πιο δύσκολη θέση γιατί είχε εξαντλήσει 2 από τις 3 βοήθειες.Το μόνο που της απέμενε ήταν να τηλεφωνήσει μια φίλη.Η γυναίκα όμως απευχόταν τη χρήση αυτής της βοήθειας,γνωρίζοντας πως η μοναδική φίλη της που θα βρισκόταν σπίτι εκείνη την ώρα ήταν ξανθιά.Αλλά η διαγωνιζόμενη δεν είχε εναλλακτική.Τηλεφώνησε στη φίλη της και της διάβασε την ερώτηση και τις τέσσερις πιθανές απαντήσεις.Χωρίς κανέναν απολύτως δισταγμό,η ξανθιά απαντάει:-Είναι πανεύκολο! Η σωστή απάντηση είναι το Γ) ο κούκος.Η ξανθιά είχε απαντήσει με τόση αυτοπεποίθηση,που η διαγωνιζόμενη δε μπορούσε παρά να την εμπιστευτεί.Σταυρώνοντας τα δάχτυλά της,η διαγωνιζόμενη λέει:-Γ) ο κούκος.Η απάντηση ήταν σωστή και η γυναίκα ήταν εκατομμυριούχος.Είχε κερδίσει 200.000 ευρώ.Τρεις μέρες αργότερα η νικήτρια του διαγωνισμού διοργανώνει ένα πάρτι για οικογένεια και φίλους,συμπεριλαμβανομένης της ξανθιάς που τη βοήθησε να κερδίσει.-Τζένη,δεν ξέρω πώς να σε ευχαριστήσω,λέει η νικήτρια.Χάρη σ' εσένα,είμαι εκατομμυριούχος.Και ξέρεις κάτι; Ήταν η ταχύτητα και σιγουριά με την οποία απάντησες στην ερώτηση που με έπεισε να επιλέξω το Γ.Παρεμπιπτόντως,πως και γνώριζες τη σωστή απάντηση;-Έλα τώραααα! Της λέει η ξανθιά.Όλοι γνωρίζουν πως οι κούκοι δε χτίζουν φωλιές.Ζουν σε ρολόγια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδου κυριοι η νεα γενια, δεν γνωριζει καν το παλιο νομισμα της ελλαδος, ειναι απλα τραγικο swimmer 21 που δεν καταλαβες την αντιστοιχια 200,000 ευρω σε δραχμες (κατι λιγοτερο απο 60,000,000) :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδου κυριοι η νεα γενια, δεν γνωριζει καν το παλιο νομισμα της ελλαδος, ειναι απλα τραγικο swimmer 21 που δεν καταλαβες την αντιστοιχια 200,000 ευρω σε δραχμες (κατι λιγοτερο απο 60,000,000) :fear:

 

+1

 

Αν και εγω πλεον την εχω ψιλοξεχασει την αντιστοιχια, σε ευρω σκεφτομαι εδω κ πολλα χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Αν και εγω πλεον την εχω ψιλοξεχασει την αντιστοιχια, σε ευρω σκεφτομαι εδω κ πολλα χρονια.

ναι δεν λεω κι εγω σε ευρω σκεφτομαι αλλα οτι κατι στιγμες κανω την αντιστοιχια θελω να βαλω τα κλαματα. πχ βλεπεις καφες 4 ευρω = 1363 δρχ :fear: παπουτσια 90 ευρω=31000 δρχ κοντα. ειναι να τρελενεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...