Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

όχι είναι πετυχημένο ρε. έτσι είναι οι γύφτοι . αχαλίνωτοι όταν οδηγούν τα αμάξια τους. πάρε να χεις. 5 ταχύτητες έχει; ε δεν είναι αρκετές, ο γύφτος θα του καρφώσει και την όπισθεν. έχω βρεθεί μέσα σε ένα γείτονα φίλο γύφτο με μπεμβέ, ε, σε κάθε γαμημένη στροφή ο αδερφός του να ουρλιάζει ΒΑΓΓΕΛΗ λιώστο ΛΙΩΣΤΟΟΟΟ κι αυτός έμπαινε με τις πάντες και το πόδι πατούσε το συμπλέκτη τόσο τελείως τέρμα που κόντευε να τρυπήσει το πάτωμα και όλες οι αλλαγές εννοείται τέρμα στους κόφτες και καρφωτές. όλα αυτά μέσα στην πόλη και φυσικά το στέρεο να παίζει τέρμα μελάς-δεν υπάρχει αντίδοτο. ο ίδιος γύφτος πριν κάμποσες μέρες πέρασε από το σπίτι μου γαμιώντας με 3 λάστιχα και μια ζάντα που πέταγε σπίθες γιατί είχε σκάσει το λάστιχο και του είχε βγεί στο δρόμο. στ αρχίδια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι είναι πετυχημένο ρε. έτσι είναι οι γύφτοι . αχαλίνωτοι όταν οδηγούν τα αμάξια τους. πάρε να χεις. 5 ταχύτητες έχει; ε δεν είναι αρκετές, ο γύφτος θα του καρφώσει και την όπισθεν. έχω βρεθεί μέσα σε ένα γείτονα φίλο γύφτο με μπεμβέ, ε, σε κάθε γαμημένη στροφή ο αδερφός του να ουρλιάζει ΒΑΓΓΕΛΗ λιώστο ΛΙΩΣΤΟΟΟΟ κι αυτός έμπαινε με τις πάντες και το πόδι πατούσε το συμπλέκτη τόσο τελείως τέρμα που κόντευε να τρυπήσει το πάτωμα και όλες οι αλλαγές εννοείται τέρμα στους κόφτες και καρφωτές. όλα αυτά μέσα στην πόλη και φυσικά το στέρεο να παίζει τέρμα μελάς-δεν υπάρχει αντίδοτο. ο ίδιος γύφτος πριν κάμποσες μέρες πέρασε από το σπίτι μου γαμιώντας με 3 λάστιχα και μια ζάντα που πέταγε σπίθες γιατί είχε σκάσει το λάστιχο και του είχε βγεί στο δρόμο. στ αρχίδια του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτά ο Αδάμ τον Θεό:

- Γιατί έκανες την Εύα τρυφερή;;

- Για να την θέλεις!

- Γιατί την έκανες ωραία;

- Για να την θέλεις!

- Γιατί την έκανες τόσο ηλίθια;;

- Για να σε θέλει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει μια 40-άρα στο νοσοκομείο με το εξής σεξουαλικό πρόβλημα: όταν πηδιόταν δεν καταλάβαινε πλέον απολύτως τίποτα!

 

Χτυπάει λοιπόν σε μια πόρτα, ανοίγει ένας κύριος γύρω στα 50 του, μπαίνει μέσα και του εξηγεί λεπτομερώς το πρόβλημά της.

- Να δω τι μπορώ να κάνω κυρία μου... Γδυθείτε παρακαλώ και ξαπλώστε εκεί.

Πάει λοιπόν αυτός, την πηδάει για 5-10' και μετά τη ρωτάει:

- Καταλάβατε τίποτα;

- Οχι!

- Μια στιγμή να φωνάξω ένα συνάδελφο λίγο πιο νέο. Μανώλη, έλα μια στιγμή...

Έρχεται ο Μανώλης, ψηλός γεροδεμένος, στα 35 του, δοκιμάζει και αυτός με πάθος για 15' και μετά:

- Καταλάβατε τίποτα τώρα, κυρία μου;

- Ε, ανεπαίσθητα, ναααα... ίσα ίσα...

- Μμμμμμ... Μια στιγμή περιμέντε, να φωνάξουμε έναν άλλο συνάδελφο. ΝΩΩΩΝΤΑΑΑΑ!!!

Έρχεται ο Νώντας, ψηλός, χτισμένος άντρακλας στα 25 του, με μια που-@ μέχρι απέναντι, δοκιμάζει και αυτός με πάθος για 1/2 ώρα, με σφρίγος, ρυθμό, τη ζορίζει κόντρα στους τοίχους, αγκομαχάει, γενικά δίνει τα ρέστα του το παλικάρι και μετά τη ρωτάνε:

- Καταλάβατε μήπως τίποτα τώρα κυρία μου;

- Ε να κάτι ένιωσα αλλά τίποτα το σπουδαίο!!!

 

Μες στην αμηχανία όλων παρεμβαίνει ο γηραιότερος και της λέει:

- Ακούστε να δείτε κύρια μου, το πρόβλημα σας είναι πάρα πολύ σοβαρό. Να πάτε να σας δει ένας γιατρός, εμείς μπογιατζήδες είμαστε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ίδιος γύφτος πριν κάμποσες μέρες πέρασε από το σπίτι μου γαμιώντας με 3 λάστιχα και μια ζάντα που πέταγε σπίθες γιατί είχε σκάσει το λάστιχο και του είχε βγεί στο δρόμο. στ αρχίδια του.

 

Πες μου ότι άναψες και τσιγάρο από τη ζάντα του Στεφανάκη. :lol: :P

 

Ο Τσακ Νόρις έχει προπονήσει ομάδα αίματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι για τον Αθλιο που βαριέται.

 

Είναι 2 αρχαίοι και συζητούν:

-Μα τους 11 θεούς του Ολύμπου!

-Τι 11; Αφού 12 είναι!

-Ποιος το μετρά τον Άρη; ΜΠΑΟΚ ΡΕ!

 

-------------------------------------

Συναντιούνται 2 δόντια και λέει το ένα στο άλλο:

-Γεια σου τραπεζίτη!

-Γεια σου μωρή κουφάλα!

---------------------------------------

 

Ο δημοσιογραφος απευθυνει ερωτηση στον Ψαραντωνη:

 

-Κυριε Ψαραντωνη ειστε αυτοδιδακτος;

 

-Οχι εγω εμαθα μονος μου.

-------------------------------

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορίτσι: Μωρό μου έχεις φάει για βράδυ;

Αγόρι: Μωρό μου έχεις φάει για βράδυ;

Κορίτσι: Επαναλαμβάνεις αυτά που λέω;

Αγόρι: Επαναλαμβάνεις αυτά που λέω;

Κορίτσι: Σε αγαπώ!

Αγόρι: Ναι, έχω φάει για βράδυ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...