Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μετά από μια νύχτα ανελέητου σεξ μεταξύ ελέφαντα και μυρμηγκιού, ο

 

ελέφαντας δεν αντέχει άλλο και πεθαίνει. Όχι ρε πούστη μου, λέει το

 

μυρμήγκι, για μια νύχτα γαμήσι θα σκάβω μια ζωή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει ένας και ρωτάει έναν άλλο, που έπαιζε με μια τρίχα.

 

- Από τα νεύρα σου?

 

και του λέει ο άλλος:

 

 

- 'Όχι από τα αρχίδια μου.'

 

κλεμμενο (απο εμενα) αλλα καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ti ?εχεις αρχιδια?

 

 

 

Πιάνει ο Τοτός τους γονείς του στην κρεβατοκάμαρα να κάνουν 69.

 

Γυρνάει και τους λέει εκνευρισμένος:

 

- Και θέλετε να πάω εγώ σε ψυχολόγο επειδή τρώω τα νύχια μου;;;!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας τύπος είχε χρόνια πρόβλημα. Δεν μπορούσε να έχει στύση. Πάει στο γιατρό, που μετά από πολλές εξετάσεις, έβγαλε διάγνωση.

- Έχω και καλά και κακά νέα, του λέει. Τα κακά νέα είναι ότι οι μύες του πέους σου έχουν εκφυλιστεί & δεν υπάρχει θεραπεία.

Μετά από το πρώτο σοκ, ο τύπος ξαναβρίσκει την ψυχραιμία του και ρωτάει :

- Και ποια είναι τα καλά νέα;

- Υπάρχει μια πειραματική θεραπεία, αλλά χωρίς εγγυήσεις. Μεταμοσχεύουμε στο πέος τους μύες απ' την προβοσκίδα νεαρού ελέφαντα. Τι λες; Θα το επιχειρήσεις;

- Δεν έχω να χάσω και τίποτα, λέει ο τύπος, και η σκέψη ότι θα περάσω όλη μου τη ζωή, χωρίς να μπορώ να κάνω έρωτα, με ενοχλεί αφόρητα. Θα προχωρήσουμε!

Ο γιατρός κάνει την επέμβαση και σε μερικές βδομάδες, ο τύπος πάει με τη φιλενάδα του σε ένα εστιατόριο, να γιορτάσουν για το καινούργιο απόκτημά του. Μόλις καθίσανε στο τραπέζι, νοιώθει μια ενόχληση ανάμεσα στα πόδια του, που προοδευτικά χειροτερεύει, μέχρι που γίνεται επώδυνη. Ξεκουμπώνει το παντελόνι του, για να ανακουφιστεί λιγάκι. Ξαφνικά το πέος του, ελεύθερο πλέον, βγαίνει απ' το παντελόνι, ανεβαίνει στο τραπέζι, αρπάζει ένα

ψωμάκι και επιστρέφει στη θέση του.

- Wow! λέει έκθαμβη η φιλενάδα. Εντυπωσιακό! Μπορείς να το ξανακάνεις;

- Πιθανόν! λέει αυτός, με γουρλωμένα μάτια, αλλά δεν ξέρω αν χωράει κι άλλο ψωμάκι στον κώλο μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εγινε ? απο εκει που ηταν ολο νεκρα το τοπικ, ξαφνικα γεμισαν 5 σελιδες με ανέκδοτα :confused:

ας βαλω και εγω ενα μορε..

 

Αργοπίνοντας το ποτό της, η ελεύθερη από τις τρεις φίλες λέει:

«Την περασμένη Παρασκευή, μετά τη δουλειά, πήγα στο γραφείο του φίλου μου που δούλευε ως αργά, φορώντας μόνο ένα δερμάτινο πανωφόρι...

 

Πριν χτυπήσω την πόρτα, έβαλα μια μάσκα, άφησα το πανωφόρι να γλιστρήσει από πάνω μου, και έμεινα με ένα δερμάτινο κορσάζ, κάλτσες μαύρες νάιλον και ψηλά τακούνια. Ο φίλος μου ερεθίστηκε τόσο που κάναμε παθιασμένο έρωτα πάνω στο γραφείο του».

 

Η αρραβωνιασμένη αφήνει ένα νευρικό γελάκι και λέει: « Περίπου τα ίδια είχα κι εγώ! Όταν ο αρραβωνιαστικός μου ήρθε την Παρασκευή, με βρήκε να φοράω μια μαύρη μάσκα , δερμάτινο κορσάζ, μαύρες νάιλον κάλτσες και ψηλοτάκουνες γόβες. Ερεθίστηκε τόσο, που κάναμε έρωτα όλη τη νύχτα, και τώρα θέλει να επισπεύσουμε την ημερομηνία του γάμου.

 

Η παντρεμένη αφήνει αργά το ποτήρι της στο μπαρ και λέει: « Εγώ το σχεδίασα πολύ καλά. Άφησα τα παιδιά στη μητέρα μου, έκανα ένα αρωματισμένο μπάνιο, έβαλα ένα σφιχτό δερμάτινο κορσάζ, ζαρτιέρες και μαύρες νάιλον κάλτσες και δωδεκάποντες γόβες. Τελείωσα την προετοιμασία μου ,με μια μαύρη μάσκα. Όταν ο άντρας μου επέστρεψε από

τη δουλειά του, πήγε στο ψυγείο και πήρε μια μπύρα, πήρε το τηλεκοντρόλ, με κοίταξε, κάθισε στον καναπέ και είπε: «Δεν μου λες, Μπάτμαν, τι έχει να φάμε για βράδυ;»

 

 

 

 

----------------------------------------

 

 

 

 

Γιατί ο Superman πετάει με το ένα χέρι πάνω ?

 

 

 

 

γιατί με το άλλο αλλάζει τις ταχύτητες!

 

 

 

 

---------------------------------

 

Ένας πλούσιος κάνει πάρτι δίπλα στην πισίνα του . Μετά από ώρες διασκέδασης , η μουσική σταματάει κι ο πλούσιος ανακοινώνει :

- Δίνω ένα εκατομμύριο δολλάρια σ όποιον πάει απ την μια άκρη της πισίνας στην άλλη , κολυμπώντας ανάμεσα στους κροκόδειλους που έχει μέσα .

Καμιά κίνηση . Όλοι φοβούνται .

- Δίνω δύο εκατομμύρια δολάρια κι ένα αυτοκίνητο σ όποιον κολυμπήσει μέσα στην πισίνα .

Και πάλι κανείς δεν προσφέρεται .

Ο πλούσιος όμως θέλει να διασκεδάσει .

- Δίνω τρία εκατομμύρια δολάρια , ένα αυτοκίνητο και μια όμορφη γυναίκα .

Aκρα του τάφου σιωπή .

Ο πλούσιος σκέφτεται , ρε μπας κι έχουμε κανέναν ανώμαλο εδώ μέσα ;

- Δίνω τρία εκατομμύρια δολάρια , ένα αυτοκίνητο , μια όμορφη γυναίκα κι έναν πούστη .

Πλαφ ! πέφτει κάποιος μες στην πισίνα , κολυμπάει σαν πύραυλος και βγαίνει απ την άλλη μεριά λαχανιασμένος αλλά σώος .

Μόλις πατάει στη γη το πρώτο πράγμα που φωνάζει είναι :

- Τον πούσστη, φέρτε μου τον πούστη!

- Ηρέμησε , φίλε μου , θα στον φέρουμε .

- Τον πούσστη θέλω , σας λέω , φέρτε μου τον πούστη!

- Μα θα στον φέρουμε , τι κάψα είν αυτή ; του λέει ο πλούσιος .

- Τον πούστη θέλω , που μ έσπρωξε στην πισίνα , αυτόν τον πούστη θέλω !

 

-----------------------------

 

είναι ένας άνθρωπος και θέλει να του φτιάξει ο θεός μια γέφυρα από εκεί που είναι μέχρι τις μπαχάμες. του απαντάει ο θεός : καλή η ιδέα σου , αλλά δεν είναι λίγο παράλογο να σου φτιάξω μια γέφυρα από εδώ που μένεις μέχρι τις μπαχάμες , δεν έχω πρόβλημα να το κάνω αλλά μήπως ήθελες κάτι άλλο; και του απαντάει ο άνθρωπος : τότε θέλω να μπορώ να καταλάβω τις γυναίκες!! απαντάει τότε ο θεός :

την γέφυρα την θες με 2 ή 4 λωρίδες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οι γυναίκες βαζουν make up, και φοράνε άρωμα?

 

 

γιατι ειναι άσχημες και βρωμάνε

 

ουαααααααααααααααα!!!!!!!!!!! τελειο !!!!!! το πιο ξεκαρδιστικο ever!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...