Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο εδω και περα οποιος ποστάρει ανέκδοτο θα πρέπει να έχει διαβάσει και τις 800 σελίδες.

Αλλιώς θα μπανάρεται.

 

απο εμένα τα @@ μου αν ξαναβάλω ανέκδοτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Απο εδω και περα οποιος ποστάρει ανέκδοτο θα πρέπει να έχει διαβάσει και τις 800 σελίδες.

Αλλιώς θα μπανάρεται.

 

απο εμένα τα @@ μου αν ξαναβάλω ανέκδοτο.

οχι οχι βαλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εδω και περα οποιος ποστάρει ανέκδοτο θα πρέπει να έχει διαβάσει και τις 800 σελίδες.

Αλλιώς θα μπανάρεται.

 

απο εμένα τα @@ μου αν ξαναβάλω ανέκδοτο.

 

Μαζί σου. Ίσως πρέπει να σταματήσουν οι σχολιασμοί στο τόπικ και να μπαίνουν μόνο ανέκδοτα. Όχι το ένα παλιό, όχι το άλλο κρύο, όχι το άλλο δεν μας άρεσε, όχι το άλλο ρατσιστικό. Όλο μιρλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που λετε μπαινει ο τοτος στην ταξη κι αρχιζει και ξεφλουδιζει ενα μηλο μετα το κοβει φετες και το σερβιρει κι ολοι τον κοιτανε.

 

και που ειναι η πλακα?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

κατω απο την ακροπολη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου. Ίσως πρέπει να σταματήσουν οι σχολιασμοί στο τόπικ και να μπαίνουν μόνο ανέκδοτα. Όχι το ένα παλιό, όχι το άλλο κρύο, όχι το άλλο δεν μας άρεσε, όχι το άλλο ρατσιστικό. Όλο μιρλα.

 

Εδωσες θαρρος και είδες στο παρακατω ποστ τα αποτελέσματα :P Επίσης με πιανει κρυος ιδρώτας όταν σκεφτομαι ότι θα δρας ανεξέλεγκτα. Τελος νταξει ο σχολιαμος ειναι κουραστικος αλλά όταν καποιος αποφασίζει να ξαναποσταρει το ξοκεσ.γρ καλύτερα να μην το κανει, ας μας δώσει το λινκ να τελειωνουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν ενα ανεκδοτο που ειχα ακουσει οταν πηγαινα σχολιο,αλλα με τα χρονια δεν το θυμαμαι καθολου.

 

 

Νομιζω οτι περιείχε:

 

ενας κωλος και ενα γερακι κυνηγιοντουσαν σε ενα δωματιο...καπως ετσι

 

Εαν θυμαται καποιος κατι ,ας το γραψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου. Ίσως πρέπει να σταματήσουν οι σχολιασμοί στο τόπικ και να μπαίνουν μόνο ανέκδοτα. Όχι το ένα παλιό, όχι το άλλο κρύο, όχι το άλλο δεν μας άρεσε, όχι το άλλο ρατσιστικό. Όλο μιρλα.

 

Έλα, παραδέξου ότι το λες αυτό για να μπορείς πλέον να ποστάρεις τα ανέκδοτά σου ανενόχλητος. Ου ρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, παραδέξου ότι το λες αυτό για να μπορείς πλέον να ποστάρεις τα ανέκδοτά σου ανενόχλητος. Ου ρε!

 

Θελω μια μερα να κατσω να μαζέψω τα ανέκδοτα που έχω βάλει και να δουμε πόσα είναι άσχημα.

 

(μετα να μαζεψουμε και μερικών που εχω βάλει στο μάτι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που λετε μπαινει ο τοτος στην ταξη κι αρχιζει και ξεφλουδιζει ενα μηλο μετα το κοβει φετες και το σερβιρει κι ολοι τον κοιτανε.

 

και που ειναι η πλακα?

 

 

 

κατω απο την ακροπολη!

 

 

χάλια. είναι απαίσιο. το είχα ακούσει πριν 5 χρόνια στο στρατό. έχει γραφτει στη σελίδα 432 στην 568 και 711.

Επίσης περνάω εμμηνόπαυση και με αυτό το comment που πόσταρα έδωσα χαρά σε όλους τους γκρινιάρηδες του φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου. Ίσως πρέπει να σταματήσουν οι σχολιασμοί στο τόπικ και να μπαίνουν μόνο ανέκδοτα. Όχι το ένα παλιό, όχι το άλλο κρύο, όχι το άλλο δεν μας άρεσε, όχι το άλλο ρατσιστικό. Όλο μιρλα.

Πέρα από αυτό η μαλακία ξες ποια είναι?

 

εκείνο το άσπρο υγρό που βγαίνει από το...

snapping_fingers.gif?w=360&h=512

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω μια μερα να κατσω να μαζέψω τα ανέκδοτα που έχω βάλει και να δουμε πόσα είναι άσχημα.

 

(μετα να μαζεψουμε και μερικών που εχω βάλει στο μάτι)

 

Μην χάνεις το χιούμορ σου. Εγώ το έχω δηλώσει ότι είμαι φανατικός υποστηρικτής των ανεκδότων σου!

 

Sellers, μην τους ακούς. Εμένα μου αρέσουν τα ανέκδοτά σου. Πες άλλο ένα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βομβιστης μπαινει σε pet shop, αφηνει μια βομβα πανω στον παγκο και λεει:

 

- Η Βόμβα θα εκραγει. Εχετε μολις 60 δευτερολεπτα για να φυγετε!!

και απο το βαθος του μαγαζιου ακουγεται μια χελώνα:

-Ε, εισαι πολυ μαλακας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην χάνεις το χιούμορ σου. Εγώ το έχω δηλώσει ότι είμαι φανατικός υποστηρικτής των ανεκδότων σου!

 

 

 

Έχεις δίκιο. Προς στιγμήν θίχτηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πρώτη γραμμή της μάχης φωνάζει ένας στρατιώτης

- Λοχαγέ έπιασα έναν αιχμάλωτο

- Φέρ' τον αμέσως εδώ

 

- Δεν μ' αφήνει

 

 

Πάει κάποιος να αγοράσει ένα πυθικό από κατάστημα petshop

 

Βλέπει κάτι εξωφρενικές τιμές στα κλουβιά με τους πιθήκους και φωνάζει τον υπάλληλο για να ζητήσει εξηγήσεις.

- κάποιο λάθος θα έγινε δεν μπορεί αυτός ο πίθηκος να στοιχίζει 10.000 ευρώ

- κοιτάξτε αυτός είναι πίθηκος office 2010 δηλαδή ξέρει Excel, Word, Power Point και Access

- αααα! και αυτός εδώ γιατί κάνει 20.000

- αυτός κύριε είναι πίθηκος developer δημιουργεί εφαρμογές ανάλογα με τις ανάγκες του ιδιοκτήτη.

- οκ αλλά με αυτόν εκεί σίγουρα έχει γίνει λάθος, δεν μπορεί ένας πίθηκος να στοιχίσει 100.000 ευρώ, τι παραπάνω έχει από τους άλλους

- δεν γνωρίζω κύριε αλλά οι άλλοι δύο τον φωνάζουν

 

admin

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χάλια. είναι απαίσιο. το είχα ακούσει πριν 5 χρόνια στο στρατό. έχει γραφτει στη σελίδα 432 στην 568 και 711.

Επίσης περνάω εμμηνόπαυση και με αυτό το comment που πόσταρα έδωσα χαρά σε όλους τους γκρινιάρηδες του φόρουμ.

τελειο. ειναι υπεροχο. εγω δεν πηγα στρατο για να το ακουσω. πηγα στις σελιδες που λες και δεν ειδα τιποτα. εγω δεν περναω εμμηνοπαυση. να πας στον γυναικολογο σου να σου δωσει χαπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...