Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως λεγεται το νεο αστερι του Τουρκικου ποδοσφαιρου?

 

 

Μεσουτ Ταβαζ

 

 

 

Πως λεγονται 2 Ποντιοι που παιζουν κρυφτο;

 

 

Αγνοουμενοι

 

 

πως λεγεται ο κύπριος ζαχαροπλάστης ;;;

 

 

Ίων Αμυγδάλου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ωραιο με τον Τσυπριο ζαχαροπλαστη.Ετσι να λεμε καποια εξυπνα ανεκδοτα.

 

Για το επομενο ζητω συγνωμη ,μου το ειπε ενας μικρουλης μαθητης μου σημερα,οποτε ειναι λιγο μαλακε.

 

Ποιο ζωο της ζουγκλας γυρνα απο νησι σε νησι και τραγουδα νησιωτικα;

 

 

Το λιονταρι-νταρι-νταρι-νταρι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για γυρισουμε λιγο στα παλια καλα χλιαρα προς κρυα αστεια:

 

 

 

 

θα αλλάξω σαμπουαν...παχυνα τελευταια και φταιει αυτο,διαβασα την ετικετα και λεει: για περισσοτερο ογκο. Απο αυριο θα λουζουμαι με απορρυπαντικο πιατων,που αφαιρει τα λιπη.....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται μια επιστημονική μελέτη για την σεξουαλική συμπεριφορά των παντρεμένων ζευγαριών, με πανομοιότυπα ερωτηματολόγια και για τους δυο. Μετά, οι ερευνητές συγκρίνατε τις απαντήσεις. Ειδικά για ένα ζευγάρι, η διαφορά ήταν πολύ μεγάλη και ο ερευνητής ζήτησε εξηγήσεις:

 

- "Κύριε μου, στην ερώτηση "ποια είναι η συχνότητα στις ερωτικές σας σχέσεις", εσείς μεν βάλατε "δυο φορές τη βδομάδα", η δε σύζυγος σας "πολλές φορές την ημέρα". Εδώ, κάτι δεν συμπίπτει. Τι εξήγηση έχετε να δώσετε;"

Και ο σύζυγος:

 

 

- "Σωστά είναι και τα δυο και με αυτή την κρίση, θα συνεχιστεί έτσι μέχρι να ξεχρεώσουμε το στεγαστικό δάνειο..."

 

 

Ο στρατιώτης Χαραλάμπους παρουσιάζεται στην πρωινή αναφορά του λόχου και ζητά τριήμερη άδεια γιατί θα γίνει πατέρας.

- Θαυμάσια, παιδί μου, λέει ο διοικητής. Μακάρι να ήταν έτσι όλες οι πρωινές αναφορές. Βεβαίως να πάρεις τριήμερη άδεια. Με τις ευχές μου, να πάνε όλα καλά!

 

Δευτέρα πρωί:

- ΛΟΧΟΣ. . . ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!! Ο στρατιώτης Χαραλάμπους επέστρεψε;

- Παρών, κ. Διοικητά.

- Α, πως πήγε το τριήμερο;

- Εξαιρετικά, κ. Διοικητά!

- Αγόρι ή κορίτσι;

 

- Θα γνωρίζουμε σε 9 μήνες, κ.Διοικητά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγο χαζομάρα αλλά ^_^

 

 

Μάθημα Αγγλικών

 

Αγγλικά=Into the spot

Μετάφραση= Είν' του Δεσπότ'

 

Αγγλικά=Sleep for us

Μετάφραση= Σλίπ φοράς

 

Αγγλικά=To you too funny

Μετάφραση= Του γιού του Φάνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτά ο Τοτός την μητέρα του: - Μαμά, η καρδούλα έχει ποδαράκια; - Όχι παιδί μου, γιατί ρωτάς; - Ακουσα χθες τον μπαμπά να λέει: "Σήκωσε τα ποδαράκια σου, καρδούλα μου."

 

 

Λέει η δασκάλα: - Σήμερα παιδιά στο μάθημά μας, θα μιλήσουμε για τον αυνανισμό, . Και ο Τοτός πετάγεται: - Εμείς που μaμάμε, κυρία, να περάσουμε για διάλειμμα;:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγγελιες για εργασια και τι εννουν:

 

Μισθός από 600€ – 2000€: Ο μισθός είναι 600€

Συστάσεις: Η δουλειά έχει κλείσει ήδη από μέσα

Χρειάζονται ικανότητες επικοινωνίας: Telemarketing

Μισθός διαπραγματεύσιμος: Θα πάρουμε όποιον ζητάει λιγότερα

Δυνατότητες εξέλιξης: Δουλειά από το πρωί μέχρι το βράδυ. Κι αν επιζήσεις, θα δούμε...

Δυνατότητες ανέλιξης: Καθαριστής τζαμιών.

Δεν απαιτείται εμπειρία: Για να φέρνεις καφέδες...

Βοηθός Διοίκησης: Παιδί για όλα τα θελήματα με τίτλο

Προοδευτική εταιρεία: Επιτρέπονται τα τζιν κάθε τελευταία Παρασκευή του μήνα

Ομαδικό πνεύμα: Ικανότητα να βγάζεις τα μαχαίρια από την πλάτη σου

Δημόσιες Σχέσεις: Ρεσεψιόν

Σημαντική η ενδυμασία: Εργασία 10.000€ το χρόνο που απαιτεί 20.000€ μόνο για γκαρνταρόμπα

Ευχάριστη τηλεφωνική απασχόληση: 090...

Ενδυμασία σπορ: Αποθηκάριος ή σε ψυγείο

Απολυτήριο απαραίτητο, πτυχίο προτιμάται: Πτυχίο απαραίτητο για δουλειά με μισθό απολυτηρίου

Τρομερό πακέτο παροχών: Ι.Κ.Α.

Ανεξάρτητη συνεργασία: Όποτε έχει παλιόκαιρο θα σε φωνάζουμε να παραδίδεις πίτσες

Ελεύθερο ωράριο: 10-11, 15-16, 21-22, 02-03 και θα πληρώνεσαι 4ωρο.

Ποικιλία: Ό, τι δουλειά δεν κάνει κανείς άλλος το φορτώσαμε σε αυτή τη θέση

Νέες εγκαταστάσεις: 4ο λυόμενο δεξιά περίπου 8 χιλιόμετρα από τον προαστιακό Κορωπίου.

Αφοσίωση: 80 ώρες δουλειάς την εβδομάδα μέχρι να σε «σουτάρουμε»

Ανταγωνιστικός μισθός: Σου δίνουμε 2% παραπάνω απ’ όσα έπαιρνες πριν 10 χρόνια

Ανταγωνιστικός αρχικός μισθός: 0.10€ επιπλέον του βασικού

Ευχάριστη ατμόσφαιρα: Έχουμε εγκαταστήσει... αποσμητικό χώρου.

 

Πηγή: totefteri.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένας βλάκας και λέει στο φίλο του:

-Ρε συ, έρχονται απόκριες και δεν ξέρω τι να ντυθώ!

-Χμμμ, βάλε ένα πανί στο κεφάλι και είσαι έτοιμος!

-Και τι θα χω ντυθεί;

-Πανίβλακας!!

 

Κοιτάει το γκομενάκι στην απέναντι πλευρά του μπαρ ένας τύπος και αυτή τον γράφει... Πίνει λίγο από το ποτό του ,παίρνει τα πάνω του και πάει δίπλα της...

- Είσαι πολύ όμορφη

- Μακάρι να έλεγα και εγώ το ίδιο αλλά είμαι τυφλή και δε σε βλέπω

- Λεπτομέρεια...Θες να πάμε ξενοδοχείο να γουσταρίσουμε???

- Αμέ !!!

...-Μισό να πάρω τη γυναίκα μου διότι της λέω πάντα την αλήθεια.

 

ΠΟΥ ΣΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ??? ΜΟΥ ΚΑΤΣΕ ΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ !!!!

 

Λέει ο ένας αστρονάυτης στον άλλο: "Είμαστε μια ωραία στρατόσφαιρα!"

 

Ο Χριστός καλεί

τους μαθητές και τους λέει: «y=x^2+5x+6». Άναυδοι αυτοί τον ρωτούν: «Τι

είναι αυτό κύριε;» Κι ο Χριστός: «Παραβολή»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ο Μπάτμαν και ο Ρόμπιν και προσπαθούσαν για χρόνια να συλλάβουν τον Τζόκερ. Αλλά αυτός συνέχεια τους ξεφευγε και τους έκανε ρεζίλι. Αφού για χρόνια τους είχε ξεφτιλίσει τελείως, αποφασίζουν να καλέσουν τους άλλους σούπερ ήρωες έτσι ώστε

να συνεργαστούν, να φτιάξουν ένα σουπερουαου σχέδιο και να τον τσακώσουνε.

Πράγματι, τα βάζουν κάτω, το οργανώνουν και τελικά καταφέρνουν να συλλάβουν τον Τζόκερ.Αφού λοιπόν τον χώσανε στην φυλάκα, οργανώνουνε ένα τελείως όργιο πάρτυ να το γιορτάσουν. Όταν το πάρτυ είχε ανάψει γινόταν κυριολεκτικά της πόπης: Η wonderwoman χόρευε γυμνή με τον superman, ο spiderman ειχε γίνει τύφλα στις βοτκες κλπ. Σε μια φάση, εκεί που ο Ρομπιν χόρευε κάτω από την ντισκο-μπάλα γυρίζει και ψάχνει να βρει τον Μπατμαν. Πουθενά ο Μπάτμαν. Κοιταει απο εδω, κοιταει απο εκει, δεν τον βρίσκει. Μετα από πολύ ψαξιμο τον βλέπει να κάθεται μόνος του σε μια γωνιά κατσουφιασμένος, ετοιμος να κλάψει.‎-Καλα ρε, τι σου συμβαινει;

-Δεν ξέρω ρε συ ειλικρινα , λεει ο Μπατμαν.

-Ρε τοσα χρονια σκιζομασταν να τσακωσουμε τον Τζοκερ και τωρα που τα καταφεραμε εσυ καθεσαι και εισαι ετοιμος να κλαψεις;

- Πραγματικα, εχεις δικιο. Αλλα δεν το κανω επιτηδες. Δεν ξερω τι μου συμβαινει.

- Ρε πας καλα;

- Αληθεια σου λεω, δεν ξερω τι έχω!

 

Ποιο είναι το ηθικό δίδαγμα;

 

Αμα πιάσεις το Τζοκερ δεν θα ξέρεις τι έχεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κόναν πληροφορείται ότι στην άλλη άκρη του κόσμου υπάρχει ένα πανύψηλο βουνό, στην κορυφή του οποίου βρίσκεται ένα παλάτι και μέσα στο οποίο κατοικεί ο γέροντας που κατέχει την απόλυτη σοφία της ζωής.

Ζαλώνεται, λοιπόν, την ασπίδα, γραπώνει τη σπάθα, φοράει το γούνινο σωβρακάκι του και ξεκινάει για το βουνό.

 

Περνάει την Έρημο της Δίψας, το Φαράγγι Χωρίς Πάτο, ξυστά απ' το Πηγάδι των Χιλίων Ευχών, και μετά από πορεία εκατό ημερών , φτάνει στους πρόποδες του Βουνού της Σοφίας, το οποίο βλέπει να χάνεται μέσα στα σύννεφα.

 

Αρχίζει την ανάβαση, τα μπράτσα σφίγγονται, οι φλέβες τινάζονται, το γούνινο σωβρακάκι τον προστατεύει απ' το κρύο.

 

Βρυχάται όταν, κουρασμένος από την ανάβαση, πατάει στο πλάτωμα στην κορυφή και βλέπει το κάστρο του Γέροντα να ορθώνεται μπροστά του.

 

Συναντα μια ξύλινη πύλη η οποια είναι κλειστή, αλλά την γκρεμίζει βρυχόμενος με ένα χτύπημα της ασπίδας του. Η επόμενη πόρτα ειναι πιο βαριά και πιο μεγαλη, απαιτεί πιο δυνατό χτύπημα.Αλλα ο Κοναν δεν το βαζει κατω βγαζει την σπαθα μπαμμ μπουμ την σπαει και αυτη. Η τρίτη ειναι σιδερένια, τεραστια στο μηκος και στο πλατος,γεματη καρφια και αλυσιδες . Ο Κοναν ομως δεν πτοειται!! Χτυπιεται, φωναζει (UGAAA) βγαζει τον συδερενιο σπαθο του, το τεραστιο σφυρι του..χτυπαει ντακα ντουκα... ποδια ,χερια..κεφαλι ,,και τελικα μετα απο πολλές φωνές εξάντληση και ιδρωτα , η πορτα πεφτει κατω και ο βρυχηθμός του Κόναν σπάει τη σιωπή της ψυχρής κυκλικής αίθουσας, στην οποία ο γέροντας συλλογίζεται με τα δάχτυλα ενωμένα κάτω απ'το πηγούνι του καθισμένος στον θρόνο του.

 

Ο Κόναν πλησιάζει το κέντρο της αίθουσας και ακουμπάει τα όπλα του μπροστά στα πόδια του Σοφού.

 

-ΚΟΝΑΝ: Γεροντα!! (arghh) μου είπαν ότι κατέχεις το μυστικό των μυστικών καλυτερα να αρχισεις να μιλας λοιπον!

 

-ΓΕΡΟΝΤΑΣ: Υπάρχουν και τα πόμολα, Κόναν.

 

-KONAN : Μιλάς με γρίφους, γέροντα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

επαιζε ενας με μια τριχα, και ρωταει ενας αλλος

- απο τα νευρα σου?

- οχι απο τα αρ@@ιδια μου

 

αυτό ας πούμε αν το άκουγα live από κοπέλα θα έπαιρνε -1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...