Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν ήμουν 14 χρονών,ήλπιζα ότι μιά μέρα θα βρω ένα κορίτσι.Όταν έγινα 16 βρήκα ένα κορίτσι αλλά δεν είχε καθόλου πάθος,κι έτσι αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι με πάθος για ζωή.Στο κολέγιο έβγαινα ραντεβού με ένα παθιάρικο κορίτσι,αλλά παραήταν συναισθηματική.Όλα μαζί της ήταν μία κατάσταση εκρηκτική.Ήταν μελοδραματική,έκλαιγε όλη μέρα και με απειλούσε με αυτοκτονίες.Έτσι αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι με συναισθηματική σταθερότητα.Όταν έγινα 25 βρήκα ένα πολύ σταθερό κορίτσι,αλλά ήταν βαρετή.Ήταν απόλυτα προβλέψιμη και δεν την ενθουσίαζε τίποτα.Η ζωή μου μαζί της ήταν τόσο ανιαρή που αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι γεμάτο με ενθουσιασμό για ζωή.Όταν έγινα 28 βρήκα ένα ενθουσιώδες κορίτσι αλλά δεν μπορούσα να παρακολουθήσω τους ρυθμούς της.Έτρεχε από το ένα πράγμα στο άλλο και ποτέ δεν καθόταν στα αυγά της.Λειτουργούσε παρορμητικά και με έκανε τόσο ευτυχισμένο όσο και δυστυχή.Αρχικά ήταν πολύ ενθουσιώδης,αλλά αλλού την έχανες κι αλλού την έβρισκες.Έτσι αποφάσισα να βρω ένα κορίτσι με πιο εφικτούς στόχους στη ζωή του.Όταν έφτασα τα 30,βρήκα ένα έξυπνο και φιλόδοξο κορίτσι με τα δύο της πόδια να πατάνε γερά στη γη και την παντρεύτηκα.Ήταν τόσο φιλόδοξη που με χώρισε και πήρε ότι είχα και δεν είχα.Τώρα,στα 35 μου,πιό ώριμος και πιό σοφός από ποτέ,ψάχνω για μιά ξανθιά με μεγάλα βυζιά..

 

1195423550187356949molumen_red_approved_stamp.svg.hi.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Όταν ήμουν 14 χρονών,ήλπιζα ότι μιά μέρα θα βρω ένα κορίτσι{sic}.Όταν έγινα 16 βρήκα ένα κορίτσι αλλά δεν είχε καθόλου πάθος,κι έτσι αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι με πάθος για ζωή.{μόνο σεξ ήθελα,μην το κάνουμε θέμα}Στο κολέγιο έβγαινα ραντεβού με ένα παθιάρικο κορίτσι,αλλά παραήταν συναισθηματική.Όλα μαζί της ήταν μία κατάσταση εκρηκτική.Ήταν μελοδραματική,έκλαιγε όλη μέρα και με απειλούσε με αυτοκτονίες.{εντάξει,είχα κόλλημα, την είχα ψιλοφρικάρει} Έτσι αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι με συναισθηματική σταθερότητα.{εντελώς άγνωστο σε μένα}}Όταν έγινα 25 βρήκα ένα πολύ σταθερό κορίτσι,αλλά ήταν βαρετή.{δεν καταλάβαινα τι μου έλεγε}Ήταν απόλυτα προβλέψιμη{sic} και δεν την ενθουσίαζε τίποτα.{ούτε το σεξ μαζί μου!!!}Η ζωή μου μαζί της ήταν τόσο ανιαρή{με θεωρούσε ηλίθιο και ξενέρωτο} που αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι γεμάτο με ενθουσιασμό για ζωή.Όταν έγινα 28 βρήκα ένα ενθουσιώδες κορίτσι αλλά δεν μπορούσα να παρακολουθήσω τους ρυθμούς της.{..είμαι και λίγο μαλάκας}Έτρεχε από το ένα πράγμα στο άλλο και ποτέ δεν καθόταν στα αυγά της.Λειτουργούσε παρορμητικά{έκανε δεσμό με μένα..} και με έκανε τόσο ευτυχισμένο όσο και δυστυχή.{δεν θα με χωρίσει,θα με χωρίσει..χάλια φάση}Αρχικά ήταν πολύ ενθουσιώδης,{έβαλα τα δυνατά μου}αλλά αλλού την έχανες κι αλλού την έβρισκες.{εγώ με τους φίλους μου ήμουν..} Έτσι αποφάσισα να βρω ένα κορίτσι{βοήθησαν και οι φίλοι,συγγενείς} με πιο εφικτούς στόχους στη ζωή του.{..εντάξει εγώ τους έβαλα}Όταν έφτασα τα 30,βρήκα ένα έξυπνο και φιλόδοξο κορίτσι{αυτή πίστευε ότι ήταν ηλίθια} με τα δύο της πόδια να πατάνε γερά στη γη και την παντρεύτηκα.Ήταν τόσο φιλόδοξη{πίστευε ότι δεν θα ξενοπηδάω!!} που με χώρισε και πήρε ότι είχα και δεν είχα.Τώρα,στα 35 μου,πιό ώριμος και πιό σοφός από ποτέ,{αλλά ακόμα ηλίθιος και μαλάκας}ψάχνω για μια ξανθιά με μεγάλα βυζιά..{ηλίθιες είναι έτσι:}για να ρεφάρω..

Με καλή διάθεση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με καλή διάθεση..

Μη τους τα δείχνεις ρε χαζή,δεν θυμάσαι τον Τειρεσία πως τον στράβωσε η Αφροδίτη όταν αποκάλυψε δημόσια πως οι γυναίκες ευχαριστιούνται καλύτερα απ' τους άντρες στην ερωτική πράξη;(τάχε και τα δύο σετάκια αναπαραγωγής,ταυτόχρονα).Άστους στη νιρβάνα τους.

 

Ώρες είναι να καταλάβουν ότι γύρω απ' το μουνί υπάρχει κι ένας άνθρωπος που πάει μαζί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nik the greek, εντάξει, σε καλαμπουράκι, οι γενικεύσεις επιτρέπονται εφ' όσον το πρώτο είναι καλοήθες, γι' αυτό και το αρχικό κείμενο όσο και το εντιτ της μαφάλντας έχουν πλακίτσα.

Σε σοβαρά πλαίσια, όσο υπάρχουν τυπάκια που νοιάζονται μόνο για σπάλα-μπούτι-στήθος-γλώσσα, άλλο τόσο υπάρχουν γκομενάκια που είναι μόνο αυτά.

 

I demonstrate:

 

Ώρες είναι να καταλάβουν ότι γύρω απ' το μουνί υπάρχει κι ένας άνθρωπος που πάει μαζί...

 

Εντόπισε τον άνθρωπο:

 

188837_169566669760623_100001218721247_407752_655476_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nik the greek, εντάξει, σε καλαμπουράκι, οι γενικεύσεις επιτρέπονται εφ' όσον το πρώτο είναι καλοήθες, γι' αυτό και το αρχικό κείμενο όσο και το εντιτ της μαφάλντας έχουν πλακίτσα.

Σε σοβαρά πλαίσια, όσο υπάρχουν τυπάκια που νοιάζονται μόνο για σπάλα-μπούτι-στήθος-γλώσσα, άλλο τόσο υπάρχουν γκομενάκια που είναι μόνο αυτά.

 

I demonstrate:

 

 

 

Εντόπισε τον άνθρωπο:

 

188837_169566669760623_100001218721247_407752_655476_n.jpg

Λουλούκα μου,η εκδίκηση των γυναικών απέναντι στην μουνίαση που σ' έχει κατακυριεύσει είναι πως δουλεύεις εκεί που οι άλλοι διασκεδάζουν,δηλαδή στο μουνί.

 

Ένα πράμα σαν barman δηλαδή:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nik the greek, εντάξει, σε καλαμπουράκι, οι γενικεύσεις επιτρέπονται εφ' όσον το πρώτο είναι καλοήθες, γι' αυτό και το αρχικό κείμενο όσο και το εντιτ της μαφάλντας έχουν πλακίτσα.

Σε σοβαρά πλαίσια, όσο υπάρχουν τυπάκια που νοιάζονται μόνο για σπάλα-μπούτι-στήθος-γλώσσα, άλλο τόσο υπάρχουν γκομενάκια που είναι μόνο αυτά.

 

I demonstrate:

 

 

 

Εντόπισε τον άνθρωπο:

 

188837_169566669760623_100001218721247_407752_655476_n.jpg

 

Μόνο εγώ πρόσεξα τη σκούπα και το φαράσι στο βάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά είναι η καλωδίωση. Με τη δέστρα της, νοικοκυρεμένα πράγματα. Απλά δεν έχει αγοραστεί ηλεκτρική κουζίνα. Φυσικά στο ίδιο σημείο θα μπορούσε για υποκατάστατο να μπει το τηλέφωνο. Τα delivery θέλουν τηλέφωνο πρώτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...