Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα τι υπερβολικές που είστε?

Αχάριστες.

 

Τα κρέατα (αγορά-επιλογή), ψώνια γενικός, κουβάλημα, καθάρισμα ψησταριών, προετοιμασία κρεάτων (μαρινάρισμα), ψήσιμο στο λιοπύρι τα κάνω ΕΓΩ

+ βοηθάω στο μάζεμα του τραπεζιού όταν είμαστε μόνοι μας. Όταν έχω φίλους απλά αφήνω τη γυναίκα να δείξει πόσο νοικοκυρά είναι. Δε θέλω οι καλεσμένοι να νιώσουν άσχημα.

+ στήσιμο hardware (τραπέζια, καρέκλες, κλπ)

+ αναλαμβάνω να πάω για ύπνο τα παιδιά (το πιο δύσκολο από όλα)

+ πετάω τα σκουπίδια.

Στο ούζο ΕΓΩ πάλι: ψώνια, επιμέλεια μεζεκλικίων (χειροποίητα παστά ψαράκια κλπ).

+ πετάω και τα σκουπίδια.

Ποτέ δε καίω τα κρέατα, ποτέ δε ρωτάω τη γυναίκα μου αν χάρηκε που δε μαγείρεψε. Ξέρω ότι χάρηκε.

Είμαι ο τέλειος άντρας γενικά.

+ πετάω και τα σκουπίδια.

Μόνο αν πιω λίγο παραπάνω γίνομαι λίγο γάιδαρος. Χαιρετάω γυναίκα-καλεσμένους και πάω για ύπνο χωρίς ντροπή. Όταν ξυπνήσω όμως..... άλλο πράγμα. Ζητάω και συγγνώμη άμα λάχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μα τι υπερβολικές που είστε?

Αχάριστες.

 

Τα κρέατα (αγορά-επιλογή), ψώνια γενικός, κουβάλημα, καθάρισμα ψησταριών, προετοιμασία κρεάτων (μαρινάρισμα), ψήσιμο στο λιοπύρι τα κάνω ΕΓΩ

+ βοηθάω στο μάζεμα του τραπεζιού όταν είμαστε μόνοι μας. Όταν έχω φίλους απλά αφήνω τη γυναίκα να δείξει πόσο νοικοκυρά είναι. Δε θέλω οι καλεσμένοι να νιώσουν άσχημα.

+ στήσιμο hardware (τραπέζια, καρέκλες, κλπ)

+ αναλαμβάνω να πάω για ύπνο τα παιδιά (το πιο δύσκολο από όλα)

+ πετάω τα σκουπίδια.

Στο ούζο ΕΓΩ πάλι: ψώνια, επιμέλεια μεζεκλικίων (χειροποίητα παστά ψαράκια κλπ).

+ πετάω και τα σκουπίδια.

Ποτέ δε καίω τα κρέατα, ποτέ δε ρωτάω τη γυναίκα μου αν χάρηκε που δε μαγείρεψε. Ξέρω ότι χάρηκε.

Είμαι ο τέλειος άντρας γενικά.

+ πετάω και τα σκουπίδια.

Μόνο αν πιω λίγο παραπάνω γίνομαι λίγο γάιδαρος. Χαιρετάω γυναίκα-καλεσμένους και πάω για ύπνο χωρίς ντροπή. Όταν ξυπνήσω όμως..... άλλο πράγμα. Ζητάω και συγγνώμη άμα λάχει.

 

2 μερες τον χρονο δεν σε κανουν τον τελειο αντρα, αμα πλενεις τα πιατα καθε μερα κατι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 μερες τον χρονο δεν σε κανουν τον τελειο αντρα, αμα πλενεις τα πιατα καθε μερα κατι γινεται.

Για το πέταγμα των σκουπιδιών.... κουβέντα δε λέμε, έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη γνωριζω οτι αρπαζεσαι αμεσως :rolleyes:

 

σιχτιρια.

 

Για το πέταγμα των σκουπιδιών.... κουβέντα δε λέμε, έτσι?

 

καθημερινο; αν και σιγα την δυσκολια, να πας 50 μετρα πιο περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιχτιρια.

 

Ειδες; Οποιαδηποτε αλλη γυναικα, γνωριζοντας κιολας οτι ειμαστε στα ανεκδοτα, θα μου το γυρναγε με χιουμορ, εσυ νιωθεις οτι απειλησαμε το γυναικειο πληθυσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες; Οποιαδηποτε αλλη γυναικα, γνωριζοντας κιολας οτι ειμαστε στα ανεκδοτα, θα μου το γυρναγε με χιουμορ, εσυ νιωθεις οτι απειλησαμε το γυναικειο πληθυσμο.

 

σιγα μην εχω και μανια καταδιωξης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κρέατα δεν είναι μπελάς, λίγο πλύσιμο, αλάτι, πιπέρι, ρίγανη και στη σχάρα.

 

Το θέμα είναι αν θέλεις να ψήσεις ψάρια τι γίνεται. Χωρίς γυναίκα να τα καθαρίσει, ψάρι δεν τρως.

 

 

 

Πραγματικα... γι' αυτό δεν τρώμε ποτέ ψάρι σπίτι... δεν μπορώ να το καθαρίσω και σιχαίνομαι :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα... γι' αυτό δεν τρώμε ποτέ ψάρι σπίτι... δεν μπορώ να το καθαρίσω και σιχαίνομαι :eek:

 

υπαρχουν και τα φιλετα.

 

Κάθε μέρα.

ΑΝ και ΔΕΝ είναι δικιά μου δουλειά.

 

ε αν ειναι για καθε μερα κατι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι υπερβολικές που είστε?

Αχάριστες.

 

Τα κρέατα (αγορά-επιλογή), ψώνια γενικός, κουβάλημα, καθάρισμα ψησταριών, προετοιμασία κρεάτων (μαρινάρισμα), ψήσιμο στο λιοπύρι τα κάνω ΕΓΩ

+ βοηθάω στο μάζεμα του τραπεζιού όταν είμαστε μόνοι μας. Όταν έχω φίλους απλά αφήνω τη γυναίκα να δείξει πόσο νοικοκυρά είναι. Δε θέλω οι καλεσμένοι να νιώσουν άσχημα.

+ στήσιμο hardware (τραπέζια, καρέκλες, κλπ)

+ αναλαμβάνω να πάω για ύπνο τα παιδιά (το πιο δύσκολο από όλα)

+ πετάω τα σκουπίδια.

Στο ούζο ΕΓΩ πάλι: ψώνια, επιμέλεια μεζεκλικίων (χειροποίητα παστά ψαράκια κλπ).

+ πετάω και τα σκουπίδια.

Ποτέ δε καίω τα κρέατα, ποτέ δε ρωτάω τη γυναίκα μου αν χάρηκε που δε μαγείρεψε. Ξέρω ότι χάρηκε.

Είμαι ο τέλειος άντρας γενικά.

+ πετάω και τα σκουπίδια.

Μόνο αν πιω λίγο παραπάνω γίνομαι λίγο γάιδαρος. Χαιρετάω γυναίκα-καλεσμένους και πάω για ύπνο χωρίς ντροπή. Όταν ξυπνήσω όμως..... άλλο πράγμα. Ζητάω και συγγνώμη άμα λάχει.

Και έλεγα ότι είμαι ο μόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...