Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε σεις, σοβαρά τώρα, σταματήστε με τον Τσακ. :rolleyes:

 

Και μετά σταματήστε με τους Πόντιους, με τον Τοτό, με τον Μπόμπο, με την Αννούλα...

 

Μου γίνατε και ρατσιστές με τον Τσακ? Ρε την παλεύετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά σταματήστε με τους Πόντιους, με τον Τοτό, με τον Μπόμπο, με την Αννούλα...

 

Μου γίνατε και ρατσιστές με τον Τσακ? Ρε την παλεύετε?

Προτιμώ να διαβάσω όλους αυτούς μαζί, παρά να ξανά διαβάζω τα χιλιοειπωμένα κρύα αστειάκια του Τσακ.

 

Δεν αντιλέγω, στην αρχή μου άρεσαν, αλλά πλέον έγιναν κουραστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γροθιες του Τσακ Νορις ειναι τοσο γρηγορες ωστε εκανε το φως να ζηλεψει.

 

Οταν ο Θεος ειπε "Εγενετο Φως" ο Tσακ Νορις ηδη φοραγε τα Ray-Ban του.

 

Otαν ο Κολομβος ανακαλυπτε την Αμερικη,ο Τσακ Νορις ηδη τυπωνε τον παγκοσμιο χαρτη σε ταξιδιωτικο oδηγο τσεπης.στην δευτερη του εκδοση!

 

Ο Θεος δεν εδιωξε απο τον παραδεισο τον Αδαμ καη την Ευα επειδη φαγανε το Μηλο.Τους εκανε εξωση ο Τσακ Νορις επειδη δεν πληρωνανε το νοικι.

 

Οταν ο Μπρους Μπανερ τσαντιζεται,μεταμορφωνεται στον Χουλκ.Οταν ο Χουλκ τσαντιζεται,μεταμορφωνεται στον Τσακ Νορις.Οταν ο Τσακ Νορις τσαντιζεται μεταμορφωνεται στον Super Chuck Norris Saiyan 3.

 

O θεοφοβουμενος χριστιανος θα πει: Πισω μου σε εχω Σατανα. Ο φοβισμενος Σατανας θα πει: Πισω μου σε εχω Τσακ Νορις.

 

Οταν ο Σουπερμαν τα βρισκει σκουρα παιρνει τηλεφωνο τον Τσακ Νορις.Το ιδιο κανει και ο Θεος.

 

Η γραφη ειναι δυνατοτερη απο το σπαθι.Αυτος που το ειπε,μαλλον δεν εχει ερθει αντιμετωπος με την round-kick του Τσακ Νορις.

 

Ο Τσακ Νορις δεν ειναι bulletproof.Απλως οι σφαιρες φοβουνται να τον πλησιασουν.

 

Ο Τσακ Νορις ξερει ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσακ Νόρις σιχαίνεται τα Mac. Δάγκωσε μια φορά ένα και επειδή δεν του άρεσε καθόλου το άφησε μισοτελειωμένο.

apple-logo.jpg

 

 

Μου το είπε

 

 

ε; ε; καλό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ο Τσακ Νόρις σιχαίνεται τα Mac. Δάγκωσε μια φορά ένα και επειδή δεν του άρεσε καθόλου το άφησε μισοτελειωμένο.

...

ε; ε; καλό;

 

Άντε, ναι, καλό ήταν. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...