Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας άνδρας και μία γυναίκα κάθονταν δίπλα-δίπλα στην πρώτη θέση του αεροπλάνου. Η γυναίκα φταρνίστηκε, έβγαλε ένα χαρτομάντιλο, σκούπισε προσεκτικά τη μύτη της και μετά άρχισε να τρέμει για δέκα – δεκαπέντε δευτερόλεπτα. Ο άντρας συνέχισε να διαβάζει.

Λίγα λεπτά αργότερα, η γυναίκα φταρνίστηκε πάλι, έβγαλε ένα χαρτομάντιλο, σκούπισε τη μύτη της και μετά άρχισε να τρέμει ξανά.

Πέρασαν μερικά ακόμη λεπτά όταν η γυναίκα φταρνίστηκε και πάλι. Όπως και πριν έβγαλε ένα χαρτομάντιλο, σκούπισε τη μύτη της, ενώ το σώμα της έτρεμε ακόμα περισσότερο από πριν.

Ανίκανος να συγκρατήσει την περιέργειά του, ο άντρας στράφηκε στη γυναίκα και είπε:

- Δεν μπόρεσα να μην προσέξω ότι φταρνιστήκατε τρεις φορές, σκουπίσατε τη μύτη σας και μετά αρχίσατε να τρέμετε βίαια. Είστε καλά;

- Λυπάμαι αν σας ενόχλησα, αλλά πάσχω από μία πολύ σπάνια ασθένεια. Όποτε φταρνίζομαι, έχω οργασμό!

- Παίρνετε κάτι για αυτό;

 

- Ναι… Πιπέρι…

 

 

Η ξανθιά μιλάει με μια φίλη της:

- Δεν καταλαβαίνω… Πριν μια βδομάδα ήρθε ένας νεαρός και μου χτύπησε την πόρτα. Όταν του άνοιξα, με ρώτησε αν είναι ο άντρας μου σπίτι. Όταν του είπα πως δεν είναι, με πέταξε στο πάτωμα και με πήδηξε. Μετά από δυο μέρες ξανάρθε, με ξαναρώτησε αν είναι ο άντρας μου σπίτι κι όταν πάλι του είπα όχι, με ξαναπέταξε στο πάτωμα και με ξαναπήδηξε. Σήμερα το πρωί ξανάρθε, με ρώτησε πάλι αν είναι ο άντρας μου σπίτι κι όταν του είπα πως δεν είναι, με ξαναπέταξε στο πάτωμα και με πήδηξε… Δεν μπορώ να καταλάβω!

- Είναι απίστευτο! λέει η φίλη της. Αλλά τι είναι αυτό που δεν μπορείς να καταλάβεις;

 

- Δεν μπορώ να καταλάβω τί στο καλό θέλει τον άντρα μου!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Λέει η γυναίκα στον άντρα:

Αν ήσουν πραγματικός gentleman,δε θα με ανάγκαζες να κάνω αυτό...

Της απαντάει αυτός:

Εσύ αν ήσουν πραγματική Lady,δε θα μίλαγες με γεμάτο το στόμα...

--------------------------------------------------------------

------------Ο Τοτός μεγάλωσε πια και ετοιμάζεται να βγει ραντεβού με την Αννούλα...Έχοντας ετοιμαστεί για να φύγει από το σπίτι,τον ρωτάει ο πατέρας του:

 

-Τοτέ, προφυλακτικό μαζί σου πήρες;;

 

-Έχω πάρει μπαμπά και άμα γίνει τίποτα με την Αννούλα θα το βάλω.

 

-Και που ξέρω εγώ ότι θα το φορέσεις; Αν δεν το βάλεις εδώ, έξω δεν βγαίνεις!!!

 

-Έλα ρε μπαμπά, τι βλακείες είναι αυτές που λες...!!

 

-Όχι παιδί μου. Ξέρεις τι γίνεται στις μέρες μας πια! Αν δεν το βάλεις από εδώ να είμαι σίγουρος, έξω δεν βγαίνεις!

 

-Ε, καλά τότε ρε μπαμπά! Για να μην με ζαλίζεις και περιμένει και η Αννούλα, θα το βάλω τώρα!

 

....και έτσι ο Τοτός φοράει το προφυλακτικό από σπίτι και βγαίνει έξω να πάει να πάρει την Αννούλα.

 

Την πάει λοιπόν στην παραλία και αρχίζουν τα φιλιά, τις αγκαλιές κτλ κτλ.

 

Αφού έχει περάσει καμπόση ώρα, ο Τοτός παίρνει την απόφαση και την ρωτάει:

 

-Αννούλα, θες να κάνουμε έρωτα;

 

....κι απαντάει η Αννούλα:

 

-Τοτέ, νομίζω ότι τώρα είναι η κατάλληλη ώρα!

 

....και έτσι την παίρνει ο Τοτος και πάνε σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου να ολοκληρώσουν.

 

Αφού έχουν μείνει μόνο με τα εσώρουχα, αρχίζει η Αννούλα να βγάζει σιγά σιγά και τα εσώρουχα και να λέει στον Τοτό:

 

"Τοτέ, το βλέπεις αυτό το ζουμερό κορμάκι;;; Μόνο το τρεχούμενο νερό του μπάνιου το έχει αγγίξει!!!

 

Κατεβάζει κι ο Τοτός το μποξεράκι και λέει:

 

-Αυτό το βλέπεις;;; Ακόμα στη ζελατίνα είναι!!!!!!-------------------------------------------------

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πνιγηκα με τον καφε με το τελευταίο !:eek:

 

και δεν προλαβα καν να πιω, μου ηρθε πισω :angry:

ποιος πινει τετοια ωρα καφε;

 

υ.γ. ο τσακ νορις

υ.γ.2 τσακ νορις vs γκλετσος ποτε ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε νανε πηνω καφε..

και η εκρηξη στο εργοστασιο που φτιαγνοτανε το ipad2 (βλ. ειδησεις του insomnia)

ο chuck norris εκανε o/c σε ενα ipad..

με bios method

 

λειτουργισε μεχρι να παρει φωτια απο την υπερθερμανση.. η υδροψυξη με αζωτο δεν εφτανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o chuck norris exei termatisei to super mario ap ta aristera......

 

ΟΤσακ Νορις ξερει ποσο μκανει εμμεσως - σαφως

 

 

Οτσακ νορις χτυπησε το ρευμα!

 

 

Πως λεγονται τα αρχιδια του Τσακ Νορις?

DragonBalls!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσακ Νόρις μπορεί να καθαρίσει φασολάκια και φακές ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ φορώντας γάντια του μποξ.

 

Ο Τσακ Νόρις ανακάλυψε μια νέα θεωρία της σχετικότητας που συμπεριλάμβανε πολλαπλά σύμπαντα όπου ο Τσακ Νόρις είναι ακόμα σκληρότερος από αυτό (E=m*Τσακ Νόρις²). Όταν ανακαλύφθηκε από τον Άλμπερτ Αϊνστάιν και δημοσιεύθηκε, ο Τσακ Νόρις του έριξε γυριστή κλωτσιά στη μάπα. Σήμερα, ο Άλμπερτ Αϊνστάιν είναι γνωστός ως Στίβεν Χόκινγκ...

 

Ο Τσακ Νόρις έπαιξε μια φορά Ρωσική Ρουλέτα με γεμάτο οπλο και κέρδισε.

 

Ο Τσακ Νόρις δεν παίζει πια με το κομπολόι γιατί το έχει τερματίσει.

 

Ο Τσακ Νόρις έχει χαστουκίσει τον ακέφαλο καβαλάρη.

 

Όταν ο Γκράχαμ Μπελ συνέδεσε το πρώτο τηλέφωνο είχε ήδη δύο αναπάντητες απο τον Τσακ Νορις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...