Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν ο Αρχιμήδης είπε "εύρηκα" ο Chuck Norris είπε "άργησες".

Παραλίγο να πνιγώ από το γέλιο. Απορώ ποιοι τα βγάζουν αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ελπίζω να μην έχουν ξαναμπεί.

 

 

 

 

Μία κυρία πηγαίνει σε ένα οίκο ανοχής για γυναίκες και ζητάει από τον τσατσά έναν άντρα που να αργεί να τελειώσει.

 

-Ά! Της λέει ο Τσατσά, θα σου στείλω τον Βασίλη που είναι πολύ αργός και θα καταευχαριστηθείς.

 

Πηγαίνει με τον Βασίλη, την κουτουπώνει για δύο ώρες αλλά αυτή επιμένει να στείλουν ένα ακόμα πιο αργό άντρα.

 

-Ά! Της λέει ο τσατσά, θα σου στείλω το Γιάννη. Μιλάμε… θα σε τρελάνει!…

 

Πηγαίνει με το Γιάννη, την κουτουπώνει για τέσσερις ώρες αλλά αυτή επιμένει για έναν πιο αργό άντρα.

 

-Χμ!!!, της λέει ο τσατσά, για την περίπτωσή σου μένει μόνο μία λύση. Θα σου φέρω αύριο τον Μητσάρα.

 

Την άλλη μέρα η κυρία περιμένει στο ξενοδοχείο τον Μητσάρα και να, εμφανίζεται ένας και γ*μώ τυπάκλας ντυμένος με μια κουστουμιά Αρμάνι των 5.000 ευρώ. Γδύνεται λοιπόν, αρπάζει τα ρούχα του, τα πετάει στο τζάκι και ορμάει στην κυρία.

 

Αυτή τα χάνει και του λέει:

 

-Καλά ρε Μητσάρα… Πέταξες τόσο ακριβά ρούχα στο τζάκι; Κρίμα είναι…

 

Κι αυτός απαντά:

 

-Όταν τελειώσει ο Μητσάρας, αυτά θα είναι ντεμοντέ!…

 

 

 

Πιάνει ο Θεός χώμα και νερό και πλάθει τον Αδάμ. Του φτιάχνει το σώμα, τον λαιμό, το κεφάλι, τα χέρια, τα πόδια, τον κοιτάει εξεταστικά και του φορμάρει και το πουλάκι.

Φου-φου, του δίνει πνοή και τον ζωντανεύει.

 

Πιάνει ξανά χώμα και νερό κι αρχίζει να πλάθει την Εύα. Της φτιάχνει το σώμα, τα βυζάκια, τον λαιμό, το κεφάλι, τα χέρια, την περιεργάζεται, και ανάμεσα από τα πόδια, της ανοίγει με το δάχτυλο μια τρυπούλα.

Φου-φου, της δίνει πνοή και την ξυπνά.

 

Ανοίγει τα μάτια η Εύα, κοιτάει το σώμα της, κοιτάει και του Αδάμ.

 

- Θεέ μου, του λέει, θέλω κι εγώ να μου βάλεις ένα από αυτό που του κρέμεται αυτουνού!

 

- Μη στεναχωριέσαι, κορίτσι μου, της λέει ο Θεός γελώντας. Δικό σου είναι. Απλώς το έδωσα σε αυτόν τον μαλάκα να το κουβαλάει!

 

 

 

ΥΓΕΙΑ

Τα άστρα σας χαμογελούν...

 

ΕΡΓΑΣΙΑ

Τα άστρα σας χαμογελούν...

 

ΤΥΧΗ

Τα άστρα σας χαμογελούν...

 

SEX

Τα άστρα μαμηθήκανε στα γέλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν είχε συμβεί στην Ελλάδα, η καμαριέρα θα ήταν τώρα στις αναζητήσεις του Ερυθρού Σταυρού, και το ξενοδοχείο θα είχε κάνει δώρο 7 ανήλικες στον Dominique για το υπολοιπο της διαμονης του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε σε ένα μπαρ στο Κολωνάκι, μπαίνει ένας πολύ καλοντυμένος άντρας, έτοιμος για την βραδυνή εξόρμηση προς αναζήτηση γυναίκας. Σε ένα από τα τραπέζια κάθεται μία πολύ όμορφη κοπέλα μόνη της και πίνει το ποτό της κοιτάζοντας νωχελικά τριγύρω. Με το που τη βλέπει ο τύπος, θολώνει από την ομορφιά της και την πλησιάζει.

 

- Καλησπέρα, της λέει.

 

- Καλησπέρα, του απαντάει αυτή.

 

- Θέλω να σου πω ότι είσαι πολύ όμορφη και πολύ γλυκιά. Τα μάτια σου είναι τέλεια, τα μαλλιά σου μεταξένια, το δέρμα σου λάμπει. όσο για το κορμί σου. τι να πει κανείς. Θεέ μου είσαι τόσο, μα τόσο όμορφη. πες μου μόνο το όνομά σου.

 

- Αναΐς, λέει η κοπέλα.

 

- Αχ αγάπη μου. Σε κατάλαβα από τη φωνή. Μια κούκλα σαν και σένα μόνο ένα τόσο όμορφο όνομα θα μπορούσε να έχει. Μα αλήθεια, από πού βγαίνει αυτό το θεσπέσιο όνομα;

 

- Από το Παναής.

 

 

-----------------------------------------------------------------

 

 

Ήταν ένας ναυαγός σ' ένα νησί επί πολλά χρόνια μόνος του.

Επιβίωνε με μπανάνες, καρύδες, κάνα ψάρι κλπ...

Μια μέρα καθώς καθόταν και χάζευε τον ωκεανό, παρατηρεί κάτι μπουρμπουλήθρες..

Οι μπουρμπουλήθρες πλησίαζαν προς το μέρος του και γίνονταν όλο και περισσότερες!

Ξάφνου, προβάλλει μία θεσπέσια θηλυκή φιγούρα με στολή δύτη!

Με μία κίνηση slow - motion (a - la Hollywood ) βγάζει την κουκούλα και τη μάσκα

αποκαλύπτοντας το ονειρεμένο της πρόσωπο.

Ο ναυαγός είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό! Η γκόμενα αρχίζει να κινείται προς το μέρος του

με εμφανώς σεξουαλικές διαθέσεις...

Ανοίγοντας αργά και βασανιστικά το φερμουάρ της στολής της, κοιτάει με λάγνο βλέμμα τον

ναυαγό & του λέει:

- Ναυαγέ, από πότε έχεις να καπνίσεις ένα καλό τσιγαράκι;

- Ουου, θα' ναι και 5 χρόνια! απαντάει εκείνος.

Βγάζει η γκόμενα ένα πακέτο Camel μέσα απ' τη στολή της και του το πετάει!

Κατεβάζοντας το φερμουάρ ακόμα χαμηλότερα, λίγο πιο κάτω από το στήθος, και κάνοντας

το λάγνο βλέμμα ακόμα πιο έντονο του λέει:

- Ναυαγέ, από πότε έχεις να πιεις ένα καλό ουίσκυ '15 ετών';

- Ουου, θα είναι και 7 χρόνια!

Με μια κίνηση, η γκόμενα βγάζει ένα Dimple από τη στολή της και του το πετάει!

Έχοντας πλέον κατεβάσει το φερμουάρ μέχρι τον αφαλό, κοιτάει το ναυαγό στα μάτια

και όλο νόημα του λέει:

- Ναυαγέ, από πότε έχεις να... περάσεις καλά;

Αυτός γουρλώνει τα μάτια του και χωρίς να μπορεί να πιστέψει στα αυτιά του για την τύχη του,

της απαντάει με δάκρυα χαράς στα μάτια

- Αν μου πεις ότι έχεις και Playstation εκεί μέσα, θα πεθάνω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...