Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ηταν ετσι , να μην λεγαμε ανεκδοτα για τις ξανθιες, τους ποντιους, τους λαρισαιους κτλ...Αποψη μου ή ολα ή τιποτα...

 

Δεν πρόλαβα το ανέκδοτο αλλά νομίζω πως αν ο κόσμος πίστευε στις ξανθιές ως θεότητες, θα είχαμε ακόμα μεγαλύτερο πρόβλημα.

Προς το παρόν συμφωνώ με τον pd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ενω η καταγωγη ειναι οκ. Ενω αν ειχε αντι για την παναγια πχ τον αλλαχ ή τον μωαμεθ , δεν πιστευω να ελεγε κανεις τιποτα...Τεσπα. Κανονες->υπακουω (αλλα θα πω την αποψη μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν ετσι , να μην λεγαμε ανεκδοτα για τις ξανθιες, τους ποντιους, τους λαρισαιους κτλ...Αποψη μου ή ολα ή τιποτα...

 

εντάξει έχεις ένα δίκιο, αλλά αυτό με την παναγία ήταν κάπως <<χοντρό>>.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alexzzzz, σου βρηκα το σωστό site, πρόσεξε όλες τις εικόνες και διάβασε το άρθρο: http://ecumenicalbud...-kali-yoga.html

 

 

 

εγώ δεν το διάβασα, αλλά κάτι καλό δε θα λέει; Πάντως είναι η λάθος θεά για να είναι καλό το ανέκδοτο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω η καταγωγη ειναι οκ. Ενω αν ειχε αντι για την παναγια πχ τον αλλαχ ή τον μωαμεθ , δεν πιστευω να ελεγε κανεις τιποτα...Τεσπα. Κανονες->υπακουω (αλλα θα πω την αποψη μου).

 

εκτος και να ηταν μουσουλμανος,ο οποιος και δικαιολογημενα θα αντιδρουσε και αυτος αν το ανεκδοτο αφορουσε την δικια του θρησκεια. σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-ποσοι βαζελοι χρειαζονται για να αλλαξουν μια λαμπα?

-κανενας,ερχεται ο ολυμπιακος και τους αλλαζει τα φωτα.:shifty:

 

--------------------------------

Παει ο διαολος στον Θεο....

-Θεε, εχουμε προβλημα

-Τι ρε?

-Η κορη μου τα εχει με τον γιο σου..

-Πλακα κανεις! Αι στο διαολο!!

-Μα την Παναγια!!

 

(αυτο δεν ειναι προσβλητικο ετσι?)

 

-----------------------------------------

 

Μπαρακι στην Λαρισα, ροκαδικο....

Ο τυπος πλησιαζει τον dj για να ζητησει τραγουδι...

-Φιλαρακι εχεις Clash?

-Γιατι? Μυρσ'?

 

-------------------------------

 

Τύπος περνάει τον έλεγχο ασφαλείας στο αεροδρόμιο και το μηχάνημα αρχίζει να χτυπάει.

Ο αστυνομικός τον σταματάει:

 

- Παρακαλώ βγάλτε ό,τι μέταλλο έχετε....

 

Headbanging_Head.gif

 

 

-----------------------------------------

 

Τροποι για να κρατησετε την τρελα σας σε υγιη επιπεδα

 

Την ώρα του μεσημεριανού γεύματος, καθίστε σε ένα σταματημένο αυτοκίνητο με γυαλιά ηλίου και στοχεύετε διερχόμενα αυτοκίνητα με ένα στεγνωτήρα μαλλιών. Παρακολουθήστε εάν ελαττώνουν ταχύτητα.

 

 

Κάθε φορά που κάποιος σας ζητάει κάτι, ρωτήστε τον άμα θέλει και τηγανητές πατάτες με αυτό.

 

 

Tοποθετήστε το καλάθι τον αχρήστων πάνω στο γραφείο σας και βάλτε ετικέτα που να λέει εισερχόμενα.

 

 

Βάλτε καφέ χωρίς καφεΐνη στην καφετιέρα για 3 εβδομάδες. Όταν όλοι ξεπεράσουν την εξάρτησή τοuς στην καφεΐνη, αλλάξτε τον με espresso.

 

 

Τελειώνετε όλες σας τις προτάσεις με την φράση "... Σύμφωνα με την προφητεία"

 

 

Αντί να περπατάτε, προτιμάτε να πηδάτε, όσο πιο συχνά μπορείτε.

 

 

Ρωτάτε όλους, τι φύλο είναι. Aμα σας απαντήσουν γελάστε υστερικά.

 

 

Τραγουδάτε μαζί με τους καλλιτέχνες στην όπερα.

 

 

Βάλτε κουνουπιέρα γύρω από το γραφείο σας και παίζετε τροπικούς ήχους όλη μέρα

 

 

Πείτε στοuς συναδέλφους σας να σας φωνάζουν με το όνομα που σας φωνάζουν στην πάλη, "σκληρός βράχος"

 

 

Όταν το μηχάνημα ΑΤΜ βγάλει τα λεφτά, φωνάξτε δυνατά, κέρδισα! κέρδισα!

 

 

Όταν φεύγετε από τον ζωολογικό κήπο, αρχίστε να τρέχετε και να φωνάζετε υστερικά, "Τρέξτε να σωθείτε! Είναι όλα ελεύθερα!

 

Κατά την διάρκεια του δείπνου πείτε στα παιδιά σας ότι επειδή η οικονομία έχει τα χάλια της, πρέπει να δώσετε ένα από τα παιδιά σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας Κρητικός πρόκειται να επισκεφτεί για πρώτη φορά την Αθήνα. Οι χωριανοί του τον έχουν προειδοποιήσει ότι στην Αθήνα τα ταξί "πετάνε", κάτι που τον έχει τρομοκρατήσει.

Όταν λοιπόν παίρνει το ταξί από τον Πειραιά ο οδηγός τον ρωτάει.

-Πού πηγαίνετε;

-Αχαρνών, του απαντά.

-Σε ποιο ύψος;

-Αν το σηκώσεις πάνω από τέσσερα μέτρα, σε έχω σφάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το ξέρω αλλιώς :P

 

Ένας Κρητικός πρόκειται να επισκεφτεί για πρώτη φορά την Αθήνα. Οι χωριανοί του τον έχουν προειδοποιήσει ότι στην Αθήνα τα ταξί "πετάνε", κάτι που τον έχει τρομοκρατήσει.

Όταν λοιπόν παίρνει το ταξί από τον Πειραιά ο οδηγός τον ρωτάει.

-Πού πηγαίνετε;

-Αχαρνών, του απαντά.

-Σε ποιο ύψος;

 

-Ρε άσε τις μαλακίες και πήγαινε από τον δρόμο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(This one is kind of technical, sorry.)

 

We're working on this computer game called Terra Nova, where you run around outside in powered battle armor with your squadmates beating people up.

 

One guy on the team is a junior programmer, who is a fine guy and an okay coder, but whose coding style isn't all that 'mature', as we say in the business -- the code often isn't very elegant or robust.

 

Anyway, he's working on this system for displaying data about your powered battle armor. There's a little 3-digit LED that shows the suit's temperature, and he's putting the temperature into string form for displaying there. So his code looks something like this:

>temp_to_str (int temp)
{
 char str[4];
 sprintf (str, "%d", temp);

and so forth.I tell him, "Hey, this is no good, because if the temperature ever goes over 1000 (or under -100), you'll overflow your string and the game will just totally crash without warning."

 

He says, "Oh yeah, okay, whatever, I'll fix it."

 

So I look back at the code a couple days later, to make sure that he's fixed it, and he has indeed changed the code. It now looks like this:

>temp_to_str (int temp)
{
 char str[4];
 if (temp <= -100 || temp >= 1000)
   fprintf (stderr, "WARNING: PROGRAM IS ABOUT TO CRASH!\n");
 sprintf (str, "%d", temp);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους πισωγλέντηδες θάχουμε ανέκδοτα;

Ναι αμε, ειναι δυο ντιντηδες και ετοιμαζονται να παιξουν κρυφτο και λεει ο ενας

"Λοιπον Σακη, αν με βρεις θα με φυστικωσεις, αν δεν με βρεις, θα ειμαι κατω απο το κρεβατι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομοφοβικέ.

 

Ήταν δυό λούγκρες και δεν είχαν πως να περάσουν το χρόνο τους,οπότε αποφασίζουν να παίξουν πουλομαχίες.Και ξετυλίγουν τα @@ τους και αρχίζουν τους διαξιφισμούς.Χρατς-χρατς-χρατς,κάμποση ώρα,οπότε λέει ο ένας στον άλλον:

"Βαρέθηκα,σφάξε με".

 

και του τονε τουρλώνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δύο ομοφυλόφιλοι μέσα σε ένα αεροπλάνο. Λέει ο ένας: «Ρε `συ θες να το κάνουμε;» Ο άλλος απαντάει: «Τι λες βρε! Ντρέπομαι με τόσο κόσμο εδώ μέσα!!»

- «Μη λες μ****ς. Όλοι εδώ μέσα κοιμούνται. Για να δεις μάλιστα ότι κανείς δε χαμπαριάζει, σήκω και φώναξε, “έχει κανείς καμιά τσίχλα;”» Όντως σηκώνεται ο δεύτερος και φωνάζει αλλά όλοι ροχάλιζαν! Οπότε αρχίζουν οι δυο να το κάνουν! Όταν το αεροπλάνο προσγειώθηκε οι αεροσυνοδοί άρχισαν να ρωτούν τους επιβάτες αν τους άρεσε η πτήση. Όλοι απαντούσαν ότι ήταν θαυμάσιο το ταξίδι κλπ. Βγαίνει και ένας άλλος και τους λέει...

 

 

«Τι να σας πω δεσποινίς μου! Έχω έναν τρομερό πονοκέφαλο από την αρχή!»

Η αεροσυνοδός αποκρίθηκε: «Μα καλά γιατί δεν ζητήσατε μια ασπιρίνη;»

 

Και της απαντάει αυτός: «Τι λέτε καλέ;! Εδώ ένας ζήτησε μια τσίχλα και...τον γ*****!!»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...