Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καλά.

Είστε ακόμα φίλοι/γνωστοί;

 

 

Ναι,γνωστοί περισσότερο, δεν κάνουμε τόσο παρέα όσο παλιά. Μια κοπελα ειναι εδω και 4-5 χρονια καθαρη , ενω 2 αλλοι φιλοι εδω και 2-3 χρονια. Φυσικά ανήκουν στην μειοψηφία, οι περισσότεροι δεν καταφέρνουν να ξεκόψουν. Αλλά υπάρχει ένα ποσοστό 10-20% το πολύ που το καταφέρνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επετειακό:

 

Όταν ακόμα ζούσε το βρωμόσκυλο και σάπιζε στη φυλακή, είχε βγει ένας νόμος που έλεγε πώς όποιος στο παρελθόν είχε βασανιστεί από τον Παπαδόπουλο θα μπορούσε να τον επισκεφτεί στην φυλακή και να τον δείρει. Έρχεται λοιπόν ένας την πρώτη μέρα με το που βλέπει τον Παπαδόπουλο:

"Παλιοπούστη, με έστειλες εξορία!" Γκάπ μια σφαλιάρα!

Πάει την επόμενη ένας δεύτερος "Αυτά επειδή με είχες μαζέψει και με βασανίζανε!" Μπάπ!Μπούπ! Γκάπ! Σφαλιάρες, μπουνιές κλωτσιές!

Την τρίτη μέρα σκάει ένα πιτσιρίκι δέκα χρονών. Πιάνει τον Παπαδόπουλο από τα μαλλιά, τον σφεντονίζει απέναντι στον τοίχο με το κεφάλι, πηδάει πάω του και αρχίζει να τον κλωτσά στα αρχίδια, του ρίχνει γροθιές στην μάπα να του φύγουν τα δόντια, του σπάει το χέρι με μία καρατιά, του στρίβει την μύτη, του δαγκώνει τα αυτιά, του ξεριζώνει τα μαλλιά...

...τέλος πάντων τον κάνει μαύρο στο ξύλο!

"Ωχ, Αχ!...Καλά", του λέει ο Παπαδόπουλος. "Ολοι οι άλλοι εντάκθει. Είχανε κάποιο λόγο. Εθύ όμως είθαι πολύ μικρόθ γοα να έδηθεθ την Χούντα. Γιατί με βαράθ;"

 

 

"Μα, μπισκότα είναι αυτά που κάνεις, ρε μαλάκα;"

tr0-ba-ktiko.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πόσταρα πρώτα αλλού να δω τι κράξιμο θα φάω, και τώρα ήρθε η σειρά σας.

Μιλάμε για μεγάλη μαλακιάρα, τόσο πολύ που φοβάμαι μην έρθει σπίτι μου ο λεφτερμαν και με δείρει.

Δικό μου...

 

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα φαγάδικο για να πάρει φαγητό για το σπίτι. Πηγαίνει να δεί τι υπάρχει διαθέσιμο και αφού βλέπει ξεκινάει και λέει στον υπάλληλο:

- ''Μια μερίδα γύρο... Δύο μερίδες σουβλάκια (καλαμάκια για τους Αθηναίους), 2 μερίδες πατάτες και αυτήν την πάπια.''

Τον κοιτάει ο υπάλληλος, και του λέει:

- ''Όλα καλά κύριε, αλλά την πάπια δεν μπορώ να σας την δώσω.''

Αγριεμένος ο πελάτης συνεχίζει:

- ''Σας παρακαλώ πολύ κύριε, είμαι πελάτης και οφείλεται να με εξυπηρετήσετε. Εφόσον η πάπια βρίσκεται προς πώληση, θα μου την βάλετε και αυτήν και τέλος.''

- ''Κύριε μην επιμένετε'', ξαναλέει ο υπάλληλος, ''δεν πρόκειτε να πάρετε αύτην την πάπια.''

Οπότε απεγνωσμένος ο τύπος ρωτάει:

- ''Και γιατί ρε φιλαράκι δηλαδή να μην την πάρω αυτήν την πάπια?''

Οπότε ο υπάλληλος δείχνει έναν άλλον πελάτη λίγο πιο δίπλα και λέει στον τύπο:

 

 

 

- ''Είναι η πάπια εκείνου''.

 

:huh:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sellers, μην τους ακούς. Εμένα μου αρέσουν τα ανέκδοτά σου. Πες άλλο ένα.

 

Ενταξει είπαμε να τον αφήνουμε να ποσταρει, όχι να τον ενθαρρύνουμε κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενταξει είπαμε να τον αφήνουμε να ποσταρει, όχι να τον ενθαρρύνουμε κιολας.

 

Εξ άλλου μέρα που είναι χρειάζεται και λίγος περιορισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ παλιό όμως...

Mην το πάρεις προσωπικά, αλλα καταλαβαίνεις ότι αυτό που μόλις έγραψες (και εχουμε πει/γραψει κάποτε όλοι) εξυπηρετεί μόνο και μόνο τον ναρκισσισμό σου έτσι? :mrgreen: :mrgreen:

 

Δεν το καταλαβα. Προσπαθω να κανω συνειρμους με την παπια, αλλα δεν...

Δεν ηταν παπια Πεκινου, ηταν παπια εκεινου

Χα

 

χαχα

 

 

Μπραβο Σελερζ εισαι πολυ κουλ τυπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...