Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στάθη Παναγιωτόπουλε, αν διαβάζεις απο εδώ ανέκδοτα και σκοπεύεις να πεις κάποιο απο τα δύο, να κάνεις ειδική μνεία. Να το αφιερώσεις στον τηλεθεατή σου τον Sellers.

 

:lol::lol::lol: Έλεοςςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Και πάλι συγνώμη Μάνουελ, σ'αγαπάω όμως το ξέρεις...

 

Γιατί ο Φρόντο μαζεύει δαχτυλίδια στην Λάρισα?

 

Γιατί είναι το Χόμπι'τ.

 

 

Τι είπε ο Μπάτμαν στον Ρόμπιν λίγο πριν μπουν στο μπάτμομπιλ?

 

Μπες.

 

χαχαχα

το ηξερα το δευτερο και το ξαναθυμηθηκα τωρα

 

ακου και ενα δεκα φορες πιο καμμενο

 

πως λεγαν τον παππου του ταρζαν?

 

 

ταρζαν

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα

το ηξερα το δευτερο και το ξαναθυμηθηκα τωρα

 

ακου και ενα δεκα φορες πιο καμμενο

 

πως λεγαν τον παππου του ταρζαν?

 

 

ταρζαν

 

 

Ποια είναι η χειρότερη σως του κόσμου?

 

Η κολοσσός της Ρόδου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι, έχουμε διαγωνισμό καμένων ανεκδότων;

Πάει ένας σε ένα μπουρδέλο να μαμήσει. Δυστυχώς όμως, ενώ υπάρχει κοπέλα, δεν υπάρχει ελεύθερο δωμάτιο (μάλλον γινόταν μερική ανακαίνιση). Δεν πειράζει λέει αυτός, πάμε και στην ταράτσα, δεν χαλιέμαι, θέλω οπωσδήποτε να μαμήσω. Παίρνει την κοπέλα λοιπόν και πάνε στην ταράτσα, αλλά κατά την διάρκεια της πράξης το παίρνουν λάθος και πέφτουν κάτω, σκάνε δίπλα στην είσοδο και ξεραίνονται εκεί. Λίγο μετά μπαίνει ένας σουρωμένος στο μαγαζί, πάει στην τσατσά και της λέει: "συγνώμη, νομίζω σας έπεσε η ταμπέλα".

 

 

 

Μμμμμ συνδημότη και δάσκαλε του είδους, τι λες;

 

---------- Προσθήκη στις 10:58 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 10:46 ----------

 

ωπ ωπ, θυμήθηκα και άλλο. Beat that, Sellers:

 

μπαίνει ένας σε έναν φούρνο να πάρει κάτι να φάει.

- μια τυρόπιτα παρακαλώ

-πάρε σπανακόπιτα και θα με θυμηθείς

-μπα, δεν τρώω σπανάκι. Μια τυρόπιτα δώστε μου

-βρε πάρε σπανακόπιτα και θα με θυμηθείς

-δεν θέλω λέω σπανακόπιτα. Δώσε μια τυρόπιτα

-βρε άκου που σου λέω, πάρε σπανακόπιτα και θα με θυμηθείς.

-α σιχτίρ, δώσε μια σπανακόπιτα να τελειώνουμε.

 

Παίρνει την σπανακόπιτα, ρίχνει μια δαγκωνιά, και αμέσως γυρνάει με έκπληξη στον φούρναρη και του λέει:

-Ωπ! Ρε Μανώλη!

 

 

 

ΝΕΝΙΚΗΚΑ ΣΕ ΣΟΛΩΜΩΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έπιασες το κρυμμένο μήνυμα του ανέκδοτου.

βασικα αυτο ειναι ανεκδοτο που λεγεται δεν γραφεται.αλλα αν το γραψεις ειναι ετσι οπως το γραψα εγω.εσυ μαλλον δεν το καταλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ητανε 4 καλογριές σε ένα μοναστήρι και αποφάσισαν κάποια μέρα που έλειπε ο ηγούμενος να πάνε στην πόλη να γλεντήσουν.

 

Πήραν το πουλμανάκι της μονής και πήγαν σε ένα μπαράκι και γίνανε σκνιπα. Καθως γυρνούσαν σε μια στροφή το αυτοκίνητο ξέφυγε και έπεσε στο γκρεμό. Σκοτωθήκανε όλες.

 

Ανεβαίνοντας στους ουρανούς βρίσκονται μπροστά στον Αγ.Πέτρο που κάνει την επιλογή για τον παράδεισο και την κόλαση. Του λένε πως είναι καλόγριες και δικαιούνται να πάνε στον παράδεισο. Αρνείται ο Αγ. Πέτρος και τις βάζει στη σειρά και αρχίζει τις ερωτήσεις.

 

Ρωτάει την πρώτη τι αμαρτίες έχει και αυτή του λέει πως κάποτε με τα ακροδάχτυλα της ακούμπησε το αντρικό όργανο.

 

Βγάζει ο Αγ. Πέτρος μια λεκάνη με αγιασμένο νερό και της λέει να βουτήξει τα δάχτυλα της μέσα και να περάσει στον παράδεισο.

 

 

 

Ρωτάει τη δεύτερη και αυτή του λέει πως με τη παλάμη της έπιασε κάποτε το αντρικό όργανο.

 

Της λέει και αυτής να βουτήξει την παλάμη της μέσα στη λεκάνη και να φύγει.

 

Καθώς έρχεται η σειρά της τρίτης η Τέταρτη άρχισε να διαμαρτύρεται έντονα να πάρει αυτή τη σειρά της άλλης αλλά ο Αγ.Πετρος ήταν ανένδοτος για το τυπικό της διαδικασίας.

 

 

 

Επιμένοντας όμως η Τέταρτη καλογριά και στην ύστατη προσπάθεια φώναξε δυνατά

 

- Σε παρακαλώ Αγ.Πετρο μου να κάνω καμία γαργάρα μην προλάβει η άλλη και βάλει τον κώλο της μέσα!!

 

----------------------------------------------------------

 

ηταν ενας μαθηματικος και βρικε ενα δεντρο μπροστα του..

τι εκανε για αν το προσπερασει?

 

το ύψωσε στο τετραγονο για να φιγει η ριζα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει ενας τυπος να παρει τον κολλητο του για καφε!!

Παει σπιτι του χτυπαει πορτα ανοιγει. Του λεει αραξε λιγο με τον γιο μου γιατι δεν ειμαι ετοιμος κ φευγουμε σε 10'.

Παει ο τυπος αραζει σαλονι κ ειναι ο πιτσιρικας κ παιζει ηλεκτρονικο στην τηλεοραση πορομενο εκει εχει εναν χαρακτηρα πηδαει σκοτωνει κανει ρανει.

Και στο τελος της πιστας ριχνει ενα νησιωτικο.

Απορει ο τυπος...συνεχιζει το παιδακι παιζει παει ο χαρακτηρας πηδαει απο δω σκοτωνει απο κει μολις τελειωνει την πιστα ο ηρωας ριχνει ενα νησιωτικο...απορει κ αλλο ο τυπος κ δεν κρατιετε αφου σε καθε πιστα που τερματιζει ο ηρωας του παιχνιδιου ριχνει κ απο ενα νησιωτικο χορο. του κανει συγνωμη πιο παιχνιδι παιζεις...

και του κανει το παιδακι το

SUPER PARIO!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...