Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω τα πάντα απο τον αρκα!! Σε pdf!! τα θέλει κανεις να μπω στον κόπο να τα ανεβάσω??

 

Τα links είναι forbidden απο το policy του site.

However δεν είναι και τόσο difficult να τα βρεις στο net.

Almost κάθε warez site που σέβεται το status του, τα έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Τα links είναι forbidden απο το policy του site.

However δεν είναι και τόσο difficult να τα βρεις στο net.

Almost κάθε warez site που σέβεται το status του, τα έχει.

 

Γουάτ χεβ άϊ νταν αγκέϊν; :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε τελικά ποιος είναι ο Αρκάς? Πέρα από αυτά που ακούγονται, έχει βγει ποτέ να πει ποιος είναι ή εμμέσως να παραδεχτεί?

 

Ποτέ, βασικά δε πιστεύω να είναι μόνο ένα άτομο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας καθηγητής στη σχολή μου, στέλνοντας μας email για κάποιες εργασίες, επειδή απο κάτω έβαλε και κάτι απο Αρκά, είπε οτι ήταν παλιά συμφοιτητής του. Ο καθηγητής είναι 50-60.

 

Sellers σε προκαλώ (ξέρεις εσύ για τι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ, βασικά δε πιστεύω να είναι μόνο ένα άτομο..

 

Ενα άτομο είναι. Σίγουρα πραγματα. Και νομίζω ότι είναι στις ηλικίες που αναφέρθηκαν (50-60)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα άτομο είναι. Σίγουρα πραγματα. Και νομίζω ότι είναι στις ηλικίες που αναφέρθηκαν (50-60)

 

...δεν έχει και εμφανή απόκλιση στυλ -πράγμα που θα δικαιολογούσε την υποψία- για να είναι "διαφορετικά άτομα"...

 

(το μόνο "ενδεικτικό" για τέτοιο σενάριο, θα μπορούσε να ήταν ο όγκος δουλειάς, και η

"μυστηριωδώς" αστείρευτη -που με τα χρόνια μάλιστα ΕΧΕΙ αρχίσει να χωλαίνει, υποδεικνύοντας ΕΝΑ άτομο και μόνο- έμπνευση...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο "ενδεικτικό" για τέτοιο σενάριο, θα μπορούσε να ήταν ο όγκος δουλειάς, και η "μυστηριωδώς" αστείρευτη -που με τα χρόνια μάλιστα ΕΧΕΙ αρχίσει να χωλαίνει, υποδεικνύοντας ΕΝΑ άτομο και μόνο- έμπνευση...)

Αυτός ο όγκος είναι που με εντυπωσιάζει. Γιατί ντάξει όλοι έχουν πετάξει ατακάρες κατα καιρούς, αλλά αυτός ο πούστης έχει βγάλει ένα κάρο τεύχη κι έχει πιαστεί από καθημερινές λέξεις για να γράψει τρελές ιστορίες και σκηνικά, Θεός.

 

Φαντάσου να τον έχεις στην παρέα σου τι θα αμολάει μετά από 1-2 ρακές, που θα είσαι κι εσύ λίγο πιο εύθυμος...

 

Μήπως ένας καλός mod να κάνει split τις απαντήσεις σε ένα θέμα για τον Άγνωστο Σκιτσογράφο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου να τον έχεις στην παρέα σου τι θα αμολάει μετά από 1-2 ρακές, που θα είσαι κι εσύ λίγο πιο εύθυμος...

 

Μήπως ένας καλός mod να κάνει split τις απαντήσεις σε ένα θέμα για τον Άγνωστο Σκιτσογράφο?

...αν είναι κοντά στα 60 που είπε κι η Γιν (όντως κάπου εκεί παίζει μπάλα, γιατί υπάρχει εκδοτικώς γύρω στα 30 χρόνια) δε θέλω να σκεφτώ "τί θα αμολάει" μετά από ρακές...:-D

 

...όπως θα 'λεγε κι ο ίδιος, οι καλοί mod κάνουν splits. Oι κακοί, πάνε θάλασσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διάβασε αυτό και προσπάθησε να πιάσεις το υπονοούμενο. Είμαι 100% σίγουρος ότι έχω πέσει μέσα.

wtf; Πάλι το βρήκες.

 

Ζητώ συγγνώμη για το offtopic απο τους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι απλα γκουγκλαρετε το "ποιος ειναι ο αρκας"

και η απαντηση ειναι: Αντ. Ε. (δεν μου παει η καρδια να το γραψω ολο ;-))

μετα γκουγκλαρετε το ονομα αυτο και θα δειτε με τι ασχολειται ο τυπος.

 

πλεον εινια γνωστο και διαδεδομενο,.... σε αυτους που το εψαξαν

 

α, και ειναι αρχιτεκτονας! ;-)

 

δειτε και αυτο: http://en.wikipedia.org/wiki/Arkas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...