Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δεν ξέρω για τις άλλες πόλεις, εδώ στην Πάτρα πάντως οι περισσότεροι τα πρόστιμα της Δημοτικής τα γράφουν στα παλαιότερα.

 

Κι αυτό γιατί δεν πηγαίνουν στην εφορία όπως γίνεται με τα πρόστιμα της τροχαίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω για τις άλλες πόλεις, εδώ στην Πάτρα πάντως οι περισσότεροι τα πρόστιμα της Δημοτικής τα γράφουν στα παλαιότερα.

 

Κι αυτό γιατί δεν πηγαίνουν στην εφορία όπως γίνεται με τα πρόστιμα της τροχαίας

 

+1 confirmed και για Δυτικη Μακεδονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω για τις άλλες πόλεις, εδώ στην Πάτρα πάντως οι περισσότεροι τα πρόστιμα της Δημοτικής τα γράφουν στα παλαιότερα.

 

Κι αυτό γιατί δεν πηγαίνουν στην εφορία όπως γίνεται με τα πρόστιμα της τροχαίας

 

 

Ετσι καναμε και παλιοτερα με την τροχαια. Καποια στιγμη όμως περασαν νομο που τα πανε εφορια, οποτε εκει τον ηπιαμε.

Ετσι κι εδω. Για την ωρα απλα τα μαζευουν, και σε εμας ανα τακτα χρονικα διαστηματα μας τα κοινοποιουν με ταχυδρομειο, και αφηνουν ετσι την κατασταση μεχρι που καποια στιγμη θα περασουν κι αυτοι νομο να πηγαινουν στην εφορια (ειδικα τωρα με τον Καλλικρατη που θα θελουν πιο πολλα εσοδα για τον καθε δημο). Τοτε θα κλαψει πολυς κοσμος δυτυχως (εγω θα 'χω φτασει το 500αρικο)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λέξη κορυδαλλός βγάζει λεξαριθμο 855 + 11 η ώρα * (επι) 3 επιδι είναι τρίτη σήμερα 888 , πήγε 11 νυσταξαμε

όλο μαζί 11888

Τυχαίο?

Δεν νομίζω!

χαρικα πολύ που ταπαμε, αλλά πρέπει να φύγω τώρα γιατί νιώθω ένα ban να έρχεται με ορμή πάνω μου, για σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λέξη κορυδαλλός βγάζει λεξαριθμο 855 + 11 η ώρα * (επι) 3 επιδι είναι τρίτη σήμερα 888 , πήγε 11 νυσταξαμε

όλο μαζί 11888

Τυχαίο?

Δεν νομίζω!

χαρικα πολύ που ταπαμε, αλλά πρέπει να φύγω τώρα γιατί νιώθω ένα ban να έρχεται με ορμή πάνω μου, για σας.

 

 

over9000-6.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό είναι το πιο έξυπνο πράγμα που έχει βγει ποτέ από το στόμα μιας γυναίκας;

 

Η τσαπού του Αϊνσταιν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E=MC VAGINA

 

Και ένα ανέκδοτο που δε ξέρω αν έχει μπει στο παρελθόν αλλά το άκουσα πρόσφατα και μου άρεσε.

 

Τέσσερις καλόγριες πεθαίνουν και στέκονται μπροστά στον Αγ.Πέτρο για να μπουν στον παράδεισο.

 

-Ακούω αμαρτίες, λέει ο Άγ. Πέτρος.

-Εγώ Άγιε μου είμαι πολύ ηθική, λέει η πρώτη. Όμως μια φορά μόνο, ακούμπησα έναν άντρα με το δάχτυλό μου.

-Καλά, πλύνε το δάχτυλό σου εδώ στην κολυμπήθρα και πέρνα μέσα, λέει ο Αγ.Πέτρος. Η επόμενη.

-Κι εγώ Άγιε μου ήμουν ενάρετη. Μια μόνο φορά όμως, έτυχε να χαϊδέψω έναν άντρα με τα χέρια μου...

-Καλά, πλύνε κι εσύ τα χέρια σου και πέρνα.

 

Τότε η τέταρτη πετάγεται λέγοντας:

-Άγιε μου, να κάνω μια γαργάρα τώρα πριν η άλλη βάλει μέσα τον κώλο της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα το

 

Καλογρια 1-Εγω δεν πηγα με αντρα ποτε

ΑΠ-Παρε τα κλειδια του Παραδεισου

Καλογρια 2-Εγω πηγα με εναν αντρα

ΑΠ-Πες 2 Χαιρε Μαρια και παρε τα κλειδια του Παραδεισου

Καλογρια 3-Εγω πηρα ολο το μοναστηρι, και τα μανουαλια μεσα

ΑΠ-Εσυ παρε τα κλειδια του δωματιου μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...