Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δηλαδι τωρα οτι γραφω εσεις θα βαζετε -?

γιατι εγω αυτο βλεπω...

 

---------- Προσθήκη στις 13:07 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:05 ----------

 

ενταξει

αν θελετε κατι απλος πειτε το!!!

αν θελετε να σταματισω απλος επρεπε να το πειτε

δεν χρειαζετε να μου βαζετε - σε οτι γραφω γιατι αυτο κατανταει σπαστικο δεν νομιζετε??

 

και επιδι πρεπει να συνεχισουμε το topic..

 

Πάει ένας Κινέζος στο περίπτερο:

- Γιαν τσι γιον Coca-cola!

Και ο περιπτεράς του απαντάει:

- Μια παγωμένη τι?

 

Ένα ζεύγος κανίβαλων συζητάει:

- Πονάει η κοιλία μου αγάπη μου.

- Και σου είπα να μην φας εκείνον το δύτη με την φλούδα.

 

---------- Προσθήκη στις 13:19 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:07 ----------

 

Ήταν ένας Γερμανός, ένας Ιταλός και ένας Αγγλος σε ένα αεροπλάνο.

Κάποια στιγμή χαλάει η μηχανή και το αεροπλάνο πέφτει σε ένα νησί με κανίβαλους.

Τους πιάνουν οι ιθαγενείς και τους οδηγούν στον αρχηγό. Ο αρχηγός τους κοιτάει καλά και λέει:

- Μα, πού είναι ο Πόντιος;

 

για να δουμε ,θα σπασω το recor ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

:lol::lol::lol: Εξαφανίστηκε και το από πάνω, μα τι κακοί που είστε :P

 

Παρεπιπτόντως hackerw32 αν είσαι εσύ αυτός που έβαλε σε όλους -1 στην πρηγούμενη σελίδα, πρόσεχε γιατί μπορεί να σου αφαιρέσουν το δικαίωμα να ψηφίζεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Τελικά,γιατί μόνο εγώ κατάλαβα τον μαέστρο;:devil:

 

Θέλουν να ανήκουν,Μανωλάκη μου.Και ρυθμίζουν και τη ζωή σου,btw....

 

Φτου... Το φοβόμουν... ;)

 

η αποψη σου ειναι παντα. "αχαχαχα καλο γαματο" εχουμε βαρεθει να την βλεπουμε μετα απο καθε ανεκδοτο.

 

Για όσους δε θέλουν να διαβάζουν κάποιον, μπορούν πολύ απλά να τον κάνουν ignore προσθέτοντάς τον στη σχετική λίστα. Το insomnia δίνει αυτή τη δυνατότητα. Δε χρειάζεται με το έτσι θέλω να πετάξετε κάποιον έξω από την κοινότητα, επειδή σε μια κλίκα δεν αρέσουν αυτά που γράφει.

 

Δε λέω ότι είμαι κανένας φαν του συγκεκριμένου χρήστη, αλλά αυτό που του κάνουν ορισμένοι είναι χειρότερο. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους δε θέλουν να διαβάζουν κάποιον, μπορούν πολύ απλά να τον κάνουν ignore προσθέτοντάς τον στη σχετική λίστα. Το insomnia δίνει αυτή τη δυνατότητα. Δε χρειάζεται με το έτσι θέλω να πετάξετε κάποιον έξω από την κοινότητα, επειδή σε μια κλίκα δεν αρέσουν αυτά που γράφει.

 

Δε λέω ότι είμαι κανένας φαν του συγκεκριμένου χρήστη, αλλά αυτό που του κάνουν ορισμένοι είναι χειρότερο. :mad:

 

αναρωτήθηκες ποτέ γιατί βάλανε τα + και τα - εκεί που είναι και γιατί μετά τα -5 κρύβεται το ποστ; μήπως για τέτοιες ακριβώς περιπτώσεις; ή μήπως να ξανά μάνα πούμε στον ίδιο χρήστη (με καλό και άσχημο τρόπο) ότι το παρακάνει με τα "χααχαχαχα" του;

 

Γιατί αυτά ενοχλούν, όχι αυτά που γράφει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτου... Το φοβόμουν... ;)

 

 

 

Για όσους δε θέλουν να διαβάζουν κάποιον, μπορούν πολύ απλά να τον κάνουν ignore προσθέτοντάς τον στη σχετική λίστα. Το insomnia δίνει αυτή τη δυνατότητα. Δε χρειάζεται με το έτσι θέλω να πετάξετε κάποιον έξω από την κοινότητα, επειδή σε μια κλίκα δεν αρέσουν αυτά που γράφει.

 

Δε λέω ότι είμαι κανένας φαν του συγκεκριμένου χρήστη, αλλά αυτό που του κάνουν ορισμένοι είναι χειρότερο. :mad:

 

Πολύ μπλα μπλα ή πες κανένα ανέκδοτο ή κόψε την γκρίνια, οι αρνητικές μπαίνουν για τον υπέρμετρο ενθουσιασμό του κ όχι επειδή δεν γουστάρουμε την φάτσα του.:Ρ

 

---------- Προσθήκη στις 14:18 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:14 ----------

 

Ήταν ένας μαθηματικός, ένας φυσικός κι ένας χημικός και ήθελαν να περάσουν από τη μία όχθη του ποταμού στην άλλη. Πάνε λοιπόν, βρίσκουν το βαρκάρη και ξεκινάνε. Μετά από λίγα λεπτά ρωτάει ο μαθηματικός το βαρκάρη:

-Ξέρετε τίποτα από Μαθηματικά;

-Όχι, λέει ο βαρκάρης.

-Κρίμα χάνετε το 1/8 της ζωής σας, λέει ο μαθηματικός.

Απορεί ο βαρκάρης, αλλά συνεχίζει την πορεία του. Μετά από λίγο ρωτάει ο φυσικός το βαρκάρη:

-Ξέρετε τίποτα από Φυσική;

-Όχι, λέει ο βαρκάρης, εγώ ένας απλός βαρκάρης είμαι.

-Κρίμα χάνετε το 1/4 της ζωής σας, λέει ο φυσικός.

Νευριάζει λίγο ο βαρκάρης, αλλά συνεχίζει. Μετά από λίγο το ρωτάει κι ο γιατρός:

-Ξέρετε τίποτα από Ιατρική;

-Όχι άνθρωπε μου πού να ξέρω εγώ από Ιατρική;

-Κρίμα χάνετε το 1/2 της ζωής σας, λέει ο γιατρός.

Νευριάζει τότε πολύ ο βαρκάρης, αναποδογυρίζει τη βάρκα, τους πετάει και τους τρεις στο νερό και τους λέει:

-Ξέρετε τίποτα από κολύμπι;

Λένε και οι τρεις μαζί:

-Όχι!

-Κρίμα χάνετε όλη σας τη ζωή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
μήπως για τέτοιες ακριβώς περιπτώσεις; ή μήπως να ξανά μάνα πούμε στον ίδιο χρήστη (με καλό και άσχημο τρόπο) ότι το παρακάνει με τα "χααχαχαχα" του;

 

Για ποιες περιπτώσεις ρε alex; Για αυτές που τη σπάνε σε εσένα και την παρέα σου; Σαν την άλλη φορά που σου την έσπαγε κάτι σε μένα και μου έστηνες καυγάδες για να με "διορθώσεις"; Ποιος νομίζεις ότι είσαι;

 

Τέλος πάντων, εγώ δε συμμετέχω άλλο στη μεταξύ μας διαφωνία. Ας μπει ένας moderator, να ξεκαθαρίσει τα πράγματα. Και ο καθένας ας ξέρει ποιος είναι ο ρόλος του και τι σημαίνει φόρουμ. Δεν είναι το στέκι σας. Είναι ανοιχτή κοινότητα και χωράνε όλα τα στυλ ανθρώπων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο φίλοι περπατούν στο δρόμο και συζητούν:

- "Ρε, μεγάλε, η γυναίκα σου κάνει καλό κρεβάτι;"

- "Δε ξέρω ρε μεγάλε. Αλλοι μου λένε ναι, άλλοι μου λένε όχι!"

 

---------- Προσθήκη στις 14:22 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:20 ----------

 

Για ποιες περιπτώσεις ρε alex; Για αυτές που τη σπάνε σε εσένα και την παρέα σου; Σαν την άλλη φορά που σου την έσπαγε κάτι σε μένα και μου έστηνες καυγάδες για να με "διορθώσεις"; Ποιος νομίζεις ότι είσαι;

 

Τέλος πάντων, εγώ δε συμμετέχω άλλο στη μεταξύ μας διαφωνία. Ας μπει ένας moderator, να ξεκαθαρίσει τα πράγματα. Και ο καθένας ας ξέρει ποιος είναι ο ρόλος του και τι σημαίνει φόρουμ. Δεν είναι το στέκι σας. Είναι ανοιχτή κοινότητα και χωράνε όλα τα στυλ ανθρώπων.

 

Ρε συ σε συμπαθώ και δεν έχω πρόβλημα μαζί σου αλλά μήπως όταν ήσουν μικρός δεν σε έπαιζαν τα παιδιά στο σχολείο επειδή ήσουν ο ρουφιάνος της υπόθεσης.

 

 

Άρχισε να διαβάζεις τα ανέκδοτα ανάμεσα στης μαλακίες που λέμε εμείς και Σ Τ Α Μ Α Τ Α να το παίζεις έξυπνος γιατί το αντίθετο βγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτου... Το φοβόμουν... ;)

 

 

 

Για όσους δε θέλουν να διαβάζουν κάποιον, μπορούν πολύ απλά να τον κάνουν ignore προσθέτοντάς τον στη σχετική λίστα. Το insomnia δίνει αυτή τη δυνατότητα. Δε χρειάζεται με το έτσι θέλω να πετάξετε κάποιον έξω από την κοινότητα, επειδή σε μια κλίκα δεν αρέσουν αυτά που γράφει.

 

Δε λέω ότι είμαι κανένας φαν του συγκεκριμένου χρήστη, αλλά αυτό που του κάνουν ορισμένοι είναι χειρότερο. :mad:

 

Ρε συ Μάνουελ, φαντάζεσαι 100 άτομα που διαβάζουμε αυτό το τόπικ, μετά απο κάθε πετυχημένο ανέκδοτο να γράφαμε ''χαχαχαχ:P:X:cry::devil::mad:'' επειδή μας άρεσε και γελάσαμε? Τι θα γινόταν μετά εδώ πέρα? ¨Ενα ανέκδοτο κάθε 10 σελίδες τίγκα στο χαχαχα. Επιπλέον δεν νομίζω ότι είναι αναγκαία η έκφραση των συναισθημάτων σου σε ένα φόρουμ. Δηλαδή γέλασες, οκ. Πρέπει να μας το πεις τώρα? Με το ίδιο σκεπτικό σε κάθε συγκινητική ταινία που αναφέρουμε δύο ενότητες πάνω έπρεπε να γράφαμε απο δίπλα κλαψ κλαψ :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας Αμερικανός κυνηγός, ένας Γάλλος και ένας Πόντιος, αποφασίζουν να πάνε

στην Αφρική να κοντραριστούνε για το ποιός είναι ο καλύτερος κυνηγός.

Φτάνουν πράγματι κάπου στη ζούγκλα και κάνανε συμφωνία, να κυνηγάνε όλη την

ημέρα και το βράδυ να μαζεύονται στην καλύβα που θα κοιμούνται και να λένε

τι σκότωσαν.

Την πρώτη νύχτα, μαζεύονται και λέει ο Αμερικάνος:

- Εγώ σκότωσα σήμερα, έναν ελέφαντα, δύο αντιλόπες και μια τίγρη.

- Εγώ, λέει ο Γάλλος, σκότωσα δύο ρινόκερους, ένα λιοντάρι και ένα τεράστιο

πύθωνα.

- Εγώ, λέει ο Πόντιος, σκότωσα ένα σπουργίτι, μία φραγκόκοτα που έτυχε να

περνούσε από μπρος μου και 25 νομιστεράκια!

Τρελαθήκανε οι άλλοι δύο. Τι είναι τα νομιστεράκια? Αλλά για να μην δείξουν

ότι δεν ξέρουν την τύφλα τους, κάνανε τις πάπιες.

Το επόμενο βράδυ, ξαναμαζεύονται και λέει ο Αμερικανός:

- Σήμερα έσκισα. Σκότωσα 7 καμηλοπαρδάλεις, 4 πάνθηρες και 2 γορίλες!

- Εγώ, λέει ο Γάλλος, σκότωσα 4 ύαινες, 8 αγριογούρουνα και έπνιξα με τα

ίδια μου τα χέρια έναν κορκόδειλλο!

- Εγώ, λέει ο Πόντιος, σκότωσα μια τσίχλα και 100 νομιστεράκια!

’ντε πάλι κάγκελο οι άλλοι δύο. "Αυτός πρέπει να είναι και γαμώ τους

κυνηγούς" λέγανε, αλλά δεν τον ρωτάγανε τι είναι αυτά τα "νομιστεράκια" που

τα σκοτώνει κατά κοπάδια, για να μην φανούν ανίδεοι.

Την τρίτη νύχτα κι αφού ο καθένας είχε σκοτώσει από μία αγέλη άγρια ζώα,

ακούνε με έκπληξη τον Πόντιο να λέει:

- Εγώ σκότωσα μία δεκαοκτούρα (=είδος περιστεριού), ένα χελιδόνι και 500

νομιστεράκια!

Δεν κρατήθηκαν οι άλλοι δύο. Είχαν σκάσει να μάθουνε τι είναι αυτά τα

"νομιστεράκια" επιτέλους. Οπότε, ρωτάει ο Γάλλος τον Πόντιο:

- Συγνώμη δηλαδή αλλά αυτά τα "νομιστεράκια" πρώτη φορά τα ακούμε. Τι στην

ευχή είναι?

 

- Τι να σας πω ρε παιδιά, λέει με έκπληξη ο Πόντιος. Και εγώ πριν έρθω εδώ

δεν τα ήξερα. Πάντως είναι κάτι πολύ κοντά μαύρα πλάσματα με μαύρο δέρμα τα

οποία όταν τους κολλάς το όπλο στο κεφάλι φωνάζουνε "Νόου μίστερ" (no

mister) "Νόου μίστερ" (no mister)!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...