Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α, είναι σαν το "ήταν μια κότα, σήκωσε το ένα πόδι, σήκωσε και τ' άλλο, κι έκανε ένα αυγό", που λέγαμε μικρά.

 

Επίσης υπάρχει το "ήταν μια γάτα, που ανέπνεε από τον κώλο. Μια κάθισε κάτω και πέθανε από ασφυξία".

 

 

πωωωωωω μη γινεσαι σταθης :shifty: :P

 

προβα τα κομματια = προβατα κομματια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
κοκκινο βελουδο.το πιο σπ@@δικο ανεκδοτο ever!

καλά 'νταξ, τι κόκκινο τι μπλε, το ξύλο που έτρωγες όταν τέλειωνες το ανέκδοτο ήταν το ίδιο!:lol::lol::lol:

 

To θυμάμαι αλλα δεν παιζει να καθησω να το γραψω.... :-)

έλα ρε συ Chrisxxx, θα το έγγραφα εγώ αλλα δεν το θυμάμαι καλά και δεν θέλω να αδικήσω αυτό το αριστούργημα με κάποια παράβλεψη μου! μην το γράψεις μονοκοπανιά, ξεκινα το σήμερα κ σε 2-3 μέρες θα το έχεις τελειώσει!

 

bannaρίστηκε κι ο washcloud που θα μπορούσε να το αναλάβει...

wtf? σοβαρα???

 

 

άλλο ένα της ίδια κατηγοριας (αλλα πολύ πιο soft από το μπλε/κόκκινο βελούδο) ήταν αυτό με τον γιο που ζητούσε από τον πατέρα του κάθε φορα στα γενέθλια του μια μπάλα μπιλιάρδου για δώρο!:-D

 

 

 

το άλλο με το τσσσ δεν το ξέρετε?

που είναι ένας τύπος στον δρόμο και λέει τσ τσ τσ τσ, και τον ρωτάνε οι περαστικοί

"τι είναι το τσ?"

και τους λέει "ελάτε μαζί μου και θα δείτε!"

και μαζεύονται 5-6 και μπαίνουν σε ένα λεωφορείο και λένε όλοι τσ τσ τσ και τους ρωτάνε οι επιβάτες

"τι είναι το τσ?"

και τους λέει "ελάτε μαζί μας και θα δείτε!"

και πάνε και αυτοί μαζί τους και για να μην πολυλογώ, από εκεί που ξεκίνησε ένας μαζεύτηκαν χιλιάδες για να πάνε να δουν τι είναι το τσ

 

epic και αυτο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά 'νταξ, τι κόκκινο τι μπλε, το ξύλο που έτρωγες όταν τέλειωνες το ανέκδοτο ήταν το ίδιο!:lol::lol::lol:

 

Κατσε γραψ'το ρε μαν και θα σου βαλω λεφτα στο paypal!χεχε

 

 

έλα ρε συ Chrisxxx, θα το έγγραφα εγώ αλλα δεν το θυμάμαι καλά και δεν θέλω να αδικήσω αυτό το αριστούργημα με κάποια παράβλεψη μου! μην το γράψεις μονοκοπανιά, ξεκινα το σήμερα κ σε 2-3 μέρες θα το έχεις τελειώσει!

 

 

wtf? σοβαρα???

 

 

άλλο ένα της ίδια κατηγοριας (αλλα πολύ πιο soft από το μπλε/κόκκινο βελούδο) ήταν αυτό με τον γιο που ζητούσε από τον πατέρα του κάθε φορα στα γενέθλια του μια μπάλα μπιλιάρδου για δώρο!:-D

 

 

το άλλο με το τσσσ δεν το ξέρετε?

που είναι ένας τύπος στον δρόμο και λέει τσ τσ τσ τσ, και τον ρωτάνε οι περαστικοί

"τι είναι το τσ?"

και τους λέει "ελάτε μαζί μου και θα δείτε!"

και μαζεύονται 5-6 και μπαίνουν σε ένα λεωφορείο και λένε όλοι τσ τσ τσ και τους ρωτάνε οι επιβάτες

"τι είναι το τσ?"

και τους λέει "ελάτε μαζί μας και θα δείτε!"

και πάνε και αυτοί μαζί τους και για να μην πολυλογώ, από εκεί που ξεκίνησε ένας μαζεύτηκαν χιλιάδες για να πάνε να δουν τι είναι το τσ

 

και εν τελει φανταζομαι δεν λες τι ειναι το τσ....???

 

epic και αυτο

 

ασδφασδφασφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εν τελει φανταζομαι δεν λες τι ειναι το τσ....???

όχι εντάξει, δεν είναι τόσο καφρίλα, στο τέλος λες τι είναι το "τσ" αλλα είναι τόσο άκυρο που καλύτερα να μην το αποκάλυπτες!:X

θα το έγγραφα αλλα θα φάω πολύ γιουχάρισμα και δεν λέει!

 

Κατσε γραψ'το ρε μαν και θα σου βαλω λεφτα στο paypal!χεχε

θα το έγγραφα (όχι για τα λεφτά, αλλα για τους ατυχους που δεν το έχουν ακούσει :lol:)

αλλα δεν το θυμάμαι πολύ καλά ρε γαμώτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι εντάξει, δεν είναι τόσο καφρίλα, στο τέλος λες τι είναι το "τσ" αλλα είναι τόσο άκυρο που καλύτερα να μην το αποκάλυπτες!:X

θα το έγγραφα αλλα θα φάω πολύ γιουχάρισμα και δεν λέει!

 

ΛΕΓΕ!

 

:-D

 

(Caps Lock)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας τύπος ανοίγει μια κάβα στους πρόποδες ενός ηφαιστείου.

Μετά από λίγο καιρό, το ηφαίστειο εκρήγνυται και η λάβα αρχίζει να κυλάει προς την κατοικημένη περιοχή.

Καίει σπίτια, δέντρα, αυλές... πλησιάζει στην κάβα, αλλά περνάει από κάτω της! Μετά συνεχίζει να απλώνεται στα υπόλοιπα σπίτια και μαγαζιά....

 

Το ηθικό δίδαγμα...

 

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=hVz0CF2VepA[/ame]

You 're my λάβα, under κάβα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας τύπος ανοίγει μια κάβα στους πρόποδες ενός ηφαιστείου.

Μετά από λίγο καιρό, το ηφαίστειο εκρήγνυται και η λάβα αρχίζει να κυλάει προς την κατοικημένη περιοχή.

Καίει σπίτια, δέντρα, αυλές... πλησιάζει στην κάβα, αλλά περνάει από κάτω της! Μετά συνεχίζει να απλώνεται στα υπόλοιπα σπίτια και μαγαζιά....

 

Το ηθικό δίδαγμα...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=hVz0CF2VepA

You 're my λάβα, under κάβα

 

burn.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, μια που τους έκαψες εσύ μπόλικο, θα γράψω κι εγώ μια μαλακία που έβγαλα. Ο μόνος τρόπος για να βγάλει γέλιο το ''ανέκδοτο'' είναι νευρικά. Νευρικό γέλιο. Αν και αυτό παίζεται. Λοιπόν, το γράφω. Το ξέρω ότι είναι χαζό, αλλά είναι παιδί μου, δεν μπορώ να το απαρνηθώ. Λέει λοιπόν:

 

Πως θα λεγόταν ο Ταραντίνο αν κολλούσε μια μεταδοτική θανατηφόρα ασθένεια και δεν έβγαινε απο το σπίτι του?

 

 

Καραντίνο.

 

 

 

Don

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει μια στο γιατρό για λίφτινγκ:

 

Λέει ο γιατρός:

 

- Θα σας το κάνω' date=' αλλά θα πρέπει να γίνει σε δύο δόσεις. Μία τώρα, και μία μετά από 6 μήνες.

 

- Α, όχι, λέει η πελάτισσα. Το θέλω μια και έξω. Δεν θέλω να ξανάρχομαι.

 

- Αν είναι έτσι, λέει ο γιατρός, υπάρχει μια πιο τελευταία μέθοδος. Θα σας βάλω μία βίδα στην κορυφή του κρανίου και κάθε φορά που θα βλέπετε μια καινούργια ρυτίδα, αρκεί ένα μικρό στρίψιμο, τραβιέται το δέρμα κι η ρυτίδα εξαφανίζεται.

 

- Αυτός είσαι, γιατρέ μου! Πάμε! λέει η πελάτισσα.

 

Μετά από 6 μήνες να ‘σου η κυρία πάλι στο γιατρό.

 

- Πώς πάμε με τη νέα μέθοδο; ρωτάει ο γιατρός.

 

- Απαίσια, γιατρέ μου. Το χειρότερο λάθος της ζωής μου!

 

- Γιατί; Τι δεν πάει καλά;

 

- Να, κοιτάξτε αυτές τις τεράστιες “σακούλες” κάτω απ’ τα μάτια μου!

 

- Κυρία μου, αυτές δεν είναι “σακούλες”, αυτά είναι τα βυζιά σου, κι άμα δεν σταματήσεις να στρίβεις τη βίδα για ψύλλου πήδημα, όπου να ‘ναι θα αποκτήσεις και μούσι…[/b']

Γέλασα πρωΐ-πρωΐ,το αυτό επιθυμώ και δι υμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members
Λοιπόν, μια που τους έκαψες εσύ μπόλικο, θα γράψω κι εγώ μια μαλακία που έβγαλα. Ο μόνος τρόπος για να βγάλει γέλιο το ''ανέκδοτο'' είναι νευρικά. Νευρικό γέλιο. Αν και αυτό παίζεται. Λοιπόν, το γράφω. Το ξέρω ότι είναι χαζό, αλλά είναι παιδί μου, δεν μπορώ να το απαρνηθώ. Λέει λοιπόν:

 

Πως θα λεγόταν ο Ταραντίνο αν κολλούσε μια μεταδοτική θανατηφόρα ασθένεια και δεν έβγαινε απο το σπίτι του?

 

 

Καραντίνο.

 

 

 

Don%27t_Ban_Me_Admin.png

 

Εμένα κάτι τέτοια μου έρχονται όταν βλέπω αγώνες ποδοσφαίρου π.χ.:

 

- στου Κουφούρ την πόρτα όσο θέλεις βρόντα (πάει επίσης και "στου Καφού την πόρτα")

- ο Φαν Πέρσι που του χρόνου θα λεγεται Φαν Πρόπερσι (αυτό λεγόταν και για τον Ολιβάρεζ)

- Το "Τραορέ" είναι απάντηση στο "τηράς (σσ. κοιτάς) ορέ;" (χωριάτικη διάλεκτος)

 

...και διάφορα άλλα που δεν τα θυμάμαι τώρα

 

(ελπίζω τώρα που καλοκαίριασε να σας δρόσισα λιγάκι :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...