Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

-Ματ.

-Ντου!

 

(το "φτου, πάλι έχασα", δεν το πιάνω γιατί μπορεί να έχει πλάκα. Τι σχέση έχει ότι είναι αναρχικοί; Οποιοσδήποτε θα μπορούσε να το πει.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Ματ.

-Ντου!

 

(το "φτου, πάλι έχασα", δεν το πιάνω γιατί μπορεί να έχει πλάκα. Τι σχέση έχει ότι είναι αναρχικοί; Οποιοσδήποτε θα μπορούσε να το πει.)

 

Το ''αστείο'' υποτιθεται οτι ειναι το οτι περιμενεις να ακουσεις το ντου(επειδη ειναι πασιγνωστο το ανεκδοτακι), και ακους φτου εχασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη αναφερατε αστεια απο την παιδικη ηλικία θυμηθηκα οταν ειχαμε πάει σχεδον όλη η τάξη να δούμε το ροκυ4, στην φαση με το Ρώσσο και οταν αρχισε να ανακάμπτει ο ρόκυ και να του τις χωνει, εχει σηκωθει ολος ο σινεμας, έχουμε στριμωχθει όλοι μπροστα στην σκηνη, και βαραμε μπουνιες στον αερα για να βοηθησουμε :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol::lol::lol: τι μου θύμισες τώρα!

τα φάσκελα έπεφταν βροχή οποτε έλεγα αυτό το ανέκδοτο!

 

Επίσης στο ίδιο στυλ πάνω κάτω ήταν το "μπλε βελούδο" και το "τσσσ"

οποιος τα θυμάται και δεν βαριέται ας τα γράψει να καούμε λίγο!B)

 

 

κοκκινο βελουδο.το πιο σπ@@δικο ανεκδοτο ever!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol::lol::lol: τι μου θύμισες τώρα!

τα φάσκελα έπεφταν βροχή οποτε έλεγα αυτό το ανέκδοτο!

 

Επίσης στο ίδιο στυλ πάνω κάτω ήταν το "μπλε βελούδο" και το "τσσσ"

οποιος τα θυμάται και δεν βαριέται ας τα γράψει να καούμε λίγο!B)

 

Kαι τα ρόζ μπαλάκια ειναι σπαστικό ανεκδοτο!

Το τραβας σαν ιστορία 10-15 λεπτα!

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στελέχη πολυεθνικών συζητάνε κάπου στο Μανχάταν. Ο Αμερικανός με απελπισμένο ύφος εξομολογείται στους άλλους: «Με την Παγκόσμια Κρίση αναγκαστήκαμε να κλείσουμε 3 εργοστάσια»…

Ο Γερμανός προσπαθεί να τον καθησυχάσει: «Και εμείς απολύσαμε 40.000 υπάλληλους, Τζον, μη στεναχωριέσαι…»

Ο Έλληνας τους κοιτάζει και λέει και αυτός με θλιμμένο ύφος: «Αφήστε, και εμείς αναγκαστήκαμε να απολύσουμε 40 βουλευτές»…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

bannaρίστηκε κι ο washcloud που θα μπορούσε να το αναλάβει...

 

εγώ πάντως μετά το μπιριμπόπουλο που έγραφα επί μισή ώρα, έχω πάρει το κολάι, αλλά δυστυχώς δεν ξέρω κανένα από τα ανέκδοτα που λέτε.

 

Βέβαια αν κάποιος που τα ξέρει μου τα στείλει (δακτυλογραφημένα εννοείται), μπορώ να αναλάβω το ποστάρισμα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ''αστείο'' υποτιθεται οτι ειναι το οτι περιμενεις να ακουσεις το ντου(επειδη ειναι πασιγνωστο το ανεκδοτακι), και ακους φτου εχασα...

 

Α, είναι σαν το "ήταν μια κότα, σήκωσε το ένα πόδι, σήκωσε και τ' άλλο, κι έκανε ένα αυγό", που λέγαμε μικρά.

 

Επίσης υπάρχει το "ήταν μια γάτα, που ανέπνεε από τον κώλο. Μια μέρα κάθισε κάτω και πέθανε από ασφυξία".

 

ΥΓ. Γιατί μπαναρίστηκε ο wash; Στείλτε κανένα pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...