Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Από τις πρώτες της συνεντεύξεις μέχρι τις πιο πρόσφατες πριν από μερικούς μόνο μήνες, η Τζούλια έχει καταφέρει πολλές φορές να προκαλέσει με όσα έχει δηλώσει. Μερικές από τις εν λόγω δηλώσεις φαντάζουν μάλιστα ακόμα πιο προκλητικές μετά τις πρόσφατες εξελίξεις. Ας τις θυμηθούμε:

 

 

 

«Δεν πηγαίνω πουθενά για να κάνω το κέφι μου ή επειδή είμαι ψώνιο. Όπου εμφανίζομαι αμείβομαι. Δεν κάνω βήμα εάν δεν πληρωθώ».

Esquire, Αύγουστος-Σεπτέμβριος 2009

 

«Το σεξ γενικά πιστεύω ότι είναι ανάγκη, κάτι εντελώς οργανικό. Υπάρχουν στιγμές που απλώς πρέπει να το κάνεις για να ξαλαφρώσεις, για να φύγουν τα νεύρα σου. Μόλις κάνεις σεξ ηρεμείς, το πρόσωπό σου γαληνεύει, τα πουλάκια κελαηδούν, όλα γύρω σου είναι ωραία».

Nitro, Σεπτέμβριος 2008

 

«Δεν είχα ποτέ ταµπού. Φαντάσου ότι από πέντε χρονών χόρευα έξαλλα κι έκανα κάτι σαν στριπτίζ. Επίσης, κυκλοφορούσα πάντα γυμνή».

Nitro, Σεπτέμβριος 2008

 

«Το ξέρω ότι στη φάση που είμαι χρειάζεται να γίνει μια δραματική αλλαγή στη δημόσια εικόνα μου. Το καταλαβαίνω. Και προφανώς δεν είμαι ευχαριστημένη με το διασυρμό στον οποίο έχω υποβληθεί».

Nitro, Ιανουάριος 2010

 

«Είμαι πολύ βαρετή στο σεξ. Καμία σχέση με αυτά που φαντάζονται για μένα. Μπορεί να κάνω σεξ με τη νυχτικιά της γιαγιάς, αυτό που ίσα ίσα σηκώνεις τη φούστα. Για να κάνω τσίρκο και ακροβατικά, πρέπει να είμαι πολύ αναμμένη».

Nitro, Ιανουάριος 2010

 

«Έχω κερδίσει όλα τα άλλα εκτός από το σεβασμό. Θέλω να κάνω πράγματα για να με σέβεται ο κόσμος».

Nitro, Ιανουάριος 2010

 

«Τα μοναδικά πράγματα που δεν κάνω μπροστά στις κάμερες είναι σεξ και να κλαίω».

Nitro, Ιανουάριος 2010

 

«Σε λιγότερο από ένα μήνα θα κυκλοφορή­σω το δικό μου DVD, το οποίο περιλαμβά­νει τα πιο καυτά στιγμιότυπα που απει­κονίζουν εμένα την ίδια εντελώς γυμνή σε άψογες καλλιτεχνικές σκηνές. Είναι το δώρο μου στον κόσμο που άκουσε τόσα πολλά και θέλει να δει την Τζούλια έτσι όπως δεν την έχει δει ποτέ. Πρόκειται για μια δική μου παραγωγή, την οποία θα τη διαθέσω εγώ η ίδια, σε συνεργασία με κο­ρυφαία εταιρία παραγωγών. Όλη η Ελλά­δα θα έχει στα χέρια της την Τζούλια. Θα τα δείξω όλα».

Down Town, Ιανουάριος 2010

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Σε λιγότερο από ένα μήνα θα κυκλοφορή­σω το δικό μου DVD, το οποίο περιλαμβά­νει τα πιο καυτά στιγμιότυπα που απει­κονίζουν εμένα την ίδια εντελώς γυμνή σε άψογες καλλιτεχνικές σκηνές. Είναι το δώρο μου στον κόσμο που άκουσε τόσα πολλά και θέλει να δει την Τζούλια έτσι όπως δεν την έχει δει ποτέ. Πρόκειται για μια δική μου παραγωγή, την οποία θα τη διαθέσω εγώ η ίδια, σε συνεργασία με κο­ρυφαία εταιρία παραγωγών. Όλη η Ελλά­δα θα έχει στα χέρια της την Τζούλια. Θα τα δείξω όλα».

Down Town, Ιανουάριος 2010

 

Ευχαριστούμε Τζούλια πολύ καλλιτεχνικό το τσοντάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε Τζούλια πολύ καλλιτεχνικό το τσοντάκι.

 

offtopic

 

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι αν δεχθούμε ότι η μέση, "κατά κεφαλήν" δαπάνη για τσόντες είναι σταθερή τότε η Τζούλια μείωσε το έλειμμα εισαγωγών-εξαγωγών κατά ~4.000.000 ευρώ. Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ. Μακάρι να υπογράψει και με καμιά Vivid ή Wicked Pictures να κάνει επιτέλους και καμιά Ελληνίδα "διεθνή καριέρα" που μας τα έχουν πρήξει Βισσο-βανδές. Πρώτος θα παραβώ τις "αρχές" μου και θα αγοράσω original τσόντα.

 

/offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο για αυτά είναι έτσι όπως μπιφτεκώνεται, η ποιότητα θα παραμείνει συγκεντρωμένη στην Private.

 

Ποτέ δεν ήμουν fan του ευρωπαϊκού κινηματογράφου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κάστινγκζ καλά είναι, αλλά λίγο μακιγιάζ δεν έβλαψε.

Εκτός από το κάστινγκ της έηντζελ νταρκ ξερωγω.

 

Η οποια επαιξε για την εν λογω εταιρια, οποτε μπορει να τις δουμε και να συμπρωταγωνιστουνε :-).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...