Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλιμπαιδισμός. Αστειάκι απο τα παλιά.

 

Όταν ήμουν μικρός κατάπια μια βελόνα. Αλλά δεν έπαθα τίποτα.

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

 

 

 

 

 

 

Μια βελονα απο πικ απ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Washcloud: Καλό αλλά για να γίνει πιο "αντιπροσωπευτικό" θα ήταν καλύτερα αν το όνομα αντί για "καθιστή αρκούδα" ήταν "Μακρύς Μονόφθαλμος Βόας".

 

Manuel: Δε το πιασα...

 

Έχασες! Ήμουν έτοιμος να γράψω ότι το ανέκδοτο θα ήταν καλύτερο άμα στο λόγο της η τύπισσα έλεγε πχ ότι οι καλύτεροι εραστές είναι οι Ιταλοί, και αυτός απαντούσε Καθιστή Αρκούδα Ντοναντόνι (ξέρω εγώ). Θέλει λίγο έρευνα για να βρεθεί ένα όνομα που να βγάζει γέλιο.

 

Αλλιώς (second option), θα είχε πλάκα ο τύπος να μιλάει με ξενική προφορά και στο τέλος να σκάει ότι ήταν, και καλά, Έλληνας.

 

Χμμ... τώρα που το σκέφτομαι, ίσως καλή επιλογή θα ήταν το Πόντιοι. Οπότε βγαίνει το Καθιστή Αρκούδα Ουσταμπασίδης.

 

Τώρα που το ξανασκέφτομαι, μάλλον δεν το έπιασα το ανέκδοτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασες! Ήμουν έτοιμος να γράψω ότι το ανέκδοτο θα ήταν καλύτερο άμα στο λόγο της η τύπισσα έλεγε πχ ότι οι καλύτεροι εραστές είναι οι Ιταλοί, και αυτός απαντούσε Καθιστή Αρκούδα Ντοναντόνι (ξέρω εγώ). Θέλει λίγο έρευνα για να βρεθεί ένα όνομα που να βγάζει γέλιο.

...Kαθιστή Αρκούδα Μπερλουσκόνι, ίσως...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόλλησε η ακίδα ; :fear:

 

 

επειδη ειναι πολυ μικρη η μυτη σαν ακιδα γιαυτο το ειπα ετσι. βελονες και καρφιτσες ειναι πιο μακρουλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασες! Ήμουν έτοιμος να γράψω ότι το ανέκδοτο θα ήταν καλύτερο άμα στο λόγο της η τύπισσα έλεγε πχ ότι οι καλύτεροι εραστές είναι οι Ιταλοί, και αυτός απαντούσε Καθιστή Αρκούδα Ντοναντόνι (ξέρω εγώ). Θέλει λίγο έρευνα για να βρεθεί ένα όνομα που να βγάζει γέλιο.

 

Αλλιώς (second option), θα είχε πλάκα ο τύπος να μιλάει με ξενική προφορά και στο τέλος να σκάει ότι ήταν, και καλά, Έλληνας.

 

Χμμ... τώρα που το σκέφτομαι, ίσως καλή επιλογή θα ήταν το Πόντιοι. Οπότε βγαίνει το Καθιστή Αρκούδα Ουσταμπασίδης.

 

Τώρα που το ξανασκέφτομαι, μάλλον δεν το έπιασα το ανέκδοτο...

 

Πρώτη φορά το άκουσα με Άραβες και Κρητικούς,

οπότε λέει στο τέλος ... χαιρω πολύ Ισμαήλ Σφακιαναααάκης (με κρητική προφορά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...