Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αλλά βρήκα αυτόν που δεν τον ήξερα κι έπαθα mancrush με την πάρτη του, κόβω χαρτάκια με oneliners και τα κολλάω στο ψυγείο, το γραφείο, στην οθόνη, στο msn, στην υπογραφή μου παντού.

 

Δεν τα βρήκα στο site του μήπως δεν έψαξα καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παει ενας γαιδαρος στον φουρνο, και λεει στον φουρναρη

-1 κιλο ψωμι.

(ο φουρναρης εχει χαζεψει και δεν κανει τιποτα, γαιδαρος και να ζηταει ψωμι?) ο γαιδαρος του ξαναλει.

-1 κιλο ψωμι.

ο φουρναρης του το δινει...

-ποσο κανει?

-τιποτα, κερασμενο.

-ευχαριστω.

ο φουρναρης αφου εφυγε ο γαιδαρος, καθεται και μονολογει. (ενας γαιδαρος ηρθε και μου ζητησε ψωμι. τι αλλο θα δουμε σημερα?)

εκεινη την στιγμη μπενει ξανα μεσα ο γαιδαρος και του λεει.

-μηπως εχεις και μια σακουλα γιατι ειμαι με το μηχανακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παει ενας γαιδαρος στον φουρνο, και λεει στον φουρναρη

-1 κιλο ψωμι.

(ο φουρναρης εχει χαζεψει και δεν κανει τιποτα, γαιδαρος και να ζηταει ψωμι?) ο γαιδαρος του ξαναλει.

-1 κιλο ψωμι.

ο φουρναρης του το δινει...

-ποσο κανει?

-τιποτα, κερασμενο.

-ευχαριστω.

ο φουρναρης αφου εφυγε ο γαιδαρος, καθεται και μονολογει. (ενας γαιδαρος ηρθε και μου ζητησε ψωμι. τι αλλο θα δουμε σημερα?)

εκεινη την στιγμη μπενει ξανα μεσα ο γαιδαρος και του λεει.

-μηπως εχεις και μια σακουλα γιατι ειμαι με το μηχανακι?

 

το πιο παραξενο είναι πως ζητούσε -1 κιλό ψωμί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας άνδρας επιβιβάζεται στο αεροπλάνο, κάθεται στη θέση του και καθώς βάζει τη ζώνη του, βλέπει να μπαίνει στο αεροπλάνο η πιο όμορφη γυναίκα που έχει δει ποτέ στη ζωή του. Αντιλαμβάνεται ότι έρχεται κατ’ευθείαν σ’αυτόν και τον πιάνει κρύος ιδρώτας βλέποντας την γυναίκα να κάθεται στη διπλανή θέση.

Ανυπομονώντας να αρχίσει κουβεντούλα μαζί της, τη ρωτά:

- Επαγγελματικό ή ταξίδι αναψυχής;

- Συνέδριο Νυμφομανών στο Σικάγο, του απαντά η γυναίκα.

“Θεούλη μου”, σκέφτεται ξεροκαταπίνοντας, “Η πιο όμορφη γυναίκα που έχω δει, κάθεται μερικά εκατοστά παραπέρα και πάει σε συνέδριο νυμφομανών!”

Προσπαθώντας να κρατήσει την ψυχραιμία του της λέει:

- Πολύ συναρπαστικό. Και με πια ιδιότητα πηγαίνετε εκεί;

- Είμαι εισηγήτρια. Χρησιμοποιώ τις εμπειρίες μου για να απομυθοποιήσω μερικούς δημοφιλείς μύθους για την σεξουαλικότητα, απαντά αυτή.

- Αλήθεια, και ποιοι είναι αυτοί οι μύθοι; ρωτά ο άνδρας.

- Ένας από αυτούς είναι ότι οι άνδρες της Αφρικανικής φυλής έχουν μεγάλο πέος, ενώ στην πραγματικότητα είναι οι Ινδιάνοι της Αμερικής που ξεπερνούν τις περισσότερες προσδοκίες. Ένας άλλος μύθος είναι ότι οι Γάλλοι είναι οι καλύτεροι εραστές, όμως οι ελληνικής καταγωγής άνδρες είναι οι καλύτεροι.

Ξαφνικά, η γυναίκα κοκκινίζει από ντροπή και του λέει:

- Συγνώμη, δεν θα έπρεπε να συζητώ αυτά τα πράγματα μαζί σας μιας και δεν ξέρω ούτε το όνομά σας.

- Καθιστή Αρκούδα Παπαδόπουλος, λέει ο άνδρας απλώνοντας το χέρι του να συστηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνάρας οδηγεί στην Σαουδική Αραβία και περνάει με κόκκινο. Ένας μπάτσος τον σταματά.

-Κύριε, περάσατε με κόκκινο.

-Ε και;;; Λέγε πόσο είναι το πρόστιμο να τελειώνουμε.

-Δεν υπάρχει πρόστιμο, κύριε. Θα πρέπει να σάς συλλάβω και να σας πάω στο αυτόφωρο.

-Τι αυτόφωρο ρε φίλε! Κόψε την κλήση να τελειώνουμε!

Τελικά ο μπάτσος τον μπαγλαρώνει και τον πηγαίνει στο δικαστήριο, που στεγάζεται στο κτίριο των φυλακών, είναι άθλιο και τρομακτικό. Μπόλικος κόσμος περιμένει να δικαστεί, στη σειρά και ο Ελληναράς φίλος μας. Ο Σαουδάραβας πρόεδρος του δικαστηρίου αρχίζει:

-Τι έκανες, ρωτά τον Έλληνα.

-Πέρασα με κόκκινο, κύριε δικαστά. Κόψτε μου ένα πρόστιμο, να πληρώσω.

-Δεν έχει πρόστιμα εδώ. Χασάν, πάρε τον και πήδα τον.

-Μα τι λέτε κύριε πρόεδρε, λέει ο Έλληνας κατατρομαγμένος. Πείτε μου πόσο κάνει, να πληρώσω!

-Χασάν, πάρε τον και πήδα τον είπα. Ο επόμενος, εσύ τι έκανες ;

-Έκλεψα, κύριε δικαστά.

-Χασάν, πάρε τον και κόψε του τα χέρια. Ο επόμενος, εσύ τι έκανες ;

-Σκότωσα, κύριε δικαστά.

-Χασάν, πάρε τον και κόψε του το κεφάλι.

Ο Χασάν, 180 κιλά, δίφυλλη ντουλάπα, καραφλός, με γυαλισμένο κεφάλι και ο ιδρώτας κάνουλα. Βουτά και τους 3 μαζί από τον λαιμό και τους σέρνει έξω από το δικαστήριο, προς τις φυλακές.

Οπότε ο Ελληναράς γυρίζει και του λέει:

-Πού σαι, Χασάν- κοίτα, μην μπερδευτούμε, ε; Εγώ είμαι για πήδημα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας άνδρας επιβιβάζεται στο αεροπλάνο, κάθεται στη θέση του και καθώς βάζει τη ζώνη του, βλέπει να μπαίνει στο αεροπλάνο η πιο όμορφη γυναίκα που έχει δει ποτέ στη ζωή του. Αντιλαμβάνεται ότι έρχεται κατ’ευθείαν σ’αυτόν και τον πιάνει κρύος ιδρώτας βλέποντας την γυναίκα να κάθεται στη διπλανή θέση.

Ανυπομονώντας να αρχίσει κουβεντούλα μαζί της, τη ρωτά:

- Επαγγελματικό ή ταξίδι αναψυχής;

- Συνέδριο Νυμφομανών στο Σικάγο, του απαντά η γυναίκα.

“Θεούλη μου”, σκέφτεται ξεροκαταπίνοντας, “Η πιο όμορφη γυναίκα που έχω δει, κάθεται μερικά εκατοστά παραπέρα και πάει σε συνέδριο νυμφομανών!”

Προσπαθώντας να κρατήσει την ψυχραιμία του της λέει:

- Πολύ συναρπαστικό. Και με πια ιδιότητα πηγαίνετε εκεί;

- Είμαι εισηγήτρια. Χρησιμοποιώ τις εμπειρίες μου για να απομυθοποιήσω μερικούς δημοφιλείς μύθους για την σεξουαλικότητα, απαντά αυτή.

- Αλήθεια, και ποιοι είναι αυτοί οι μύθοι; ρωτά ο άνδρας.

- Ένας από αυτούς είναι ότι οι άνδρες της Αφρικανικής φυλής έχουν μεγάλο πέος, ενώ στην πραγματικότητα είναι οι Ινδιάνοι της Αμερικής που ξεπερνούν τις περισσότερες προσδοκίες. Ένας άλλος μύθος είναι ότι οι Γάλλοι είναι οι καλύτεροι εραστές, όμως οι ελληνικής καταγωγής άνδρες είναι οι καλύτεροι.

Ξαφνικά, η γυναίκα κοκκινίζει από ντροπή και του λέει:

- Συγνώμη, δεν θα έπρεπε να συζητώ αυτά τα πράγματα μαζί σας μιας και δεν ξέρω ούτε το όνομά σας.

- Καθιστή Αρκούδα Παπαδόπουλος, λέει ο άνδρας απλώνοντας το χέρι του να συστηθεί.

 

Washcloud: Καλό αλλά για να γίνει πιο "αντιπροσωπευτικό" θα ήταν καλύτερα αν το όνομα αντί για "καθιστή αρκούδα" ήταν "Μακρύς Μονόφθαλμος Βόας".

 

Manuel: Δε το πιασα...

 

ThReSh: l0l, pwn3d!

 

alexzzz: Μου αρέσει όμως που πάλι είμαστε οι καλύτεροι...

 

status: Μαλακίες λέει, μακρύτερη την έχουν οι Ηρακλειώτες.

 

@@sos@@: χα ... η περιγραφή ... ίδια το ... αστέρι μου :-)

 

liopyr: Μαλάκες έχασα τον καπνό μου απ' τα γέλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα έχωνες κάπου και τον FarCry να δίνει link σχετικό με την επιστημονική απόδειξη πως κάποια άλλη απ' τις αναφερθείσες φυλές/εθνικότητες είναι που κατέχει τα πρωτεία, θα ήταν πιο "αντιπροσωπευτικό" το post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιμπαιδισμός. Αστειάκι απο τα παλιά.

 

Όταν ήμουν μικρός κατάπια μια βελόνα. Αλλά δεν έπαθα τίποτα.

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιμπαιδισμός. Αστειάκι απο τα παλιά.

 

Όταν ήμουν μικρός κατάπια μια βελόνα. Αλλά δεν έπαθα τίποτα.

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

Δεν έπαθα τίποτα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

κοιμήθηκα 30 λεπτά, έχει 45sec που ξύπνησα, μ' άρεσε :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...