Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αυτό παίζει να είναι και το αγαπημένο μου ανέκδοτο! Και μόλις μου έμαθες την τελειότερη εκδοχή για να το λέω! Χρόνια τώρα ήμουν ανάμεσα σε δύο ατάκες punchline και δεν μπορούσα να βρω την καλύτερη. Επίσης το χτίσιμο σου ήταν πολύ καλύτερο από το δικό μου.

 

Ατάκα 1

 

-Το μυστικό της ζωής, είναι αυτό το ποτάμι.

-ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ;!!!

(ήρεμα και με σοφία, αλλά με απορία)

-Τι, δεν είναι;

 

 

Ατάκα 2

 

-ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ;!!!

(πάντα ήρεμα, αλλά σαν να το συνειδητοποιεί και ο ίδιος)

-Δεν είναι, ε;

 

 

Ξέρω ότι σε εκνευρίζουν οι αναλύσεις και είπα να μην την κάνω για να σε τιμήσω για αυτό το δώρο που μου προσέφερες, αλλά σκέφτηκα δε [κατάλαβες τι...] κι αυτός. :P:mrgreen:B)

 

 

 

Και πάνω που είχα χαρεί, διαβάζω κι αυτό. Τι να γράψει κανείς γι' αυτό το ανέκδοτο. Ας μην γράψω τίποτα. Θα πω μόνο πως χτυπιόμουν στα γέλια 5 λεπτά μ' αυτή τη σαχλαμάρα. Τέλειο!

 

Εχω 10 λεπτα που χτυπιεμαι με την πρωτη εκδοχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου το χαλάς ρε pournaras. Η τελειότερη εκδοχή είναι αυτή του Lucifer. Έτσι πρέπει να λέγεται το ανέκδοτο. Τελείωσε το debate λέμε, μη με βάζεις να ψάχνομαι ξανά. ΑΑΑΡΓΚ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συζήτηση μεταξύ δύο κλειτορίδων:

-Έμαθα ότι είσαι ανοργασμικιά.

-Οι κακές οι γλώσσες φταίνε.

Αλτέρνατιβ:

>Συζητάγανε δυό κλειτορίδες:
-"Κομμένη" σε βλέπω σήμερα,έχεις κάτι;
-Άσε,με γλωσσοφάγανε χτες.

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου το χαλάς ρε pournaras. Η τελειότερη εκδοχή είναι αυτή του Lucifer. Έτσι πρέπει να λέγεται το ανέκδοτο. Τελείωσε το debate λέμε, μη με βάζεις να ψάχνομαι ξανά. ΑΑΑΡΓΚ!

 

Κι' όμως, θα συμφωνήσω με pournara. Απλά ο πρόλογος που κάνει ο lou δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το Punchilne παντως το καλυτερο που εχω ακουσει ειναι το

 

-Και γιατι να ειναι ο βραχος και να μην ειναι αυτο εκει το ρυακι?

-Λες να ειναι το ρυακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ο Μπρους-Λι και περπατούσε στον δρόμο. Εκεί λοιπόν που προχωρούσε σκοντάφτει σε ένα λυχνάρι. Το σηκώνει, το ξεσκονίζει και ξαφνικά πετάγεται από μέσα το τζίνι το οποίο ως συνήθως θα του πραγματοποιούσε 1 ευχή. Χωρίς να σκεφτεί στιγμή ο Μπρους-Λι του ζητάει να του εμφανίσει μια κοπέλα, που να είναι μουνάρ@, να έχει κωλάρα κ.τ.λ και να έχει το ένα στήθος νούμερο 2 και το άλλο νούμερο 8. (Σύμφωνα με το μετρικό σύστημα των σουτιέν πάντα).

Παραξενεύεται το τζίνι με αυτην την περίεργη επιθυμία αλλά επειδή ήταν υποχρεωμένο να την εκπληρώσει κάνει ένα κλικ με τα δάχτυλα και εμφανίζεται μια θεογκόμενα με κωλάρες και τα σχετικά, που το ένα το βυζί ήταν Νο 2 και το άλλο Νο 8.

Και κάνει και ο Μπρους-Λι:

 

 

Αιαααααααααά

bruce_lee_019.jpg

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου το χαλάς ρε pournaras. Η τελειότερη εκδοχή είναι αυτή του Lucifer. Έτσι πρέπει να λέγεται το ανέκδοτο. Τελείωσε το debate λέμε, μη με βάζεις να ψάχνομαι ξανά. ΑΑΑΡΓΚ!

 

η τελειότερη εκδοχή είναι

 

 

 

-Βλέπεις εκείνη την ιτιά που γέρνει στη λίμνη;

-Τη βλέπω γέροντα!!!

-Αυτή η ιτιά δίπλα στη λίμνη είναι το νόημα της ζωής.

 

Ο τύπος ζαλίζεται, τρελαίνεται, "τόσος κόπος γι' αυτό" θέλει να σκοτώσει τον γέροντα αλλά αιμορραγεί πολύ και είναι αδύναμος. Εν τέλει απλώς φωνάζει όλος νεύρα "ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΙΤΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΛΙΜΝΗ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Η ΛΙΜΝΗ ΔΗΛΑΔΗ;"

 

Ο γέροντας τον κοιτάει και απαντάει σκεπτικός

 

 

"Λες;"

 

 

κι ο τύπος τότε του λέει :

 

 

"...Καλαματιανό ή Αλβανικό, γέροντα;"

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλτέρνατιβ:

>Συζητάγανε δυό κλειτορίδες:
-"Κομμένη" σε βλέπω σήμερα,έχεις κάτι;
-Άσε,με γλωσσοφάγανε χτες.

:lol:

 

μπορεις να πεις και με ματιασανε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members
Λοιπόν, μόλις το έλεγα στη δικιά μου (μαζί με τον Κόναν) και με έπιασε νευρικό, οπότε ας το γράψω κι εδώ:

 

Είναι λοιπόν ένας τύπος και ψάχνει το νόημα της ζωής.

Πάει στον γέρο πατέρα του, πατέρα, είσαι μεγάλος, έχεις φάει τη ζωή με το κουτάλι, πέρασες πολλά. Μήπως ξες το νόημα της ζωής;

-Παιδί μου, έχω ζήσει πολλά, αλλά αυτό δε μπορώ να στο απαντήσω. Είναι διαφορετικό για μας τους απλούς ανθρώπους, ο καθένας το βλέπει αλλιώς. Ρώτα κάποιον σοφότερο από εμένα αν θες σώνει και καλά απάντηση.

 

Πάει στον παππού του, 109 χρονών ξερωγώ, παππού, είσαι σα σταφίδα, έχεις ζήσει 12 πολέμους και γλύτωσες από καρκίνο επειδή πέθανε πρώτος από γηρατειά, ποιο είναι το νόημα της ζωής;

-Εγγονάαααακι μου, δεν ξέρω, είμαι μεγάαααλος μα ποτέεεε (τρεμάμενη φωνή είναι αυτό ε) δεν ήμουνα σοφόοος... Ρώτα κανέναν άνθρωπο του θεούυυ....

 

Πάει στον παπά του χωριού, παπά είσαι άνθρωπος του θεού, έχεις μελετήσει τα άγια κείμενα, έχεις προσευχηθεί περισσότερες φορές απ' όσες έχεις κατουρήσει. Ποιο το νόημα της ζωής;

-Τέκνον μου, δεν ξέρω, τέτοια πράγματα δε τα μαθαίνει κανείς, τα βιώνει. Ρώτα κανένα μοναχό.

 

Πάει στο μοναχό, μοναχέ έχεις δει λιγότερους ανθρώπους απ' όσες γυναίκες έχει πηδήξει ο Γαβαλάς, έχεις διαλογιστεί όσο δεν πάει, έχεις φτάσει σε επίπεδο ζεν. Ποιο το νόημα της ζωής;

-Αδελφέ μου, δεν ξέρω, ο θεός δε μου έχει αποκαλύψει ακόμα αυτό το μυστικό. Ρώτα τον ηγούμενο.

 

Στον ηγούμενο, ηγούμενε είσαι ο ηγούμενος, δέρνεις αλλά δε γαμάς, είσαι ντούπερ-άγιος, σίγουρα θα ξέρεις το νόημα της ζωής τόσο μαγκοσοφός που είσαι. Ποιο είναι;

-Παιδί μου, δε το ξέρω, αλλά έχω ακουστά για έναν μάγο 170 χρονών που ζει στα βάθη του Αμαζονίου και το ξέρει. Ίσως εκεί να βρεις την απάντηση.

 

Πουλάει σπίτια και αμάξια ο τύπος, πάει Βραζιλία, αγοράζει 2 γαλέτες, νερό και μια χατζάρα και χώνεται στη ζούγκλα. Κουνούπια, κούγκαρ, πιράνχας, ασθένειες, σκατά, ο τύπος έχει μείνει με ένα χέρι και η γάγγραινα προχωράει στα πόδια του, αλλά δε το βάζει κάτω, "θα πεθάνω αλλά θα μάθω". Σε μια φάση, σκάει σε ένα ξέφωτο και βλέπει έναν γέρο με μια γενειάδα 2 μέτρα να έχει αράξει κάτω από ένα δέντρο, με μια πιπάρα να και να κοιτάζει γαλήνιος μια λιμνούλα στο βάθος.

 

-ΓΕΡΟΝΤΑΑΑΑΑ, ΓΕΡΟΝΤΑ!!! Πέρασα τα μύρια όσα για να σε βρω, με δαγκώσανε κούγκαρ, ένα πιράνχα μου φαγε το δεξί παπάρι, μου κόψανε το χέρι οι ιθαγενείς για να βγάλουνε παραπάνω μερίδα για έναν καλεσμένο, αλλά σε βρήκα!!! Πες μου γέροντα, ποιο είναι το νόημα της ζωής;

 

Ο γέροντας τον κοιτάει με ένα μακάριο και σοφό βλέμμα και του δείχνει με την πίπα του προς τη λίμνη

 

-Βλέπεις εκείνη την ιτιά που γέρνει στη λίμνη;

-Τη βλέπω γέροντα!!!

-Αυτή η ιτιά δίπλα στη λίμνη είναι το νόημα της ζωής.

 

Ο τύπος ζαλίζεται, τρελαίνεται, "τόσος κόπος γι' αυτό" θέλει να σκοτώσει τον γέροντα αλλά αιμορραγεί πολύ και είναι αδύναμος. Εν τέλει απλώς φωνάζει όλος νεύρα "ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΙΤΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΛΙΜΝΗ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Η ΛΙΜΝΗ ΔΗΛΑΔΗ;"

 

Ο γέροντας τον κοιτάει και απαντάει σκεπτικός

 

"Λες;"

 

Εκτός του ότι θα συμφωνήσω ότι αυτή η εκδοχή είναι η καλύτερη και μιας και γενικά μου αρέσει να διαβάζω αναλύσεις ανεκδότων, είπα να το προχωρήσω ένα βήμα παραπέρα :P. Σκεφτόμουν, λοιπόν, πως το συγκεκριμένο ανέκδοτο θα μπορούσε να αξιοποιήσει τα spoiler tags ως εξής:

 

Είναι λοιπόν ένας τύπος και ψάχνει το νόημα της ζωής.

Πάει στον γέρο πατέρα του, πατέρα, είσαι μεγάλος, έχεις φάει τη ζωή με το κουτάλι, πέρασες πολλά. Μήπως ξες το νόημα της ζωής;

 

-Παιδί μου, έχω ζήσει πολλά, αλλά αυτό δε μπορώ να στο απαντήσω. Είναι διαφορετικό για μας τους απλούς ανθρώπους, ο καθένας το βλέπει αλλιώς. Ρώτα κάποιον σοφότερο από εμένα αν θες σώνει και καλά απάντηση.

 

Πάει στον παππού του, 109 χρονών ξερωγώ, παππού, είσαι σα σταφίδα, έχεις ζήσει 12 πολέμους και γλύτωσες από καρκίνο επειδή πέθανε πρώτος από γηρατειά, ποιο είναι το νόημα της ζωής;

 

-Εγγονάαααακι μου, δεν ξέρω, είμαι μεγάαααλος μα ποτέεεε (τρεμάμενη φωνή είναι αυτό ε) δεν ήμουνα σοφόοος... Ρώτα κανέναν άνθρωπο του θεούυυ....

 

Πάει στον παπά του χωριού, παπά είσαι άνθρωπος του θεού, έχεις μελετήσει τα άγια κείμενα, έχεις προσευχηθεί περισσότερες φορές απ' όσες έχεις κατουρήσει. Ποιο το νόημα της ζωής;

 

-Τέκνον μου, δεν ξέρω, τέτοια πράγματα δε τα μαθαίνει κανείς, τα βιώνει. Ρώτα κανένα μοναχό.

 

Πάει στο μοναχό, μοναχέ έχεις δει λιγότερους ανθρώπους απ' όσες γυναίκες έχει πηδήξει ο Γαβαλάς, έχεις διαλογιστεί όσο δεν πάει, έχεις φτάσει σε επίπεδο ζεν. Ποιο το νόημα της ζωής;

 

-Αδελφέ μου, δεν ξέρω, ο θεός δε μου έχει αποκαλύψει ακόμα αυτό το μυστικό. Ρώτα τον ηγούμενο.

 

Στον ηγούμενο, ηγούμενε είσαι ο ηγούμενος, δέρνεις αλλά δε γαμάς, είσαι ντούπερ-άγιος, σίγουρα θα ξέρεις το νόημα της ζωής τόσο μαγκοσοφός που είσαι. Ποιο είναι;

 

-Παιδί μου, δε το ξέρω, αλλά έχω ακουστά για έναν μάγο 170 χρονών που ζει στα βάθη του Αμαζονίου και το ξέρει. Ίσως εκεί να βρεις την απάντηση.

 

Πουλάει σπίτια και αμάξια ο τύπος, πάει Βραζιλία, αγοράζει 2 γαλέτες, νερό και μια χατζάρα και χώνεται στη ζούγκλα. Κουνούπια, κούγκαρ, πιράνχας, ασθένειες, σκατά, ο τύπος έχει μείνει με ένα χέρι και η γάγγραινα προχωράει στα πόδια του, αλλά δε το βάζει κάτω, "θα πεθάνω αλλά θα μάθω". Σε μια φάση, σκάει σε ένα ξέφωτο και βλέπει έναν γέρο με μια γενειάδα 2 μέτρα να έχει αράξει κάτω από ένα δέντρο, με μια πιπάρα να και να κοιτάζει γαλήνιος μια λιμνούλα στο βάθος.

 

-ΓΕΡΟΝΤΑΑΑΑΑ, ΓΕΡΟΝΤΑ!!! Πέρασα τα μύρια όσα για να σε βρω, με δαγκώσανε κούγκαρ, ένα πιράνχα μου φαγε το δεξί παπάρι, μου κόψανε το χέρι οι ιθαγενείς για να βγάλουνε παραπάνω μερίδα για έναν καλεσμένο, αλλά σε βρήκα!!! Πες μου γέροντα, ποιο είναι το νόημα της ζωής;

 

Ο γέροντας τον κοιτάει με ένα μακάριο και σοφό βλέμμα και του δείχνει με την πίπα του προς τη λίμνη

 

 

-Βλέπεις εκείνη την ιτιά που γέρνει στη λίμνη;

-Τη βλέπω γέροντα!!!

-Αυτή η ιτιά δίπλα στη λίμνη είναι το νόημα της ζωής.

 

Ο τύπος ζαλίζεται, τρελαίνεται, "τόσος κόπος γι' αυτό" θέλει να σκοτώσει τον γέροντα αλλά αιμορραγεί πολύ και είναι αδύναμος. Εν τέλει απλώς φωνάζει όλος νεύρα "ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΙΤΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΛΙΜΝΗ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Η ΛΙΜΝΗ ΔΗΛΑΔΗ;"

 

Ο γέροντας τον κοιτάει και απαντάει σκεπτικός

 

 

"Λες;"

 

 

 

 

 

 

 

 

Με αυτό τον τρόπο όχι μόνο τονίζεται το βάθος της αναζήτησης του ήρωα αλλά και η ματαιότητα της προσπάθειάς του, αφού κάθε απάντηση τον παραπέμπει αλλού και το τελικό spoiler, αυτό που θα έκρυβε την ύστατη απάντηση, καταλήγει τελικά να είναι μία ερώτηση.

 

Και για να απαντήσω στην απορία που μπορεί να γεννήθηκε σε πολλούς διαβάζοντας όλα τα παραπάνω,

 

 

ναι, ήταν ληγμένα

 

:P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλακιες, ετσι θα πρεπε να τελειωνει το ανεκδοτο

 

Είναι λοιπόν ένας τύπος και ψάχνει το νόημα της ζωής.

Πάει στον γέρο πατέρα του, πατέρα, είσαι μεγάλος, έχεις φάει τη ζωή με το κουτάλι, πέρασες πολλά. Μήπως ξες το νόημα της ζωής;

-Παιδί μου, έχω ζήσει πολλά, αλλά αυτό δε μπορώ να στο απαντήσω. Είναι διαφορετικό για μας τους απλούς ανθρώπους, ο καθένας το βλέπει αλλιώς. Ρώτα κάποιον σοφότερο από εμένα αν θες σώνει και καλά απάντηση.

 

Πάει στον παππού του, 109 χρονών ξερωγώ, παππού, είσαι σα σταφίδα, έχεις ζήσει 12 πολέμους και γλύτωσες από καρκίνο επειδή πέθανε πρώτος από γηρατειά, ποιο είναι το νόημα της ζωής;

-Εγγονάαααακι μου, δεν ξέρω, είμαι μεγάαααλος μα ποτέεεε (τρεμάμενη φωνή είναι αυτό ε) δεν ήμουνα σοφόοος... Ρώτα κανέναν άνθρωπο του θεούυυ....

 

Πάει στον παπά του χωριού, παπά είσαι άνθρωπος του θεού, έχεις μελετήσει τα άγια κείμενα, έχεις προσευχηθεί περισσότερες φορές απ' όσες έχεις κατουρήσει. Ποιο το νόημα της ζωής;

-Τέκνον μου, δεν ξέρω, τέτοια πράγματα δε τα μαθαίνει κανείς, τα βιώνει. Ρώτα κανένα μοναχό.

 

Πάει στο μοναχό, μοναχέ έχεις δει λιγότερους ανθρώπους απ' όσες γυναίκες έχει πηδήξει ο Γαβαλάς, έχεις διαλογιστεί όσο δεν πάει, έχεις φτάσει σε επίπεδο ζεν. Ποιο το νόημα της ζωής;

-Αδελφέ μου, δεν ξέρω, ο θεός δε μου έχει αποκαλύψει ακόμα αυτό το μυστικό. Ρώτα τον ηγούμενο.

 

Στον ηγούμενο, ηγούμενε είσαι ο ηγούμενος, δέρνεις αλλά δε γαμάς, είσαι ντούπερ-άγιος, σίγουρα θα ξέρεις το νόημα της ζωής τόσο μαγκοσοφός που είσαι. Ποιο είναι;

-Παιδί μου, δε το ξέρω, αλλά έχω ακουστά για έναν μάγο 170 χρονών που ζει στα βάθη του Αμαζονίου και το ξέρει. Ίσως εκεί να βρεις την απάντηση.

 

Πουλάει σπίτια και αμάξια ο τύπος, πάει Βραζιλία, αγοράζει 2 γαλέτες, νερό και μια χατζάρα και χώνεται στη ζούγκλα. Κουνούπια, κούγκαρ, πιράνχας, ασθένειες, σκατά, ο τύπος έχει μείνει με ένα χέρι και η γάγγραινα προχωράει στα πόδια του, αλλά δε το βάζει κάτω, "θα πεθάνω αλλά θα μάθω". Σε μια φάση, σκάει σε ένα ξέφωτο και βλέπει έναν γέρο με μια γενειάδα 2 μέτρα να έχει αράξει κάτω από ένα δέντρο, με μια πιπάρα να και να κοιτάζει γαλήνιος μια λιμνούλα στο βάθος.

 

-ΓΕΡΟΝΤΑΑΑΑΑ, ΓΕΡΟΝΤΑ!!! Πέρασα τα μύρια όσα για να σε βρω, με δαγκώσανε κούγκαρ, ένα πιράνχα μου φαγε το δεξί παπάρι, μου κόψανε το χέρι οι ιθαγενείς για να βγάλουνε παραπάνω μερίδα για έναν καλεσμένο, αλλά σε βρήκα!!! Πες μου γέροντα, ποιο είναι το νόημα της ζωής;

 

 

 

 

-Google is your friend

 

 

ή

 

 

-Θα σε γελασω, αλλα standar τα σημαδια του Τζορβα ειναι απο αεροβολο!

 

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ο Τοτος και ετοιμαζεται να βγει ραντεβου με την Αννουλα...

Εχοντας ετοιμαστει για να φυγει απο το σπιτι,

τον ρωταει ο πατερας του

- "Τοτε, προφυλακτικο μαζι σου πηρες??"

- "Εχω παρει μπαμπα και αμα γινει τιποτα με την Αννουλα θα το βαλω"

- "Και που ξερω εγω οτι θα το φορεσεις??? Αν δεν το βαλεις εδω, εξω δεν βγαινεις!!!"

- "Ελα ρε μπαμπα, τι βλακειες ειναι αυτες που λες...!!"

- "Οχι παιδι μου. Ξερεις τι γινεται στις μερες μας πια?? Αν δεν το βαλεις απο εδω να ειμαι σιγουρος, εξω δεν βγαινεις"

- "Ε, καλα τοτε ρε μπαμπα, Για να μην με ζαλιζεις και περιμενει και η Αννουλα, θα το βαλω τωρα"

....και ετσι ο Τοτος φοραει το προφυλακτικο απο σπιτι και βγαινει εξω να παει να παρει την Αννουλα.

Την παει την Αννουλα λοιπον στην παραλια και αρχιζουν τα φιλια, τις αγκαλιες κτλ κτλ

Αφου εχει περασει καμποση ωρα ,ο Τοτος περνει την αποφαση και ρωταει την Αννουλα "Αννουλα, θες να κανουμε ερωτα???"

....και απανταει η Αννουλα " Τοτε, νομιζω οτι τωρα ειναι η καταλληλη ωρα"

....και ετσι την παίρνει ο Τοτος και πανε σε ενα δωματιο ξενοδοχειου να ολοκληρωσουν.

Αφου εχουν μεινει μονο με τα εσωρουχα, αρχιζει η Αννουλα να βγαζει σιγα σιγα και τα εσωρουχα και να λεει στον Τοτο

"Τοτε, τα βλεπεις αυτα τα ζουμερα ζυζακια;; , μονο ο καυτος ηλιος του καλοκαιριου τα εχει νιωσει, αυτο το τουρλωτο λωλαρακι το βλεπεις;; , μονο ο ανεμος κατω απο τη φουστα το εχει αγγιξει, αυτο το τρυφερο νουνακι το βλεπεις;; ,μονο το τρεχουμενο νερο του μπανιου το εχει αγγιξει"

κατεβαζει και ο Τοτος το μποξερακι και λεει

 

" Αυτο το βλεπεις; Ακομα στη ζελατινα ειναι."

 

 

**************************************************************************************

 

Ένα βράδυ ένα ζευγάρι έχει πέσει για ύπνο. Ο άνδρας αρχίζει να χαϊδεύει τη γυναίκα του απαλά. Αυτή γυρίζει και του λέει :

«Αχ, αγάπη μου δεν μπορώ. Έχω αύριο ραντεβού στο γυναικολόγο και θέλω να είμαι φρέσκια...»

Απογοητευμένος ο άνδρας γυρίζει πλευρό και προσπαθεί να κοιμηθεί. Μετά από λίγο όμως τη σκουντάει και τη

ρωτάει :

«Να σου πω θα πας και στον οδοντίατρο αύριο???»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να πεις και με ματιασανε :P

Όχι,με τίποτε.:P

Χάνεται η μαγεία του ανέκδοτου,μιας και το μάτι δεν προσμετράται στη κούραση της κλειτορίδας.

 

Ενώ η γλώσσα...;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Clopy-Paste απο άλλο σάιτ:

 

Παίζουν μπαράζ για πρόκριση στο Μουντιάλ, Σκωτία-Αγγλία διπλά ματς.

Πρώτο ματς στη Γλασκώβη και οι Άγγλοι προηγούνται από το 3' 1-0. Οι Σκωτσέζοι δεεεν... και ο Άγγλος κόουτς αποσύρει 5-6 παίκτες για να μην κουραστούν. Προσπαθούν οι Σκωτσέζοι αλλά δεεεν... Τέσπα, το ματς τελειώνει με τρεις Άγγλους στο τερέν με 0-1 και τη ρεβάνς στο Γουέμπλεϊ.

Οι Άγγλοι πείθουν τον προπονητή, ότι αφού οι Σκωτσέζοι δεεν..., να κατεβάσουν μόνο έναν παίκτη στο τερέν και αυτοί να κάτσουν σε μία παμπ δίπλα για μπύρες και, αν παρουσιαστεί πρόβλημα, να επέμβουν.

Ο κόουτς συμφωνεί και πάνε όλοι για μπύρες πλην του μικρού για την αγγαρεία. Μετά από κάνα μισάωρο κι ενώ στην παμπ δεν υπάρχει τηλεόραση, στέλνουν ένα βοηθό προπονητή, δίπλα στο στάδιο να δει πώς πάει το ματς. Ο τύπος μπαίνει μεσά και βλέπει στο μάτριξ το σκορ Αγγλία-Σκωτία 1-0 με γκολ του μικρού από το 20'. Ήσυχος2 γυρίζει πίσω, λέγοντας ότι όλα είναι ΟΚ και συνεχίζουν όλοι τις μπύρες. Υπολογίζοντας τη λήξη αποφασίζουν όλοι να πάνε στο γήπεδο και να πανηγυρίσουν. Μπαίνουν στο γήπεδο και βλέπουν στα μάτριξ τελικό σκορ 1-1 με ισοφάριση στο 60. "Αμάν τι θα παθαίναμε, παραλίγο να μας κάψει ο μαλάκας ο πιτσιρικάς" και πάνε στα αποδυτήρια να του την πουν.

Μπαίνουν μέσα και τον βλέπουν να κάθεται ντυμένος, έτοιμος να φύγει.

"Τι πήγες να μας κάνεις ρε βλαμμένε, άλλο ένα να τρώγαμε και θα μέναμε έξω. Μαλάκα, άχρηστε" και τα λοιπά.

 

Και απαντά ο μικρός:

 

Τι να σας κάνω ρε παιδιά, έφαγα κόκκινη στο 32'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...