Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

geeky αλλα εγω γελασα XD

ειναι απο την σειρα παιχνιδιων silent hill

 

Pyramid head saw his own reflection. There were no survivors. XD

 

 

Pyramid head walks into a bar. He hurt his head. XD

 

 

 

Pyramid Head went to Knight School to become a Knight, there were no Sir Vivors

 

 

Pyramid head (silent hill) walks into a bar and orders a drink. Bartender asks him, "Why the long face?" There were no survivors!

 

 

 

 

 

 

 

 

:-(:-):-D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::cry::-(

 

 

Πέθανα στα γέλια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μια 45χρονη γυναίκα έπαθε καρδιακή προσβολή και τη μεταφέρανε επειγόντως στο νοσοκομείο. Ενώ ήταν στο χειρουργείο, είχε μια υπερφυσική εμπειρία.

Βλέποντας το Θεό, τον ρώτησε...

"Ήρθε η ώρα μου;"

Εκείνος απάντησε:

"Όχι, έχεις να ζήσεις ακόμη για 43 έτη, 2 μήνες και 8 ημέρες".

Αφού ανάρρωσε, η γυναίκα αποφάσισε να παραμείνει στο νοσοκομείο και έκανε πλαστική προσώπου, λιποαναρρόφηση, μεγέθυνση μαστών και αφαίρεση κοιλιακού λίπους. Μάλιστα, κάλεσε και κομμώτρια να έρθει να της αλλάξει τα μαλλιά και έναν ορθοδοντικό να της κάνει "λίφτινγκ δοντιών". Σκέφθηκε, αφού είχε τόσο καιρό μπροστά της, ας τον ζούσε με τον καλύτερο τρόπο. Μετά την τελευταία της πλαστική εγχείριση και, αφού ανάρρωσε, βγήκε από το νοσοκομείο, πέρασε το δρόμο και την πάτησε ένα ασθενοφόρο. Περνώντας την πύλη του παραδείσου και φθάνοντας μπροστά στον Θεό, απαίτησε να μάθει τι συνέβη:

"Εσύ μου είπες ότι είχα ακόμη 43 χρόνια! Γιατί δεν με έσωσες από το ασθενοφόρο;;"

Κι εκείνος απάντησε...

"Δεν σε αναγνώρισα..."

 

 

 

ηθικο διδαγμα: η ματαιοδοξια σκοτωνει :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ένας ναυαγός σ' ένα νησί επί πολλά χρόνια μόνος του.

Επιβίωνε με μπανάνες, καρύδες, κάνα ψάρι κλπ...

Μια μέρα καθώς καθόταν και χάζευε τον ωκεανό, παρατηρεί κάτι μπουρμπουλήθρες. Οι μπουρμπουλήθρες πλησίαζαν προς το μέρος του και γίνονταν όλο και περισσότερες!

Ξάφνου, προβάλλει μία θεσπέσια θηλυκή φιγούρα με στολή δύτη! Με μία κίνηση slow - motion (a - la Hollywood ) βγάζει την κουκούλα και τη μάσκα αποκαλύπτοντας το ονειρεμένο της πρόσωπο. Ο ναυαγός είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό!

Η γκόμενα αρχίζει να κινείται προς το μέρος του με εμφανώς σεξουαλικές διαθέσεις...

Ανοίγοντας αργά και βασανιστικά το φερμουάρ της στολής της, κοιτάει με λάγνο βλέμμα τον ναυαγό & του λέει:

- Ναυαγέ, από πότε έχεις να καπνίσεις ένα καλό τσιγαράκι;

- Ουου, θα' ναι και 5 χρόνια! απαντάει εκείνος.

Βγάζει η γκόμενα ένα πακέτο Camel μέσα απ' τη στολή της και του το πετάει!

Κατεβάζοντας το φερμουάρ ακόμα χαμηλότερα, λίγο πιο κάτω από το στήθος, και κάνοντας το λάγνο βλέμμα ακόμα πιο έντονο του λέει:

- Ναυαγέ, από πότε έχεις να πιεις ένα καλό ουίσκυ "15 ετών";

- Ουου, θα είναι και 7 χρόνια!

Με μια κίνηση, η γκόμενα βγάζει ένα Dimple από τη στολή της και του το πετάει!

Έχοντας πλέον κατεβάσει το φερμουάρ μέχρι τον αφαλό, κοιτάει το ναυαγό στα μάτια και όλο νόημα του λέει:

- Ναυαγέ, από πότε έχεις να... περάσεις καλά;

Αυτός γουρλώνει τα μάτια του και χωρίς να μπορεί να πιστέψει στα αυτιά του για την τύχη του, της απαντάει με δάκρυα χαράς στα μάτια

- Αν μου πεις ότι έχεις και Playstation εκεί μέσα, θα πεθάνω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαινει μια θεογκομενα μεσα σ ενα μπαρ. ολοι γυρισανε προς το μερος της. τη ρωταει ο μπαρμαν:

-τι θα πιεις μωρο μου? κλεινοντας της το ματι ολο νοημα

-μμμμμμ μια μπυριτσα! λεγοντας με γαργαλιστικη φωνη

για να μν τα πολυλογουμε ο μπαρμαν υη κερασε ολο το ψυγει με τις μπυρες.

-θελω κι αλλη...

-βλεπω το τσουζουμε ε? ξανακλεινοντας της το ματι

εκεινη γελασε.

-εμενα με λενε μιχαλη. το ονοματακι σου?

-γκελη!

-πολυ ωραιο ονομα! αληθεια απο που βγαινει το γκελη?

-απ το βαγγελη!

 

συμβουλη: φετος το καλοκαιρι τα ματια σας 14! αν ψαχνετε γκομενα με @@ μπορει κ να τη βρειτε!

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:10 ----------

 

η διαφορα αναμεσα στν αμερικανιδα κ στν ελληνιδα:

 

στν αμερικη μπαινεις σ ενα σπιτι τεραστιο! πρωτα διασχιζεις το σαλονι, τν διαδρομο, τις κρεβατοκαμαρες κ τελος φτανεις στν κουζινα. με το που μπαινεις στν κουζινα βλεπεις τν τζενιφερ να γυριζει απο το νεροχυτη κ να σε καθοδηγει στν κρεβατοκαμαρα... θεε μου λες! ειναι 1 αγγελος! 1 μαλλι καταξανθο, 1 στηθος πετρα, 1 κορμι λαστιχο, 1 δοντι κατασπρο! το τελειο πλασμα!

 

ερχεσαι κ στν ελλαδα κ με το που μπαινεις βρισκεσαι ηδη στν κουζινα. η κουλα εχει τν πλατη γυρισμενη κ πλενει πιατα. παλι αργησες βαγγελη? εσυ που στο γαμο μας υποσχοσουν βοηθειες κ θαυματα! λεει στν αντρα της νευριασμενη. γυρναει οτν τελειωσει τα πιατα και... παναγια μου! λες 1 γκρεμο να πεσω! το φρικιο! εχει 1 σωμα λαστιχο απο αυτα της νταλικας, 1 στηθος πετρα μεγαλυτερο κ απο τσιμεντολιθο, 1 δοντι... 1 δοντι!, 1 μαλλι κατασπρο απο τις πολλες βαφες α! εχει κ 1 τουφα καρωτι 1 μαυρη κ 1 κοκκινη

 

τα συμπερασματα δικα σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
[...]

 

τα συμπερασματα δικα σας...

 

Το συμπέρασμά μου είναι ότι αυτά που γράφεις ΔΕΝ είναι ελληνικά. :-)

 

Σε παρακαλώ να έχεις υπ' όψιν σου ότι στο παρόν forum δεν επιτρέπονται τα greeklish αλλά ούτε και η γραφή SMS, την οποία μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι χρησιμοποιείς κατά κόρον.

 

Φρόντισε λοιπόν το επόμενό σου μήνυμα να είναι σε ορθά ελληνικά αλλιώς κινδυνεύει να διαγραφεί. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουστε κι αυτο

 

ηταν ενας ο οποιος ηθελε να αγορασει βιντεο. παει στο κοντινοτερο καταστημα με ηλεκτρονικα και περνει ενα τελευταιας τεχνολογιας. την αλλη μερα πηγαινει στο καταστημα εκνευριμενος και λεει στον υπαλληλο:

-φιλε το μηχανημα που μου εδωσες ειναι μαπα! τοσα λεφτα εδωσα!

τι να κανει ο υπαλληλος, του λεει να το πανε στο σερβις. το ανοιγει ο τεχνικος και με εκπληξη βλεπει οτι η συσκευη ειναι γεματη νερο.

-κυριε μου τι του κανατε? ρωταει ο τεχνικος

-ακου φιλε! το εβαλα προσεκτικα μεσα στο νερο, παταω play μα δεν πλεει! θελω αντικατασταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουστε κι αυτο

 

ηταν ενας ο οποιος ηθελε να αγορασει βιντεο. παει στο κοντινοτερο καταστημα με ηλεκτρονικα και περνει ενα τελευταιας τεχνολογιας. την αλλη μερα πηγαινει στο καταστημα εκνευριμενος και λεει στον υπαλληλο:

-φιλε το μηχανημα που μου εδωσες ειναι μαπα! τοσα λεφτα εδωσα!

τι να κανει ο υπαλληλος, του λεει να το πανε στο σερβις. το ανοιγει ο τεχνικος και με εκπληξη βλεπει οτι η συσκευη ειναι γεματη νερο.

-κυριε μου τι του κανατε? ρωταει ο τεχνικος

-ακου φιλε! το εβαλα προσεκτικα μεσα στο νερο, παταω play μα δεν πλεει! θελω αντικατασταση!

 

χαχαχαχαχαχαχαχα:lol::lol: καλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ητανε δυο φιλες κ πηγαν βολτα βραδυ σ ενα νεκροταφειο λεγοντας τρομακτικες ιστοριες. σε καμια φαση λεει η μια στην αλλη "θελω τουαλετα" η αλλη της ειπε πως πισω απο ενα ταφο δε θα τις εβλεπε κανεις. πηγαινουν κανουν οτι κανουν μετα απο λιγο λεει η μια "ωχ δε φεραμε χαρτι! α το βρηκα!" βγαζει το εσωρουχο της το πεταει πανω σ ενα ταφο, η αλλη "εγω που δε φοραω εσωρουχο τι κανω?" "παρε μια κορδελα απο το στεφανι αυτου του πεθαμενου, σημερα τον θαψανε!". την αλλη μερα οι συζυγοι συζητουσαν: "α ρε φιλε! χτες η γυναικα μου ηρθε σπιτι χωρις εσωρουχο! γιατι με απαταει? τι εκανα?" τον διακοπτει ο αλλος λεγοντας "σιγα το προβλημα! εγω τι να πω με τη δικια μου που ηρθε σπιτι χωρις εσωρουχο, μονο με μια κορδελα που εγραφε "ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ" ?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 13:06 ----------

 

δυο φιλοι πηγαν σ ενα νεκροταφειο βραδυ. σε καμια φαση ακουσαν ενα θορυβο, γυρνανε κι ηταν ενας γερος που σκαλιζε πανω σε μια πλακα. "εσυ εισαι? ουφ! κατατρομαξαμε! νομιζαμε πως ηταν ζομπι!" επαν αυτοι. και ο γερος "αυτοι οι ηλιθιοι εγραψαν πανω στην ταφοπλακα το ονομα μου λαθος!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...