Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ανεκδοτο με τον ταρζαν με την κλωτσια, το ειπα στα γαλλικα στη γυναικα μου και εκανε μια γκριματσα , λες και την εβρισα. Ξεφτιλιστικα λιγο αλλα βρηκα δικαιολογια και καλα οτι φταιει η αποδοση σε αλλη γλωσσα.

:lol:

Εντάξει με το καφροjoke όπως χαραχτηρίστηκε κάποιοι γέλασαν κάποιοι όχι είναι πως θα το πεις πως θα το πάρει ο άλλος εμένα εκείνη τι στιγμή που το άκουσα μου άρεσε ίσως σε άλλη φάση να το έβρισκα όντως κρυάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Επισκέπτης
...γιατρός πάντως έπρεπε να έχεις γίνει... :

Αυτή η τάση σου να προσπαθείς να σώσεις ό,τι δεν σώζεται με τίποτα, είναι συγκινητική

 

Ξεροκέφαλος λέγεται. :-)

 

Μου άρεσε πάντως πολύ το σχόλιο. Θα το χρησιμοποιώ για να περιγράψω τον εαυτό μου (μαζί με το επίθετο που πρόσθεσα).

 

Το σχόλιό μου πήγαινε στο θάψιμο του καφροjoke, κι άντε και σε όσους γελάνε πρωτίστως και ίσως και μόνο με κάτι τέτοια...Ανήκει και ανήκουν σε μια κατηγορία με την οποία δεν έχετε σχέση...

 

Να πω;! Να πω;! Να το σώσω;! Τι Manuel είμαι στο κάτω κάτω;

 

Εγώ, το σχολίασα αυτό! Πως δηλαδή αυτά τα αστεία ανήκουν σε μια ειδική κατηγορία χιούμορ. Όμως αν αγνοήσεις το κέλυφος, ανήκουν πράγματι και στην κατηγορία "ωχ, το μάτι μου, δεν το περίμενα" κτλ που ανέφερε ο Tzimmys.

 

Η αλήθεια είναι πως δεν πρέπει να πιάνει σε γυναίκες πάντως... θα κάνω ένα τεστ στην κοπέλα μου.

 

Και τώρα μου έρχονται φλασιές από το How I Met Your Mother, τα τελευταία επεισόδια. Ξέρετε εσείς που βλέπετε. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει με το καφροjoke όπως χαραχτηρίστηκε κάποιοι γέλασαν κάποιοι όχι είναι πως θα το πεις πως θα το πάρει ο άλλος εμένα εκείνη τι στιγμή που το άκουσα μου άρεσε ίσως σε άλλη φάση να το έβρισκα όντως κρυάδα.

εμενα μου φανηκε πολυ αστεια η φαση της κλωτσιας

πιστευω η επιτυχια σε ενα ανεκδοτο ειναι το αναπαντεχο της εκβασης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...βασικά la Μητς, ένα απ' τα σημεία που "χάνει" το συγκεκριμένο, είναι το ότι ξεκινάει με τον Ταρζάν.

Θέλει δλδ να μας βάλει στο τριπ του γκάο, του γκαγκά, του βλάχου του απολίτιστου, του ουγκ, του raw άντρα που κάνει δουλειά του χωρίς πολλά-πολλά.

 

...Το κακό όμως είναι ότι η γενική εικόνα του Ταρζάν ΔΕΝ είναι ολ' αυτά...Εκεί συνίσταται κατά πολύ η αποτυχία του.

Το ρούχο δεν κάνει τον Ταρζάν κετς. Και το μι Τάρζαν - γιου Τζέην, δεν είναι αρκετό για να καλύψει την γκαοσύνη που επικαλείται το "ανέκδοτο". Είναι ολίγον forced λοιπόν, αν μ' εννοείς. Χρειάζεται βέβαια ένα "icon" για να λειτουρργήσει, αλλά πατάει πολύ λάθος πάνω στον Ταρζάν για να το κάνει.

Καλύτερα ο Ψωμιάδης ξερωγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ρε παιδιά, ανέκδοτα θα γράψετε ή θα το σκίσετε και αυτό το thread;

 

Αφού υπάρχει ολόκληρο offtopic thread για να κουβεντιάσετε (εντάξει, δεν λέω για τα διάφορα instant messengers, είναι προφανής η έμφυτη αντιπάθειά σας)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
κάτσε βρε paredwse, δε νομίζω πως το να μιλάμε για τα ανέκδοτα που ποστάρονται είναι άσχετο...

 

Πόσο να σχολιάσουμε πια; Τα 4-5 τελευταία μηνύματα είναι σχολιασμός του σχολιασμού.

 

Τι να πω, κάντε ό,τι νομίζετε... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σκάνε σ' ένα μπαρ οι μελιτζάνες, οι πατάτες, ο κιμάς, κι η μπεσαμέλ.

"Καλώς το παστίτσιο", κάνει ο μπάρμαν.

 

"...Πάλι κομμάτια είσαι;" του λένε αυτά.

 

 

 

είπα να βάλω μια παραλλαγή, γιατί μπαίνει μια φορά τη βδομάδα τελευταίως το συγκεκριμένο joke :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σκάνε σ' ένα μπαρ οι μελιτζάνες, οι πατάτες, ο κιμάς, κι η μπεσαμέλ.

"Καλώς το παστίτσιο", κάνει ο μπάρμαν.

 

"...Πάλι κομμάτια είσαι;" του λένε αυτά.

 

 

 

είπα να βάλω μια παραλλαγή, γιατί μπαίνει μια φορά τη βδομάδα τελευταίως το συγκεκριμένο joke :P

 

Moυσακάς είναι αυτό.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σκάνε σ' ένα μπαρ οι μελιτζάνες, οι πατάτες, ο κιμάς, κι η μπεσαμέλ.

"Καλώς το μουσακα", κάνει ο μπάρμαν.

 

"...Πάλι κομμάτια είσαι;" του λένε αυτά.

 

 

 

είπα να βάλω μια παραλλαγή, γιατί μπαίνει μια φορά τη βδομάδα τελευταίως το συγκεκριμένο joke :P

fixed:p

 

10 char

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fixed:p

 

10 char

 

Κι ομως, με αυτο τον τροπο δεν ειναι καθολου fixed, για ξαναδιαβασε το παλι να δεις οτι δεν εχει ουτε ενα λαθος ;)

 

Πολυ καλο wash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...