Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε μαλακες!!

Ελεος, χαχαχαχα

 

Κοφτε αυτη την παπαρια με το "Α, εγω το ξερω αλλιως, παει ενας..."

 

Νταξει, οντως μπορει να ειναι καπως καλυτερο αλλα ποσο να γελασεις καπακια 2 φορες με το ιδιο ανεκδοτο?

 

ελα μου ντε. για να μην αναφερω τις αναλυσεις επι αναλυσεων:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ρε μαλακες!!

Ελεος, χαχαχαχα

 

Κοφτε αυτη την παπαρια με το "Α, εγω το ξερω αλλιως, παει ενας..."

 

Νταξει, οντως μπορει να ειναι καπως καλυτερο αλλα ποσο να γελασεις καπακια 2 φορες με το ιδιο ανεκδοτο?

 

Στην περίπτωση να πούμε του από πάνω σου, με το "ορίτζιναλ", απλά είπα "καλά, αυτό είναι πιο παλιό κι από 56k modem'.

 

..με την "αναβαθμισμένη" έκδοση, έσκασα χαμόγελο.

 

Είναι διαφορά.

 

 

 

(συν το ότι τα ανέκδοτα οκ, δεν υπάρχουν μόνο για 'μας εδώ...

Εγώ πχ εδώ και καιρό τα σώζω, κι άμα λάχει πετάω και κανένα σε κανένα θηλυκό, που μου επιστρέφει "χαχαχαχαχ μα τί ωραία που τα λες!")

 

 

* εσύ Εύα σουτ.....άμα δεν αναλύαμε ακόμα "τί είπε ρε παιδιά ; εγώ γιατί δεν το 'πιασα;" θα ήσουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωση να πούμε του από πάνω σου, με το "ορίτζιναλ", απλά είπα "καλά, αυτό είναι πιο παλιό κι από 56k modem'.

 

..με την "αναβαθμισμένη" έκδοση, έσκασα χαμόγελο.

 

Είναι διαφορά.

(συν το ότι τα ανέκδοτα οκ, δεν υπάρχουν μόνο για 'μας εδώ...

Εγώ πχ εδώ και καιρό τα σώζω, κι άμα λάχει πετάω και κανένα σε κανένα θηλυκό, που μου επιστρέφει "χαχαχαχαχ μα τί ωραία που τα λες!")

 

λειπει ο μαρτης;;;;;;;:P:p:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιό-καλό

 

Κάθεται ο τύπος και βλέπει τηλεόραση. Από την απέναντι πολύκατοικία αρχίζουν να ακούγονται φωνές.Πιάτα σπάνε, έπιπλα σέρνονται, αντικείμενα εκσφενδονίζονται. Βγαίνει στο μπαλκόνι να δει τι γίνεται.Της πουτάνας απέναντι...Λες και κάνουν κατεδάφιση.

Ξαφνικά, βγαίνει από 'κει μέσα ο γείτονας του τραβώντας μια γριά από τα μαλλιά στο μπαλκόνι.

-Πάρε μωρή, να 'χεις!

Γροθιές στη μούρη, κλωτσιές στην πλάτη, αγκωνιές στο στομάχι, την έσπαγε στο ξύλο. Σε μια φάση, της κάνει μια λαβή και την περνάει πάνω από τα κάγκελα να την πετάξει από κάτω. Εκείνη πιάνεται από τα σίδερα κι αυτός αρχίζει να της βαράει και να της δαγκώνει τα χέρια.

-Τι κάνεις ρε, πετάγεται ο δικός μας, θα την σκοτώσεις τη γυναίκα, θα πέσει κάτω! Τι σου έκανε;

-Πεθερά μου είναι, φωνάζει ο απέναντι.

-Κοίτα γάντζωμα η καργιόλα!

 

---------------------------------------------------------------

Άλλο παλιό-σουρεαλιστικό

Ψάχνει ένας τύπος το καλύτερο τσιμπούκι της Αθήνας. Έχει γυρίσει από εδώ κι από εκεί, έχει πάει με όλα τα ξέκωλα, όλες τις τραγουδίστριες της εθνικής, όλες τις χορεύτριες κι όλες τις παρουσιάστριες από πρωινάδικα και το Όλα 6,7, και 8. Τίποτα. Δεν μπορεί να βρει το τέλειο. Βλέπει ένα φίλο του στο δρόμο και του λέει τον πόνο του.

-Α ρε μαλάκα, γιατί δεν μου το είπες νωρίτερα; Ξέρω που είναι αυτό που ζητάς. Μια γριά στη Φυλής έχει αυτό που θες, πάρε τη διεύθυνση.

Ξενερωμένος ο δικός μας πάει στη γριά περιμένοντας να απογοητευτεί για άλλη μια φορά. Φτάνει στη διεύθυνση που του έδωσε ο φίλος του και μπαίνει μέσα. Βλέπει μια γριά με υπερβολικό μεηκ-απ και της λέει τι ψάχνει.

-Τι θες να τραγουδάω στη διάρκεια του τσιμπουκιού; τον ρωτάει

Σαστίζει αυτός, "δημοτικά" της λέει.

Πάνε στο δωμάτιο κατεβάζει το παντελόνι του, κι αυτή κατεβάζει τα ρολά για σκοτάδι.

Τον αρχίζει στο μπηελτζευ τραγουδώντας τα 40 παληκάρια.

Αυτός είχε πάθει την πλάκα του. Από ρούφηγμα χούβερ, κι από φωνή αηδόνι!

Την πληρώνει τρεμάμενος από ευχαρίστηση και φεύγει. Το βράδυ όμως δεν μπορούσε να κοιμηθεί, την σκεφτόταν ασταμάτητα. Αποφάσισε να ξαναπάει να δει πως το κάνει.

Την άλλη μέρα το πρωί, της χτυπάει το κουδούνι.

-Τι θες να τραγουδάω;

-Ροκιές

Πάνε στο δώμα, κατεβάζει το παντελόνι του, αυτή κατεβάζει τα ρολά για σκοτάδι κι αρχίζει να τραγουδάει Blondie. Ο τύπος είχε πάθει πλάκα! Φωνάρα η γριά και το τσιμπούκι πρώτο.Την πληρώνει και φεύγει.

-Α δεν πάει άλλο, αύριο θα ξαναέρθω και θα ανοίξω τα ρολά ξαφνικά να δω πως το κάνει.

Όντως την άλλη μέρα πάει πάλι στη γριά.

-Τι θες να τραγουδάω;

-Demetrio Strato της λέει αυτός.

Του κατεβάζει το παντελόνι , κατεβάζει τα ρολά για σκοτάδι και τον αρχίζει σε διπλοφωνίες, τριπλοφωνίες και δε συμμαζεύεται. Αυτός προσπαθεί να συγκεντρωθεί και να κάνει αυτό για το οποίο ήρθε. Να ανακαλύψει το μυστικό της. Σε μια στιγμή, τραβιέται να ανεβάσει τα ρολά να μπει το φως, αλλά σκοντάφτει και πέφτει. Η γριά φεύγει και ακούγεται η πόρτα πίσω της. Ανεβάζει τα ρολά και βλέπει

 

ένα γυάλινο μάτι στο κομοδίνο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε παλι.

Τι ηθελε να πει ο ποιητης με το 2ο?

Εμενα αυτο που μου ηρθε αλλα ειναι πολυ ακυρο-διεστραμμενο ειναι οτι

του επαιρνε τσιμπουκι με το ματι???ελεος? :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατου επαιρνε τσιμπουκι με το ματι???ελεος? :P

 

Κοίτα μέχρι να ανοίξεις τα στόρια καλά είναι :lol:

 

Επίσης τι κοινό σιγομορμουράει ο τύπος του ανεκδότου και ένας που καθαρίζει τζάμια σε ουρανοξύστη.

 

 

Μη κοιτάς κάτω,μη κοιτάς κάτω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε παλι.

Τι ηθελε να πει ο ποιητης με το 2ο?

Εμενα αυτο που μου ηρθε αλλα ειναι πολυ ακυρο-διεστραμμενο ειναι οτι

του επαιρνε τσιμπουκι με το ματι???ελεος? :P

 

τπτ οτι απλα το προβλημα της γριας δεν ηταν να μην δει κανεις την τεχνικη της αλλα να μην δει κανεις οτι δεν εχει ματι:P ξενερωμα απλα γτ ολοι περιμεναμε κατι που εξηγουσε το τσιμπουκι. ειναι απο τα ανεκδοτα ψυχρολουσια αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τπτ οτι απλα το προβλημα της γριας δεν ηταν να μην δει κανεις την τεχνικη της αλλα να μην δει κανεις οτι δεν εχει ματι:P ξενερωμα απλα γτ ολοι περιμεναμε κατι που εξηγουσε το τσιμπουκι. ειναι απο τα ανεκδοτα ψυχρολουσια αυτο

 

Οχι ρε συ...Ο sheik,εχει δικιο.Η γρια τον επαιρνε με το ματι και τραγουδαγε με το στομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O μεγαλος οδηγος της formula1 ''Senna'' μετα το θανατηφορο τρακαρισμα κατα την διαρκεια ενος αγωνα βρισκεται μπροστα στην πυλη του παραδεισου.Εκει βρισκεται ο Αγιος Πετρος και τον ενημερωνει οτι μπορει να ζητησει οτιδηποτε θελει πριν μπει στον παραδεισο.

Ο senna του ζητα ενα πολυ γρηγορο αυτοκινητο.Τοτε εμφανιζεται μια porshe.Σε ευχαριστω πολυ του λεει του Πετρου.Τοτε ο Πετρος του λεει ''Προσεχε ομως,δεν θα πρεπει να πηγαινεις πανω απο 60 χλμ''

Ο οδηγος απορησε αλλα τι να εκανε,μπαινει μεσα στο αμαξι και πηγαινει στον παραδεισο.

Μια μερα καθως πηγαινε βολτες με το εργαλειο,τον προσπερναει μια ferrari με 300 χλμ,και στην πινακιδα εγραφε :''να'σαι ωραιος''

Ο οδηγος τοτε θυμωμενος πολυ παει στον αγιο Πετρο και του λεει:''Τι πραγματα ειναι αυτα;Μου λες να μην πηγαινω πανω απο 60 και ο αλλος με προσπερναει με 300 και με χλευαζει κιολας γραφοντας στην πινακιδα:''να'σαι ωραιος''

Και τοτε ο Πετρος:Τεκνον μου δεν εγραφε ''να'σαι ωραιος'' αλλα Ναζοραιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...