Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ειναι ενας βλαχος και θελει να ζευγαρωση της αγελαδες του αλλα ο τραγος του δεν του κανει το χατηρι.το βραδυ λεει τον πονο του στον φιλο του τον μακη.ελα ρε του λεει αυτος εχω την λυση!θα της βαλεις στο φορτηγο θα της πας πισω απ τον λοφο και θα της κουτουπωσεις εσυ!!χαζος ο βλαχος του λεει.και πως ρε φιλε μου θα καταλαβω οτι εγεινε σωστα το θεμα?να ρε του απανταει ο αλλος!αν τρωνε το πρωι απ το χλωρο λιβαδι ειμαστε οκ.αν οχι τζιφος.τι να κανει και ο δικος μας ανεβαζει της 50 γελαδες της παει πισω απ το λοφο και της περιλαβαινει.ερχετε το πρωι κοιταει.οι γελαδες τρωγαν απ το ξερο λιβαδι τζιφος.ξανα την αλλη μερα τα ιδια και ξανα ολη την βδομαδα τα ιδια μεχρι ενα πρωι δεν μπορουσε να παρει τα ποδια του.οποτε φωναζει ρε γυναικα για κοιτα που βοσκουν τα γελαδια!πουθενα του απανταει αυτη.και που ειναι?πανω στο φορτηγο και κορναρουν!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ενας βλαχος και θελει να ζευγαρωση της αγελαδες του αλλα ο τραγος του δεν του κανει το χατηρι.το βραδυ λεει τον πονο του στον φιλο του τον μακη.ελα ρε του λεει αυτος εχω την λυση!θα της βαλεις στο φορτηγο θα της πας πισω απ τον λοφο και θα της κουτουπωσεις εσυ!!χαζος ο βλαχος του λεει.και πως ρε φιλε μου θα καταλαβω οτι εγεινε σωστα το θεμα?να ρε του απανταει ο αλλος!αν τρωνε το πρωι απ το χλωρο λιβαδι ειμαστε οκ.αν οχι τζιφος.τι να κανει και ο δικος μας ανεβαζει της 50 γελαδες της παει πισω απ το λοφο και της περιλαβαινει.ερχετε το πρωι κοιταει.οι γελαδες τρωγαν απ το ξερο λιβαδι τζιφος.ξανα την αλλη μερα τα ιδια και ξανα ολη την βδομαδα τα ιδια μεχρι ενα πρωι δεν μπορουσε να παρει τα ποδια του.οποτε φωναζει ρε γυναικα για κοιτα που βοσκουν τα γελαδια!πουθενα του απανταει αυτη.και που ειναι?πανω στο φορτηγο και κορναρουν!!!!

 

Νομίζω πως το γενικότερο πρόβλημα εστιάζεται στο ότι ένας ταύρος θα ήταν αποτελεσματικότερος από έναν τράγο όσον αφορά στο κουτούπωμα αγελάδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθεται ένα πρεζόνι στο σαλόνι του σπιτιού του και σκέφτεται. Τον κοιτάει η μάνα του που σκέφτεται. Περνάει μία ώρα. Περνάνε δύο. Περνάνε τρεις, τέσσερις, ε και η μάνα δεν αντέχει:

- Βρε Γιώργο παιδί μου τι σκέφτεσαι τόση ώρα?

- Α γειά σου ρε μάνα, Γιώργος.

 

Κι εγώ νομιζα στην αρχή ότι το πρεζακι δεν ειχε καταλαβει και συστηνοτανε.καλα τελειως ακυρος.

οντως ειναι λιγο δυσνοητο.καλο παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως το γενικότερο πρόβλημα εστιάζεται στο ότι ένας ταύρος θα ήταν αποτελεσματικότερος από έναν τράγο όσον αφορά στο κουτούπωμα αγελάδων.

 

re - FAQING - spekkkkk!!! :cry: xaxaxaxaxaxaxaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πιστευω εχει ερθει ο καιρος να πουμε και λιγα για τα αδερφια μας τα αλογα!

Ξεκινω την παρανοια:

 

Μπαινει ενα αλογο σε ενα μπαρ,σκαει στη μπαρα και κανει στον μπαρμαν-μαν.

"Ψηλε μου πιασε ενα τζιν τονικ"

Ο μπαρμαν το κοιταει περιεργα και υστερα του δινει το τζιν τονικ.

Το αλογο το πινει και ρωταει ποσο κανει.

"9 euro" απανταει ο μπαρμαν

Εκεινο πληρωνει και ρωταει τον μπαρ-μαν γιατι τον κοιταει περιεργα.

"Ξερεις δεν συνηθιζουμε να βλεπουμε αλογα"απανταει

"Με τετοιες τιμες πως να δεις!" και φευγει τσατισμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισπανοί: Εδώ Α-853, για να αποφύγετε τη σύγκρουση παρακαλώ αλλάξτε την πορεία σας 15 μοίρες βόρεια. Αυτή τη στιγμή βρίσκεστε 25 ναυτικά μίλια μακριά και κατευθύνεστε ακριβώς κατά πάνω μας.

 

Αμερικανοί: Αλλάξτε εσείς την πορεία σας 15 μοίρες νότια.

 

Ισπανοί: Αρνητικό! Επαναλαμβάνω, αλλάξτε πορεία 15 μοίρες βόρεια.

 

Αμερικανοί: Σας ομιλεί ο πλοίαρχος σκάφους των ΗΠΑ, αλλάξτε πάραυτα την πορεία σας 15 μοίρες νότια.

 

Ισπανοί: Την υπόδειξη σας δεν την βρίσκουμε ούτε λογική ούτε εφικτή. Εάν δε θέλετε να προσκρούσετε επάνω μας, αλλάξτε την πορεία σας 15 μοίρες

βόρεια.

 

Αμερικανοί: ( με υψωμένη φωνή) Σας ομιλεί ο πλοίαρχος Richard James Howard του σκάφους UUS Montana του δεύτερου σε μέγεθος αεροπλανοφόρου του στόλου των ΗΠΑ. Έχουμε μαζί μας δύο αντιτορπιλικά, καταδιωκτικό αεροσκάφος και τέσσερα υποβρύχια. Επιπλέον έχουμε την υποστήριξη καταδρομικών. Δεν κάνω ΥΠΟΔΕΙΞΗ αλλά σας ΔΙΑΤΑΣΣΩ! Αλλάξτε πορεία 15 μοίρες νότια, σε αντίθετη περίπτωση θα προβούμε σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες για ασφάλεια του στόλου μας. Πάραυτα τσακιστείτε κι αλλάξτε πορεία.

 

Ισπανοί: Σας ομιλεί ο Juan Manuel Salas Alcantara, εδώ είμαστε δύο άτομα. Έχουμε μαζί μας ένα σκύλο, το βραδινό μας φαγητό, δύο μπουκάλια μπύρα και ένα καναρίνι. Το καναρίνι κοιμάται αυτήν την ώρα. Επιπλέον μας υποστηρίζει ο ραδιοφωνικός σταθμός Cadena Dial De La Coruna.

Σας ομιλούμε από το φάρο με αριθμό Α-853 των ακτών Finisterra Galicia και σας γνωστοποιούμε ότι δεν έχουμε πρόθεση να μετακινηθούμε. Δεν έχουμε ιδέα αν είμαστε ο μεγαλύτερος ή ο μικρότερος φάρος των Ισπανικών ακτών. Μπορείτε να προβείτε σε όλες τις γαμημένες απαραίτητες ενέργειες για την ασφάλεια του γαμημένου σκάφου σας που σας επαναλαμβάνω κατευθύνεται ολοταχώς προς τις βραχώδεις ακτές μας. Αλλά και πάλι επιμένουμε και σας υποδεικνύουμε να αλλάξετε την πορεία σας 15 μοίρες βόρεια.

 

 

Αμερικανοί: Ο.Κ. κατανοητό, ευχαριστούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως αυτό το τελευταίο συνοδεύεται από τον urban legend ότι πρόκειται για πραγματική και όχι φανταστική συνομιλία.

 

+1 για το άλογο στο μπαρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το ζόρι αυτο το φόρουμ θέλει να μου μαθει τρόπους

 

what woman thinks of sex

 

at 8 ignore it

at 18 experience it

at 28 look for it

at 38 ask for it

at 48 beg for it

at 58 pay for it

at 68 pray for it

at 78 forget it!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...