Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

http://www.lolcatbible.com/

 

 

Παραδειγματάκι

26. & Ceiling Cat sayed, letz us do peeps like uz, becuz we ish teh cute, & let min has dominion & stuff becuz tehy has can openers.

27. So Ceiling Cat createded teh peeps ish like him, can has can openers he did tehm, min & womin wuz created, but he did not eated tehm.

28. & Ceiling Cat sented them hais, so teh ballz and teh multiplyers, & haz teh dominion on teh waterz, no waterz & teh firmmint, & evry thingz and stuff.

29. & Ceiling Cat sayed, Yo, Beholdt, the earths, I has it, & I has not eated it.

30. For evry createded stuff tehre are the foodz, to the burdies, teh creepiez, & teh mooes, so tehre.

31. & Ceiling Cat watched tehm mastrubait, &, Beholdt, teh good enouf for releaze as version 0.8a. kthx bai.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγγονός: Ρε Γιαγιά, είδες μήπως τα χάπια μου; Γράφανε LSD απ' έξω.

Γιαγιά: Γάμησέ τα τα χάπια ρε! Τους πράσινους δράκους στην κουζίνα τους είδες;;;

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμενο.

 

Ρωταει ο μικρος τον παππου του.

-Παππου,παππου, ποιο ειναι το καλυτερο πραγμα στον κοσμο?

-Μα το μ...ι φυσικα, αγορι μου.

Ρωταει τη γιαγια.

-Γιαγια, γιαγια, ποιο ειναι το καλυτερο πραγμα στον κοσμο?

-Μα ο π....ς φυσικα, αγορι μου.

-Ρε γιαγια, ο παππους ειπε πως ειναι το μ...ι.

-Ε,καλα, αν ο παππους σου ειχε φαει κανα-δυο π....ς στα νιατα του, αλλα θα ελεγε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος μπασκετμπολίστας ήταν αραχτός σ' ένα μπαρ. Την έπεσε σε μια

 

πανέμορφη κοπέλα και χωρίς πολλά-πολλά φεύγουν από το μπαρ και πάνε

σπίτι της. Κατά την διάρκεια των προκαταρτικών και ενώ η κοπέλα του

βγάζει το πουκάμισο, βλέπει ένα τατουάζ στο μπράτσο του που λεει REEBOK.

Αυτός της εξηγεί ότι είναι για διαφημιστικούς λόγους και ότι η REEBOK

τον πληρώνει καλά γι' αυτό.

Ύστερα από λίγο, ενώ του βγάζει το παντελόνι, βλέπει στο μπούτι του ένα

τατουάζ που λεει PUMA. Αυτός πάλι της εξηγεί ότι είναι για

διαφημιστικούς λόγους.

Ενώ συνεχίζουν, αυτή του βγάζει το μποξεράκι και βλέπει στο πουλί του

ένα τατουάζ που λεει AIDS. Τρομάζει το κοριτσάκι και κάνει να φύγει. Την

προλαβαίνει αυτός και της λεει:

 

- Μη φοβάσαι. Αν το χαϊδέψεις λίγο θα δεις πως γράφει ADIDAS!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα θυμηθηκα ενα αλλο. Ηταν ενας φορτηγατζής που ειχε ταουαζ το ΗΥ και οταν του σηκωνόταν εγραφε "Η Παναγιά μαζί σου" Παει μια μερα στις δημοσιες τουαλετες να κατουρησει και βλεπει εναν αλλο τυπο με το ΗΥ , τον ρωτάει με νοημα "Η Παναγιά μαζί σου"; και ο τυπος του λέει

- Όχι , Have a nice hollyday in California citY !

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα θυμηθηκα ενα αλλο. Ηταν ενας φορτηγατζής που ειχε ταουαζ το ΗΥ και οταν του σηκωνόταν εγραφε "Η Παναγιά μαζί σου" Παει μια μερα στις δημοσιες τουαλετες να κατουρησει και βλεπει εναν αλλο τυπο με το ΗΥ , τον ρωτάει με νοημα "Η Παναγιά μαζί σου"; και ο τυπος του λέει

- Όχι , Have a nice hollyday in California citY !

:-D

 

το ξέρω κάπως αλλιώς: ο τύπος, αμερικάνος, είχε τατού στο πουλί του το όνομα της δικιάς οτυ, που την έλεγαν Wendy. Φαινόταν μόνο Wy, και όταν του σηκωνόταν φιανόυταν ολόκληρο το Wendy. Σε κάποια φάση που είχε πάει εκδρομή στην Τζαμάικα, πήγε για κατούρημα και στην διπλανή τουαλέτα (αυτές των ορθίων) κατουρούσε ένας μαύρος Τζαμαικανός. Βλέπει πάνω στο πουλί του τα ίδια γράμματα, Wy. Τον ρωτάει όλο χαρά "μεγάλε, έχουμε συνονόματες γκόμενες, και σένα αν σου σηκωθεί γράφει Wendy;". "οχι, εμένα γράφει Welcome to Jamaica, have a nice day"!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να εχω για κατοικιδιο ενα ποντικι;; Και την φακα γιατι την εβαλα, για παιχνιδι;; :lol:

 

μπορει να γουσταρεις να παιζεις παρατολμα παιχνιδια μαζι του:shock:.

μπορει να την εβαλες γιατι δεν υπακουσε στην εντολη σου να μην κανει 1000 και απογονους οπως του ειχες πει:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...