Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πεθαίνουν ένας Αμερικάνος,ένας Έλληνας και ένας Ινδός και πάνε στην κόλαση.Όταν φτάνουν τους βρίσκει ο διάβολος και τους λέει:"Θα σας μαστιγώσω τρεις φορές και αν αντέξετε τον πόνο και δεν ουρλιάξετε θα σας αφήσω να πάτε στον παράδεισο.Για να αποφύγεται τα χτυπήματα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε κάτι σαν ασπίδα."Ξεκινάει πρώτα με τον Αμερικάνο:"Εσύ τι θα έχεις σαν ασπίδα?".Κοιτάζει ο Αμερικάνος γύρω του και λέει:"Αυτό εδώ τον βράχο".Αρχίζει τις βουρδουλιές ο δαίμονας,...ρίχνει την πρώτη,σπάει ο βράχος,ρίχνει τη δεύτερη ,σφαδάζει απότον πόνο ο Αμερικάνος,ρίχνει και την τρίτη και πεθαίνει από τον πόνο."Ωραία,πάμε στον επόμενο",λέει ο διάβολος και δείχνει τον Ινδό."Τι θα έχεις σαν ασπίδα?",τον ρωτάει."Τίποτα",λέει ο Ινδός,"κάνω χρόνια γιόγκα και έχω μάθει να αντέχω τον σωματικό πόνο".Αρχίζει λοιπόν τα χτυπήματα ο διάβολος,...ρίχνει το πρώτο,τίποτα ο Ινδός,...ρίχνει το δεύτερο,πάλι τίποτα....,ρίχνει το τρίτο,,απτόητος ο Ινδός."Αυτό πρώτη φορά το βλέπω",λέει ο διάβολος"άντε πήγαινε στον παράδεισο"."Όχι,ακόμα",λέει ο Ινδός,"θακάτσω εδώ να δω τι θα κάνει ο Έλληνας ,που τι βγάζει καθαρή σε κάθε ανέκδοτο".'Πολύ καλά",λέει ο διάβολος και κάνει νόημα στον Έλληνα να πάει κοντά του."τι θα έχεις σαν ασπίδα?".Κοιτάζει γύρω του ο Έλληνας και λέει:"Εεμμ,...τον Ινδό!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

AXAXAXAXAXAXAXAXA!!! (To ήξερα ήδη :razz:) :lol:

 

Άντε να πω και εγώ ένα:

" Ήταν ο Τοτός 18 ετών, και σαν όλα τα φυσιολογικά αγοράκια, γκομένιζε :wink: (μμμμμμ nice! :wink:), αλλά δυστυχώς προτού προλάβει να κάνει κάτι με το γκομενάκι, πάντα στράβωνε η δουλειά...

Συζητούσε λοιπόν με το Μπόμπο, και του λέει του Μπόμπου: Ρε συ τί μπορεί να φταίει και τα πηγαίνω χάλια με τις κοπέλες?

Μπόμπος: Μήπως κάνεις κάτι στραβά?

Τοτός: Ε να, μερικές φορές τις βρίζω υπερβολικά

Μ: Άκου τί θα κάνεις. Θα την πας στο ακρογιάλι με ξάστερο ουρανό, και θα της πεις κοίτα το ολόγιομο φεγγάρι κτλ. ok?

To ίδιο βράδυ λοιπόν, πάει ο Τοτός το γκομενάκι στην παραλία, και της λέει: Κοίτα το ολόγιομο φεγγάρι, τί ρομαντικό ε? Κοίτα πόσα πολλά αστέρια, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15... ΠΟ ΠΟ της πουτ@ν@ς γίνεται !!! "

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι άλλο ένα:Πεθαίνει ο Σούλης ο κ@λ@μπαράς και πάει στον παράδεισο.Φτάνει μπροστά στον Αρχάγγελο Μιχαήλ και εκείνος του λέει:"Ποιος είσαι εσύ?". "Ο Σούλης ο κ@λ@μπαράς είμαι,σίγουρα θα με ξέρεις.Για κοίταξε εκεί στα τεφτέρια σου,μπας και με βρεις."Σκύβει λοιπόν ο αρχάγγελος,και τότε τσααααααακ ο Σούλης(ελπίζω να το καταλάβατε το υπονοούμενο).Εκνευρίζεται ο αρχάγγελος και τον στέλνει στον Άγιο Πέτρο."Ποιος είσαι εσύ?"ρωτάει ο Άγιος."ο Σούλης ο κ@λ@μπαράς είμαι,σίγουρα θα με ξέρεις.Για κοίταξε εκεί στα κομπιούτερ σου μπας και με βρεις."Σκύβει ο Άγιος Πέτρος και τότε τσααααακ πάλι ο Σούλης.Εκνευρίζεται ο Άγιος και τον στέλνει στην κόλαση.Μετά από μερικές μέρες κατεβαίνει ο Θεός στην κόλαση για να δει πώς πάνε τα πράγματα.Μόλις φτάνει, βλέπει όλες τις φωτιές σβηστές και όλους να στέκονται με την πλάτη στον τοίχο!Πάει στο γραφείο του αρχιδιαβόλου και λέει:"Τι κατάσταση είναι αυτή?Μια κόλαση έχετε κι εσείς και δεν μπορείτε να κρατήσετε σε σωστή λειτουργεία?".Και του απαντάει ο αρχιδιάβολος:"Άκου μπάρμπα,τα σπίρτα είναι εκεί,αν θες σκύψε και άνψε μόνος σου τη φωτιά!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο τύποι ψάρευαν. Βγάζει ο πρώτος ένα ψάρι το ρίχνει στον κουβά του, βγάζει δεύτερο το ρίχνει στον κουβά. Ο άλλος βγάζει ένα ψάρι το απαγκιστρώνει το ρίχνει πίσω στη θάλασσα. Βγάζει δεύτερο το ρίχνει πάλι στη θάλασσα. Οπότε του λέει ο πρώτος.

- Ρε φίλε γιατί τα πετάς; Δε σου αρέσουν τα ψάρια;

- Μπα... Δε μου αρέσουν τα ψάρια η διαδικασία μου αρέσει.

- Αφού τα πετάς δεν τα δίνεις σε μένα που έχω γυναίκα και οκτώ παιδιά...

- Σώπα ρε φίλε!! Οκτώ παιδιά ε; θα πρέπει να σου αρέσουν πολύ τα παιδιά.

- Μπα... Η διαδικασία μ'αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθονται δυο φίλοι στο μπαρ και λέει ο ένας:

- "Αύριο είναι τα γενέθλια της γυναίκας μου και δε ξέρω τι να της πάρω, διότι όλα τα έχει και αυτά που δε έχει τα αγοράζει οπότε θέλει.. βοήθησέ με φίλε!"

Ο φίλος τότε του απαντά:

- "Όταν πας σπίτι ξάπλωσε γυμνός στο κρεβάτι και πες της ότι έχει την άδεια σου να κάνει το καλύτερο σεξ για μία ώρα."

Την άλλη μέρα συναντιούνται πάλι στο μπαρ και τον ρωτά ο φίλος του:

- "Τι έγινε ακολούθησες τη συμβουλή μου;"

- "Ναι την ακολούθησα αφού της το είπα μου φίλησε τα πόδια, με ευχαρίστησε... και έτρεξε γρήγορα έξω από το σπίτι λέγοντας πως θα γυρίσει σε μία ώρα."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει μια φορά ένας gay στο κρεοπωλείο και λέει:"Γεια σας,θα ήθελα να μου δώσετε μερικά λουκάνικα".Θέλετε να σας τα τεμαχίσω?",ρωτάει ο κρεοπώλης."Τι λες καλέ,κουμπαρά θα κάνω τον κ@λο μου?"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς μπορείς να απασχολήσεις μια ξανθιά (I have nothing with blond women ... Ίσα-ίσα που είναι και πολύ όμορφες :wink:) για πολλή ώρα?

 

Πως αποτρέπεις 4 νέγρους από το να βιάσουν μια λευκή;

 

-Τους πετάς μια μπάλα μπάσκετ.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...