Προς το περιεχόμενο

[DSLR]Nikon D3300 AFP 18-55 @kotsovolos 299€


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιεργο... Γιατί όπως ανέφερα και παραπάνω την είχαν κανονικά στον πάγκο με τις μηχανές με καρτέλα με την έκπτωση απο 399 σε 329. Τώρα αν είχαν απόθεμα δεν το γνωρίζω, αλλά τιμη 369 δεν μπορούσε να δικαιολογηθεί στο συγκεκριμένο κατάστημα.

 

Πάντως όσοι ενδιαφέρεστε για την μηχανή δεν σκρουτζαρατε καθόλου; 2 καταστήματα την έχουν 349 με δωρεάν μεταφορικά και δώρο θήκη το ένα και κάρτα το άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκανα παραγγελία το προϊόν πριν καμιά βδομάδα και σήμερα πρωί-πρωί μου λένε ότι εξαντλήθηκε.

Φυσικά το προϊόν στην κανονική του τιμή υπάρχει ακόμη, καθώς είπαν. 

 

Αν κάποιος ενδεχομένως το έχει μετανιώσει εγώ εξακολουθώ να ενδιαφέρομαι(Ηράκλειο Κρήτης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου να διεκδικήσεις αυτό που δικαούσαι από το ίδιο το κατάστημα. Μην τους χαρίζεσαι.

 

Στη θέση σου θα πήγαινα σε ένα φυσικό κατάστημα, θα έπαιρνα από το ράφι το πακέτο που παρήγγειλα όμορφα και ωραία, θα πήγαινα στο ταμείο και τότε θα τους έδειχνα την παραγγελία μου. Φέρε τους προ απροόπτου. Τί θα σου πουν τότε; Δεν υπάρχει το προϊόν; Με λίγο τσαγανό βγαίνει άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου να διεκδικήσεις αυτό που δικαούσαι από το ίδιο το κατάστημα. Μην τους χαρίζεσαι.

 

Στη θέση σου θα πήγαινα σε ένα φυσικό κατάστημα, θα έπαιρνα από το ράφι το πακέτο που παρήγγειλα όμορφα και ωραία, θα πήγαινα στο ταμείο και τότε θα τους έδειχνα την παραγγελία μου. Φέρε τους προ απροόπτου. Τί θα σου πουν τότε; Δεν υπάρχει το προϊόν; Με λίγο τσαγανό βγαίνει άκρη.

 

Τηλεφωνικώς που πήρα λένε τάχα μου ότι η προσφορά έληξε απλά δεν πρόλαβαν να ανανεώσουν το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μυστηρια πραγματα..πριν 3 μερες στο καταστημα Ν. Μακρης που ρωτησα για φιλο ειχαν και στοκ και τιμη 299. και μου ειπαν οτι η προσφορα θα ισχυει για καιρο. καθενας τελικα λεει ο,τι θελει στον κωτσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μυστηρια πραγματα..πριν 3 μερες στο καταστημα Ν. Μακρης που ρωτησα για φιλο ειχαν και στοκ και τιμη 299. και μου ειπαν οτι η προσφορα θα ισχυει για καιρο. καθενας τελικα λεει ο,τι θελει στον κωτσο

 

Από αυτό το Mandis Tools την παρήγγειλα..βέβαια δεν βλέπω να είναι σε προσφορά σε κανένα e-shop.

Μιλάμε για κάτι μέρες πριν...1η του μήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφωνικώς που πήρα λένε τάχα μου ότι η προσφορά έληξε απλά δεν πρόλαβαν να ανανεώσουν το site.

Άσε τα τηλέφωνα και πήγαινε σε κάποιο φυσικό κατάστημα. Μόνο έτσι θα βγάλεις άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...