Προς το περιεχόμενο

[DSLR]Nikon D3300 AFP 18-55 @kotsovolos 299€


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανάλυση: 24.2 MP, Αισθητήρας: CMOS, Οθόνη: 3.0", Ανάλυση Photo: 6000 x 4000 pixels

 

+10€ δωροεπιταγή για επόμενη αγορά ,για παραλαβή απο κατάστημα.

http://www.kotsovolos.gr/site/imaging/digital-cameras/dslr/164073-nikon-d3300-afp-18-55-black

large_20160613123154_nikon_d3300_kit_af_

 

349+ ................(329 history)

http://www.skroutz.gr/s/9216008/Nikon-D3300-Kit-AF-P-18-55.html

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αξίζει σαν αγορά? Είμαι έτοιμος να την βάλω στην κάρτα παρέα με το xbox1 απο τα blackfriday :P Να σημειώσω πως δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει κάποια dslr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει σαν αγορά? Είμαι έτοιμος να την βάλω στην κάρτα παρέα με το xbox1 απο τα blackfriday :P Να σημειώσω πως δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει κάποια dslr.

 

Κι εγώ καινούριος ειμαι. Δεν ειμαι ειδικος. ίσως καποιος σχετικος ξερει να σε βοηθησει περισσοτερο.

εγω σαν πρωτη δεν ηθελα να τα σκασω τοσο χοντρα.. οχι οτι ειναι λιγα αυτα που εδωσα.

για αρχαριο ειναι υπεραρκετη νομιζω. απο κει και περα πειραματιζεσαι και αν σου αρεσει, τα σκας χοντρα για φακους που παιζει και τον κυριοτερο ρολο. σαν πρωτη μηχανη και αν οντως σε ενδιαφερει ορμα. ειναι αψογη η τιμη και πολυ δυνατη η μηχανη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει σαν αγορά? Είμαι έτοιμος να την βάλω στην κάρτα παρέα με το xbox1 απο τα blackfriday :P Να σημειώσω πως δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει κάποια dslr.

δοσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι :P η 12 άτοκες καλές φαίνονται,βολεύουν και εμάς τους φοιτητές.

Αυτό που ενω δεν έχετε βάζετε ένα κάρο δόσεις δεν το κατάλαβα ποτέ.... Θύματα τις κατανάλωσης. Συγγνωμη αλλά φοιτητής δεν σημαίνει και μη σκεπτόμενος...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η μηχανη ειναι φανταστικη!

και η ποιοτητα εικονας ακομα και με τον μαμα φακο ειναι παρα πολυ καλη.

 

αυτα απο καποιον με D600 (που ζηλευει τα 60fps video)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι στο τσακ να την πάρω. Αξίζει αυτή η προσφορά ή το πακέτο του πλαισίου http://www.plaisio.gr/fotografia-video/fotografikes-mixanes/dslr-camera/Nikon-D3300-Double-Kit-18-55mm-AF-P-55-200mm-VR-me-tsanta-metaforas-kai-tripodo.htm στα 499 μαζί και με τον 55-200 VR και την τσάντα+τρίποδο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η μηχανη ειναι φανταστικη!

και η ποιοτητα εικονας ακομα και με τον μαμα φακο ειναι παρα πολυ καλη.

 

αυτα απο καποιον με D600 (που ζηλευει τα 60fps video)

on topic την έχει ο αδερφος μου και συμφωνει μαζί σου στο ότι είναι καλή. Υστερεί βέβαια στο video και στον μαμα φακό όπου διαφωνεί μαζί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι στο τσακ να την πάρω. Αξίζει αυτή η προσφορά ή το πακέτο του πλαισίου http://www.plaisio.gr/fotografia-video/fotografikes-mixanes/dslr-camera/Nikon-D3300-Double-Kit-18-55mm-AF-P-55-200mm-VR-me-tsanta-metaforas-kai-tripodo.htm στα 499 μαζί και με τον 55-200 VR και την τσάντα+τρίποδο;

ουτε καν

παρτην στα 299.

on topic την έχει ο αδερφος μου και συμφωνει μαζί σου στο ότι είναι καλή. Υστερεί βέβαια στο video και στον μαμα φακό όπου διαφωνεί μαζί σου.

υστερει στο βιντεο wtf?

ο μαμα φακος ειναι κατα πολυ καλυτερος απο τους προηγουμενους 18-55

ειδικα στο θεμα εστιασης, ειναι ταχυτατος αθορυβος και ακριβεστατος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή και καλή μηχανή αλλά μέχρι εκεί.

Ο κιτ φακός είναι απλά ανεκτός και το video της είναι πολύ χειρότερο από Sony και Panasonic.

Για το κάτι παραπάνω θέλεις ένα tamron 17-50 ή sigma 17-50 f2.8.

Ο 35αρης f1.8 που αναφέρεται παραπάνω είναι μια καλή προσθήκη αλλά όχι κάτι το συγκλονιστικό.

Είχα παλαιότερα την D3100 και την D7000 και τον tamron 17-50 f2.8 δεν τα γράφω χωρίς εμπειρία.

Επίσης ο 50-200 που το είχα και αυτόν και δίνεται στο άλλο πακέτο είναι με μια λέξη σκουπίδι.

Όλα αυτά αφορούν όποιον θέλει να ασχοληθεί λίγο παραπάνω , αν η μηχανή είναι στο auto και μόνο

όλα αυτά που γράφω δεν έχουν καμιά σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...